STA VI NAJCESCE NOSITE ????

Zimi:

Kratak kaput, razne marame, esharpe..uske dzemperice , koslulje, leggy farmerke ili sportske krace suknje. I...obavezno ...cizmice sa visokim stiklama.:)

Leti:

Najcesce haljine..Nisam megaloman sto se tice cipela, ali haljine su mi slabost..posebno letnje. Vecina je malo kraca. I naravno...visoke stikle :)
 
leti suknjice, texas sorcevi, kratke majcice, itd, itd.. :lol: patike & rimljanke :D

zimska garderoba mi se malo razlikuje od letnje :lol: farmerke, majca na bretele/kratkih rukava i preko bolero xD ili majice dugih rukava.. dzempere ne volim,tunike takodje ne.. sve kratko, dekoltirano.. :lol: nema razlike izmadju stvari na -10 i +15, samo je jakna u pitanju :mrgreen:....
 
leti suknjice, texas sorcevi, kratke majcice, itd, itd.. :lol: patike & rimljanke :D

zimska garderoba mi se malo razlikuje od letnje :lol: farmerke, majca na bretele/kratkih rukava i preko bolero xD ili majice dugih rukava.. dzempere ne volim,tunike takodje ne.. sve kratko, dekoltirano.. :lol: nema razlike izmadju stvari na -10 i +15, samo je jakna u pitanju :mrgreen:....

Ovako sve devojke iz mog razreda... A ja zimi ako nemam 10 slojeva nisam ništa uradila, počnem da se tresem od hladnoće...Posebno taj bolero ne shvatam, stvarno nema nikakvu funkciju...

Leti: majice bez rukava ili kratkih rukava, kratki šortsevi, tanke haljinice, rimljanke, japanke...
Zimi: majice dugih rukava, preko toga dzemper, debeli duksevi, somot pantalone, farmerke (ispod obavezne hulahopke), čizme, kape, šalevi...
Proleće: košuljice, patike, starke...
Zimi uglavnom tamne stvari, a leti šarene.. Zimi slobo nakita, leti velike minđuše i razne đinđuve...
 
...hm...zimi mahom nosim krace suknje od tvida, skotske sare, siroke pantalone sa visokim strukom, duboke i pretezno ravne cizme, kapute od kojih ni jedan nije u crnoj boji, sljampave dzepere koji padaju na jedno rame, imaju krace tzv. "kimono" rukave, velike salove, kapice, beretke i ove sezone sam apsolutno odusevljena vunenim rukavicama do lakata, obozavam ih...zimi nosim manje nakita a vise vunenih ukrasa za glavu, vrat i ruke...

...leti volim da obucem maxi haljinu sa apostolkama, velikom tasnom i alkama uz visoko podignut rep (buduci da ne mogu da trpim leti pustenu kosu), sortseve i pufnaste, sire bluze, kratke i siroke top haljine koje su vezane u struku, sve sto je pamucno, lezerno i udobno buduci da sam zimsko dete...
...inace moje najdraze "modno" godisnje doba je prolece...od ranog u plisanom sakou, tesnim farmericama i baletankama pa do kasnog u haljinama preko kojih prebacim kardigan...nekako se najprijatnije osecam tokom blagih meseci kao sto su april, maj i septembar...tada najvise volim i da se doterujem...
 
hm...kada je hladnije vreme (lakse mi tako da se izrazim, pojam zima/leto/prlece/jesen i nisu tako ragraniceni, zar ne?) uglavnom nosim pantalone (bilo koji materijal..farmerice izbegavam uspesno), bluze dugih rukava, dzemperice, duxerice..sve zavisi od prilike..mada nosim i haljine sa helankama ili debljim carapicama..sve zavisi :) + martinke, patike + kaput ili klasicna jaknica + beretkice, raznorazne kape, salevi i rukavice bez prstiju

kada je vreme lepse nosi majice, lagane kardigane, mantilicce, texax jaknice, bla bla + tikepa, sandale nke zajebate :lol: + i opet marame i slicno
volim haljine ali me smaraju nesto i dosta ih retko nosim..suknjice skoro nikada..iam jednu koju obozavam i to je to...

a farmerke mi uzasno idu na zivce...volim pantalone u boji, na pruge, kockice i sl.

i da, nakit neizbezan.. prstenje je uglavnom srebrno ili od drveta...kao i mindjuse..onda raznorazne ogrlice (od sarenih fensi ogrlica iz ps-a, preko bisera i perlica do one metalne plocice koja se nosila u vojsci) + sat

nzm, volim da kombinujem svasta nesto..bitno je da se meni dopada... variram od fanki hippy curice do nadrndane skinjare..sve zavisi od situacije u glavi :lol:
 
Evo par modnih sličica koje opisuju maj stajl (koji se znatno promenio u proteklih godinu dana) :)

thing.26855110.l.jpg
thing.13362763.l.jpg
thing.26855120.l.jpg
thing.26854940.l.jpg
 
Najviše volim prelazne periode...uske farmerke, košulju ili majicu, starke i blejzer ili sako na to, na glavu šeširče i ajde.

Ovu majicu čekam sad da mi dođe, jedva čekam više...
229100_156565261075778_100001669161818_360308_4784149_n.jpg


Leti sve isto samo bez blejzera XD
Duge suknje i neke baletanke.
A šta znam..ja menjam stil zavisno od toga kako se osećam..imam periode kad sam opsednuta određenim dezenom ili bojom...prošle godine sam imala purple period...jedno 4 meseca sam samo ljubičasto kupovala. Trenutno me uhvatila tufna/ prugice manija...
 
farmerke ili platnene pantalone, duge suknje (ne volim minice na veliku zalost moje jace polovine :lol:), tri cetvrt pantalonice
majice od prirodnih materijala (ne podnosim sintetiku) sarene, jednobojne, sa aplikacijama

nista roze/crveno, ni zlatno/srebrno, niti celu prasumu i savanu :lol:

u sustini kezual
 

Back
Top