Šta trenutno razmišljaš ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma ne bre,nemam pojma,nego ja mislim ti pitas uopsteno da li ce negde biti snega u januaru:)
inace sedim ovde i odgadjam da pocnem da se sredjujem,dobila sam za rodjendan neki tretman solima i masazu,a to sam vec bila,budalastina teska,ostavila me je namazanu sa necim na vrucem krevetu sat vremena i posle me grubo istrljala sa krupnom solju,sve me je bolelo
al me sramota da ne ispostujem poklon od snajke

jao bas sam bila grozna unapred
super sam uzivala,sve mi je prijalo
samo sto sam onako vrela izmasirana sela na bicikl i pedalala 15 minuta po ladnoci
al dobro ,to mi je bio kad trening posto sam vozila na poluispumpanoj gumi
 
Poslednja izmena:
Razmisljam o kacavendi i celoj toj temi o pedofiliji u crkvi
Sirom sveta sou sa tim niko ne mrda prstom

I posle emisije zivot prica tajac
Za ono dete digla se halabuka, biju ko nece da komentarise to i da izrazava sok
A visedecenisko silovanje dece u crkvama i tajac.....pa bas fino

Pa placajte popove, ubacujte pare u ikone, donirajte, postujte i celivajte ruke pedofila....tupsoni
 
da li je moguce da neko nasedne na ovo?
"Oprosti što ti se javljam ovako. Otputovao sam u Turska, i moja torba, u kojoj je bila putovnica i kreditne kartice su mi ukrali. Kontaktirao sam banku, ali treba im još vremena da mi naprave novu karticu. Mislio sam te zamoliti da mi posudiš nešto novaca koje cu ti vratiti po povratku. Treba mi 1.600 eura da pokrijem troškove. Mogu ti proslijediti detalje o tome kako vi možeš slati novac. Molim te javi mi je li to moguce. Željno išcekujem tvoj odgovor! "
doslo mi da odgovorim nesto zaebantsko...pa posle mislim bezi bre da mi se nakaci neka budala
 
da li je moguce da neko nasedne na ovo?
"Oprosti što ti se javljam ovako. Otputovao sam u Turska, i moja torba, u kojoj je bila putovnica i kreditne kartice su mi ukrali. Kontaktirao sam banku, ali treba im još vremena da mi naprave novu karticu. Mislio sam te zamoliti da mi posudiš nešto novaca koje cu ti vratiti po povratku. Treba mi 1.600 eura da pokrijem troškove. Mogu ti proslijediti detalje o tome kako vi možeš slati novac. Molim te javi mi je li to moguce. Željno išcekujem tvoj odgovor! "
doslo mi da odgovorim nesto zaebantsko...pa posle mislim bezi bre da mi se nakaci neka budala

moj bivsi sef se primio :lol:
meni je hakovan mail pre 4 godine negde u maju, svi kontakti su dobili mail kao od mene da sam u spaniji, opljackana i nemam ni pasos vise, ni kartice, pare, ni za kartu nazad, i da mi se uplati 2000 evra na neki racun, kao biblioteka u madridu, sa sve adresom. ceo dan mi zvonio telefon, pitali ljudi sta je, pisali na sluzbeni mail. i to proslo i ja sa mm krajem novembra na putu i zvoni mi telefon, asistent mog bivseg sefa mi salje sms i pita jel sve u redu sa mnom i jel problem resen. ja u cudu sto me uopste kontaktira jer nismo zavrsili saradnju bas na prijateljski nacin, a onda nemam pojma o cemu pise. tokom prepiske shvatim da je rec o tom mailu i da su oni radili neki pregled sa kreditne kartice i setili se da me pitaju jel sve ok posto su poslali pare da me spase iz spanije :lol:
 
moj bivsi sef se primio :lol:
meni je hakovan mail pre 4 godine negde u maju, svi kontakti su dobili mail kao od mene da sam u spaniji, opljackana i nemam ni pasos vise, ni kartice, pare, ni za kartu nazad, i da mi se uplati 2000 evra na neki racun, kao biblioteka u madridu, sa sve adresom. ceo dan mi zvonio telefon, pitali ljudi sta je, pisali na sluzbeni mail. i to proslo i ja sa mm krajem novembra na putu i zvoni mi telefon, asistent mog bivseg sefa mi salje sms i pita jel sve u redu sa mnom i jel problem resen. ja u cudu sto me uopste kontaktira jer nismo zavrsili saradnju bas na prijateljski nacin, a onda nemam pojma o cemu pise. tokom prepiske shvatim da je rec o tom mailu i da su oni radili neki pregled sa kreditne kartice i setili se da me pitaju jel sve ok posto su poslali pare da me spase iz spanije :lol:

zezas???:zcepanje:
 
da li je moguce da neko nasedne na ovo?
"Oprosti što ti se javljam ovako. Otputovao sam u Turska, i moja torba, u kojoj je bila putovnica i kreditne kartice su mi ukrali. Kontaktirao sam banku, ali treba im još vremena da mi naprave novu karticu. Mislio sam te zamoliti da mi posudiš nešto novaca koje cu ti vratiti po povratku. Treba mi 1.600 eura da pokrijem troškove. Mogu ti proslijediti detalje o tome kako vi možeš slati novac. Molim te javi mi je li to moguce. Željno išcekujem tvoj odgovor! "
doslo mi da odgovorim nesto zaebantsko...pa posle mislim bezi bre da mi se nakaci neka budala

Moguce. Mom ujaku se desilo isto sto i Kvinsi, na svu srecu niko nista nije uplacivao, ali su zvali da pitaju o cemu se radi.
 
Aj što sam ja dobila na desetine takvih mailova, ali to je spam koji brišeš jer ga šalju svima, nego što me redovno zaustavljaju na ulici, oni što skeniraju prolaznike pa navatavaju one što izgledaju kao najveće budale.
Uopšte ne kapiram ljudsku percepciju, dobijam komentare da izgledam nadrkano ljudima koji me ne poznaju pa bih pomislila da me zato izbegavaju, ali ja zapravo izgledam kao namrgođena budala pa me izbegavaju samo normalni, ostali se lepe na mene kao na lepak. :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top