Šta trenutno razmišljaš ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Predsednik Čečenije, Ramzan Kadirov oglasio se na društvenoj mreži Instagram povodom turskog obaranja ruskog suhoja je i izjavio da je to bio krajnje podmukli čin.

Kadirov, inače poznat po tome što je aktivan na društvenim mrežama je na svom Instagram profilu napisao: "Ja nemam nikakve sumnje da će Turska žaliti, i to veoma dugo. Tako ne postupaju oni koji su u svakoj prilici govorili o prijateljstvu i saradnji".

On je podsetio na Putinove reči da je za ovaj incident za Rusiju "nož u leđa" i da će "ovaj tragičan događaj imaće ozbiljne posledice u rusko-turskim odnosima".



"Tursku smo uvek tretirali kao bliskog komšiju, i kao prijateljsku državu, napisao je on, dodajući da su turske vlasti odmah pozvale NATO, umesto da nađu način da razgovaraju sa liderima Rusije", ponovio je Kadirov na Instagramu reči ruskog predsednika.

"Ja lično, Čečenija i čečenski narod spremni smo da ispunimo Putinova naređenja", napisao je Kadirov. i dodao da "ćete videti kako se ponašaju prave ruske patriote".



"Imamo volju, snagu i dobro obučene dobrovoljce", istakao je čečenski predsednik.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/60894...Turska-ce-zazaliti-sto-je-oborila-ruski-avion

So, it begins...gazi turska gowna
 
Ma razmišljam tamo vamo ... ima neka zvrčka tu . Al nije valjda ono što mislim :huh: ..neee

- - - - - - - - - -



Što, da ima još jedan parazit više? :evil: i sebičan si :mrgreen: oćeš samo ti na drž.jasla.

Па кад су сви на државним јаслама, или уживају на туђем, опљачканом, што не бих и ја последњи? :)

(Шалим се, никад ми туђе нетреба)
 
Ako nisi skijas, ne preporucujem Staru planinu, bez obzira na hotel. Hotel je sjajan, bazeni, velnes posle skijanja su fenomenalni, ali na Staroj planini ti nemas nista osim staze i hotela, sto je savrseno za zaljubljenike u skijanje (kao ja), koji su na stazi sa prvom zicom i zatvaraju zicaru. Posle velnes, vecera i spavanje u 9 jer si mrtav. Za to je dusu dalo, odmara te fantasticno. Ali ako ne skijas, smorices se.

opet ja sa ovim :lol:
priblizava se krajni rok za uplatu, a ja jos mozgam. koliko je verovatno da ce na staroj planini biti snega u januaru? gledam prognozu, nigde snega :(
imaju li oni tamo vestacki sneg? na kopaoniku topovi rade od juce
 
a kakav mi je reper jahorina, ista nadmorska visina ko stara planina?

ma ne bre,nemam pojma,nego ja mislim ti pitas uopsteno da li ce negde biti snega u januaru:)
inace sedim ovde i odgadjam da pocnem da se sredjujem,dobila sam za rodjendan neki tretman solima i masazu,a to sam vec bila,budalastina teska,ostavila me je namazanu sa necim na vrucem krevetu sat vremena i posle me grubo istrljala sa krupnom solju,sve me je bolelo
al me sramota da ne ispostujem poklon od snajke
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top