Sta mislite o zenama...

Ne znam šta je tetkasto, ali se zna kodeks oblačenja na poslu, što znači ,da neću otići na posao i haljini golih ruku i dekoltovana, sa šlicem do kukova jer nije pristojno, već ću obući pristojnu garderobu, e sad, ako je nekome tetka sto to što sam u suknji ili pristojnoj haljini, neka bude da sam tetka a i baba :mrgreen: zna se na kojim mestima nisam tetka i baba 😁

Ne znam šta je tetkasto, ali se zna kodeks oblačenja na poslu, što znači ,da neću otići na posao i haljini golih ruku i dekoltovana, sa šlicem do kukova jer nije pristojno, već ću obući pristojnu garderobu, e sad, ako je nekome tetka sto to što sam u suknji ili pristojnoj haljini, neka bude da sam tetka a i baba :mrgreen: zna se na kojim mestima nisam tetka i baba 😁
Pa to ne mora da bude tetkasto, naprotiv. Ništa lepše od prave haljine i suknje.

Pa to ne mora da bude tetkasto, naprotiv. Ništa lepše od prave haljine i suknje.
baš sam sad to htela reći, ne mora pristojno biti tetkasto
evo šta je po meni tetkasto

Prilozi

• mayim_bialik_mannequin300.jpg
    mayim_bialik_mannequin300.jpg
    38,6 KB · Pregleda: 14
  • mayim-bialik-47-v0-2fzfyhitxg5b1.jpg
    mayim-bialik-47-v0-2fzfyhitxg5b1.jpg
    105,1 KB · Pregleda: 14

Gde hoćeš? Pitam čisto da budem tu, slučajno :ceka:

Imam utisak da je pojedinim muškarcima sve preko kolena, tetkasto :mrgreen:

To je utisak zato što imaš dobar broj njih koji poslednji dodir kolena pamti onaj kad su mu roditelji glumili deda mraza pa sedeli u krilu. :D

Back