Koliko obuće imate trenutno?

Uvek! Hajde
da se
maknemo više sa te negative.
Pa ne, ovo vreme kakvo je postalo promenljivo i preokrenulo se, zaista je sada oobuce nikad dovoljno.

Ranije se maltene islo iz cizama u sandale, a sada, i kise, i sunce i vetrovi, ne zna covek ni kako da se obuce preko jednog dana, a kamoli kakvu obucu da ima.

I mozda je najbolje opet imati samo cizme i sandale, pa kud puklo da puklo.

Za svaki dan - jedne patike, jedne svečane cipele, jedne cipele za kišu i blato i jedne papuče. Kad se ofucaju bilo koje od njih, onda kupim nove.

Ne računam posebnu obuću tipa čizme za motor, pancerice za skijanje, cipele za jedrenje i sl.

Opaaa Nata Burzujka.

IMG_20240514_204937.jpg

Ajde da vas čujem ali iskreno. Sestra kada se selila nosio sam kubni metar obuće otprilike i to bez kutija.

Pogledajte prilog 1547265

Sa tim nisam "zakasala". Imam osetljiva stopala, dugo me zulja nova obuca pa kada se naviknem na kalup tesko menjam.

Ne znam broj, sada nosim patike, tri para baletanki, jedne mokasine...jedne celzi cizme...i ostale su na stiklu, mislim. Za prolece.

Ostala godisnja doba su maknuta. Iz plakara izvucem kutije i svaki par drzim u kutiji. Zavrsi se sezona pomerim te kutije pa izvucem za sledecu sezonu.
Ne gomilam nista, obicno po sezoni menjam cetiri, pet...ne, sest...ako ne racunamo stikle.

Najviše imam patika jer ih najviše i nosim. Skoro sam opet gledala neke ali sam se trgla i ubedila da mi stvarno ne trebaju, ove sti sad imam su mi dovoljne.
Imam priličan broj cipela što na staklu što ravnih koje više odavno ne nosim, čak i jedne divne italijanske čizme od brušene kože, ali nemam kome da ih dam, a teško mi mi da ih bacim...i tako ima tu svačega nečeg po jednom obuveno..

Sa tim nisam "zakasala". Imam osetljiva stopala, dugo me zulja nova obuca pa kada se naviknem na kalup tesko menjam.

Ne znam broj, sada nosim patike, tri para baletanki, jedne mokasine...jedne celzi cizme...i ostale su na stiklu, mislim. Za prolece.

Ostala godisnja doba su maknuta. Iz plakara izvucem kutije i svaki par drzim u kutiji. Zavrsi se sezona pomerim te kutije pa izvucem za sledecu sezonu.
Ne gomilam nista, obicno po sezoni menjam cetiri, pet...ne, sest...ako ne racunamo stikle.
To zuljanje sam rijesila sa onim sprejom (?) ili sprejem,evo ne znam kako se kaže,što nam je Bambi preporučila. Probaj,spasice te.

Back