Шта тренутно радиш? 14

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I odakle vam da ae vakcinisu prvi.
Mi smo. Dobili dopis jos pre 10ak dana da se prijavi ko hoce da se vakcinise.
Ja se nisam prijavila. Ne zbog teorija zavere i jel ce me bil gejc cipovati i otrovati...
Vec se ja ne vakcinisem ni protiv gripa ni ostalih resp virusa na koji svakkao nemam trajni imunitet


kolko cuh..najveci deo vas ne zeli vakcinu. ni u srbiji, ni u svetu. beze medicinari od vakcine ko djavo od krsta.
 
inace....posto bozic necu docekkati kod kuce, a sutra neplanirano radim, ja danas zapela od jutros i kuvam i kuvam (od 8 do 12)...dakle zavrsen prebranac, pita sa prazilukom i pirincem i bundevara za sutra, krompir se kuva da ga sredim za salatu (ja inace krompir salatu pravim dan ranije i sve ostalo, jer volim da se spoje ukusi). napravila sam sve delove za vasinu tortu sem sauma, pa cemo sutra da spojimo, a odozgo slag umesto sauma, slag stavljam poslednji tjah sutra uvece (posto je vasina torta moze da doceka 7.1.). od belanaca napravila komisbrot isto za 7. napravila telecu corbu, koja ceka da se prohladi i u zamrzivac...jedino rusku cemo da pravimo sutra i cesnicu uvece i toplu gudu pecemo 7. tjah hladnu gudu cu da pretvorim u toplu 7.

i onda sve to nosimo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top