Šta trenutno čitate - utisci i preporuke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Okorela zemlja cuda i Kraj sveta - Murakami
Da sam znala da je sf ne bih ni pocela, kad vec jesam bar da vidim zasto je toliko citan. :neutral:


super je knjiga. nije bas sf... ili ga ja bar tako ne dozivljavam... bice ti jasnije kada procitas. bas me zanima sta misle ljudi, posto oko mene nikoga ne mogu da namolim da je procita...
ja bas sada citam Norvesku sumu, danas uzela u sake, posto od svih nasih prevoda jedino to nisam...
 
super je knjiga. nije bas sf... ili ga ja bar tako ne dozivljavam... bice ti jasnije kada procitas. bas me zanima sta misle ljudi, posto oko mene nikoga ne mogu da namolim da je procita...
ja bas sada citam Norvesku sumu, danas uzela u sake, posto od svih nasih prevoda jedino to nisam...

Tek sam na pocetku pa jos ne mogu bas sa sigurnoscu da odredim zanr... nekako mi je prva asocijacija sf kad procitam jednorog. :D Za sad, ne deluje dosadno... videcu da li ce mi se svideti do kraja.
 
super je knjiga. nije bas sf... ili ga ja bar tako ne dozivljavam... bice ti jasnije kada procitas. bas me zanima sta misle ljudi, posto oko mene nikoga ne mogu da namolim da je procita...
ja bas sada citam Norvesku sumu, danas uzela u sake, posto od svih nasih prevoda jedino to nisam...

Super je knjiga,meni se jako dopala,nisam mogla da je ispustim iz ruke...:)
A sto se tice Norveske sume,nije losa,ali nekako sam stekla utisak da su svi junaci dusevno bolesni,nekako mracni i vecina ih izvrsava samoubistvo:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top