Sta ste u horoskopu?

Sta ste u horoskopu?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanac

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Skorpija

  • Strelac

  • Jarac

  • Vodolija

  • Ribe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Al eto, covek se zajbe dok je ziv
drag.gif
 
Šta si čula? Pričaj
Ako je nešto sa politike, lažu
Tamo retko zalazim.Nisam čula.. Imam puno ljudi u okruženju, prijatelje u tom znaku. Generalno su to ok ljudi, jako energični, pametni, dobro "čitaju" ljude...ali moraš biti fer i igrati pošteno. Ko im okrene leđa ili ih zaj.. e, taj neće tek tako "odlepršati".Bolje mu je da se sakrije u "mišju rupu" i da ne izlazi jedno... Pola VEKA! :whistling:
 
Tamo retko zalazim.Nisam čula.. Imam puno ljudi u okruženju, prijatelje u tom znaku. Generalno su to ok ljudi, jako energični, pametni, dobro "čitaju" ljude...ali moraš biti fer i igrati pošteno. Ko im okrene leđa ili ih zaj.. e, taj neće tek tako "odlepršati".Bolje mu je da se sakrije u "mišju rupu" i da ne izlazi jedno... Pola VEKA! :whistling:
Pa ok, to jeste
Al zašto opasni? Samo budi dobar i biće sve ok
 
Opasni u smislu...nije dobro sa njima se zaje.... ti!Ja to cenim. Škorpije teško praštaju gluposti. Izdaju i neverstvo nikad. 👍
Pa to je tačno, ne teško praštaju nego nikad
Ja imam neke osvete u životu za koje sam godinama čekala pravi trenutak i isplatilo se čekati.
Nego opet kaže, ako si dobar, neće ti biti ništa. Nisu opasne dok ih ne čačneš. Mislim nas
 

Back
Top