Šta ste poslednje kupili ?

IMG_20231009_135929223.jpg

set skalpeli
 
Platio sam Cv na netu koji sam sastavio izgubio sat vremena i na kraju morao da platim 100 sa kartice sa racuna jer jbg kad sam izgubio sat vremena.I sta se dalje desava kad sam ukucao br katice i to nesto nije proslo kako treba i nije mi dozvolilo i pruzalo opciju da skinem Cv a novac sa racuna je otiso tih 100 dinara.

Pisao sam tamo da nisam mogao da preuzmem svoj Cv i da mi je skinut novac sa računa.Kazu proveri u banci.Jos interesantnije je sto hocu da otkazem tu uslugu i povracaj novca a oni mi spominjaju da imam 7 dana za taj cv od 100 dinara da preuzmem i ako ne itkazem svaki mesec treba da placam 2370 dinara za Cv da bude aktivan na mom profilu i sta ja znam.Ja kazem da otkazujem tu uslugu i sve a oni kazu da ne postiji nalog sa tim mailom!?Poslao sam im poruku kao dokaz da mi je skinto sa racuna i oni tamo kazu da nije placeno...
Ja sam im na pisao da otkazu sve sto imam s njim a oni mi kazu proveri u banci sta se desava. Sad je vikend i ne rade ni oni ni banka i preselo mi je sve, izgubio sam 5h raspravljajuci se za jedan Cv koji sam hteo malo bolje da skockam i updejtujem...
 

Back
Top