Šta se to dešava sa ovim narodom ?

Ako si na mene mislio kao na ovog koji uci. Ne pokusavam da naucim ja nikog nista, vise je tu upitanju uzivanje u diskusiji i raspravljanju. Kad diskusija postane besmislena uglavnom odustanem brzo.
Ne uci vec vaspitava.
I bas je to u pitanju.
Uzivanje na forumu.
Kada je nekima uzivanje da ti kvare uzivanje, onda ih stavis u drugu dimenziju da uzivaju, a ti u svoju dimenziju.
Kada nisu u stanju da uzivaju sa svima u istoj dimenziji.
 
Ne uci vec vaspitava.
I bas je to u pitanju.
Uzivanje na forumu.
Kada je nekima uzivanje da ti kvare uzivanje, onda ih stavis u drugu dimenziju da uzivaju, a ti u svoju dimenziju.
Kada nisu u stanju da uzivaju sa svima u istoj dimenziji.
Znaš,nisu svi dužni da se slože s tobom...na forum se i ne dolazi sa tim očekivanjima jer nisu baš realna...Ako to naučiš možda i počneš i da uživaš na forumu...mada to bi podrazumevalo da razmišliš o tome da možda nisi u pravu...ma bolje stavi ti 90% foruma na ignore :D
 
Kada je nekima uzivanje da ti kvare uzivanje, onda ih stavis u drugu dimenziju da uzivaju, a ti u svoju dimenziju.
Razumem te skroz. Bas ume coveka da iznervira kad neko ne dozovoljava da mu ispiras mozak. A ti se nesto mnogo nerviras.
Nego, izgleda te nisam razumeo dobro. Jesam li na ignore ili nisam. Treba da idem na spavanje pa mi znaci ta informacija. :)
 
Secam se, ceo svet je imao srece jer je postojala vakcina i nije izbila epidemija.
:lol: "постојала вакцина на нови сој"?
Закопај мало дубље од "званичних информација" са "ударних медија", па ћеш открити да је подигнуто доста тужби, неки људи су завршили у затвору. Веома мали проценат људи је примио вакцину, ја не знам ни једног, а ти? Шта је епидемија можда била селективна, па је било довољно да се вакцинишу појединци да би се зауставила:D, све у свему обрнута је велика количина новца која је завршила у нечијим џеповима, а никад није доказана дјелотворност те вакцине.
 

Back
Top