Šta se dešava sa dušama posle apokalipse?

Bog nece to dozvoliti on kao Tvorac univerzuma ima moc da zastiti nasu Planetu i u Bibliji je zasiguranje da Zemlja nece nikada niti unistena.
Kao sto sam vec napisala Apokalipsa je Armagedon - Bozji rat u kojem Bog unistava samo nepopravljivo zle.
Svi dobri pravedni ljudi ce cekati od Boga izbavljenje.
a Nakon toga ce biti uskrsenje pravednika na Zemlji.
Tako je prema Bibliji a Biblija je Bozja rec = istina.
Ako covek nije materijalno-znaci bitno je duhovno i dusha-kakve veze da li ce biti ubijen-materijalno-kad ce u duhovnom svetu ziveti? Znaci-tvoja prica nema logike nikakve. Dalje-sta hje bio potop> Kazna bozja!!
 
Ti stvarno o budizmu pojma nemas. I inace ovako imas taj stav-ja sam fina, produhovljena ali-svima kontrirash, pravish se prepametna, prepuna si sarkazma...A ovamo ocito ne znas osnovne stvari...Budizam je jedna od najmiroljubivijih religija, moglo bi se reci i najpasivnijih...I ti pricas o tome da je Buda nekog terao...?!??! Na bilo koji nacin, nebitno...nemas pojma, cuti pokrij se usima....
Vidim da ti o Budizmu znaš mnogo više od mene. Jel možeš da mi nađeš
neki Budin govor u kome je pričao o duši?
 
Ako covek nije materijalno-znaci bitno je duhovno i dusha-kakve veze da li ce biti ubijen-materijalno-kad ce u duhovnom svetu ziveti? Znaci-tvoja prica nema logike nikakve. Dalje-sta hje bio potop> Kazna bozja!!
Izvini ja pisem istinu kako je prema Bibliji a Biblija je Bozja rec
Ljudi su dushe i oni su i materijalna i duhovna bica i ljudi ce ziveti vecno na Zemlji
To je Bozja namera, da je hteo da zive na nebu stvorio bi ih na nebu kao duhovna bica kao sto je i stvorio andjele
a ljude na Zemlji
 
Izvini ja pisem istinu kako je prema Bibliji a Biblija je Bozja rec
Ljudi su dushe i oni su i materijalna i duhovna bica i ljudi ce ziveti vecno na Zemlji
To je Bozja namera, da je hteo da zive na nebu stvorio bi ih na nebu kao duhovna bica kao sto je i stvorio andjele
a ljude na Zemlji
Ja ne znam sta je ovim.ljudima.Ne 6 ni sebe ni svoje bliznje.Da ih volis naravno da zelis da ih vidis onakvi kakvi jesu.Vecno da ih gledas samo pa dovoljno.
 
Izvini ja pisem istinu kako je prema Bibliji a Biblija je Bozja rec
Ljudi su dushe i oni su i materijalna i duhovna bica i ljudi ce ziveti vecno na Zemlji
To je Bozja namera, da je hteo da zive na nebu stvorio bi ih na nebu kao duhovna bica kao sto je i stvorio andjele
a ljude na Zemlji
1. Jehovini svedoci pricaju o staroizavetnom Bogu Jahwe-koga apsolutno pogresno nazivate Jehova(a Jahve je pravi prevod i izgovor) i drugo to je Stari zavet!! Hriscanstvo tojest pravoslavlje se zasniva na Novom zavetu. Covek je spoj materijalnog i duhovnog. ANdjeli su opet skroz nesto drugo-i andjeli su totalno drugaciji nego sto ih mi zamisljamo...
 
1. Jehovini svedoci pricaju o staroizavetnom Bogu Jahwe-koga apsolutno pogresno nazivate Jehova(a Jahve je pravi prevod i izgovor) i drugo to je Stari zavet!! Hriscanstvo tojest pravoslavlje se zasniva na Novom zavetu. Covek je spoj materijalnog i duhovnog. ANdjeli su opet skroz nesto drugo-i andjeli su totalno drugaciji nego sto ih mi zamisljamo...
izvini trebao bi prvo da naucis kako je prema Biliji
a prema Bibliji je ime Boga JHVH JEHOVA dokazano
i to je hriscanstvo Bog je Jehova a Bozji Sin je Isus Hrist
hriscanstvo je onako kako Bog nalaze u Bibliji
 

Back
Top