Šta privlači žene?

Fora je sto one ne znaju sta ih privlaci. Jer to stalno fluktuira.

Na B92 je bio onaj bbc-jev serijal o ljudkom ponasanju i body language-u... naucnici su pronasli jednostavan metod da otkriju sta privlaci zene. Pa su uzeli sliku lica jednog lepuskastog mladica i jedva vidiljivo su je modifikovali u fotoshopu - praveci da mu crte lica budu malo mekse a pogled blazi, ili okrutnije a pogled hladniji, ili da su mu oci toplije a izgled brizan ... dakle, menjali su mu ekspresiju i tako stvarali "look" koji je pretakan u slike. Tako su dobili desetak njegovih "slika".
I sta su pronasli?
...
Tokom jednog menstrualnog ciklusa su grupi zena adekvatne dobi pokazivali te slike.... i trazili da izaberu momka koji bi im najvise odgovarao.
NEPOGRESIVO SU SVE ispitanice u periodu pre ovulacije trazile "momka sa pogledom" - neznog i pazljivog... za vreme ovulacije onog "ostrog" i "nemilosrdnog" a nakon toga u periodu pred i za vreme menstruacije - onog koji je imao "najbezazleniji" izgled. "Briznog momka".
Dakle... Zakljucak jasan.
U neplodnom svom periodu, treba im fini decko da ih voli ; kad dodje period u kom su najplodnije - treba im baraba, a nakon toga, neki kilavko da ih mali i pazi...
...
I rest my case... Pitanje sa pocetka - is BUSTED....
Ne znaju ni same... a i kad znaju to traje najvise 10 dana.:roll:
 
hehehe... gigulence... srculence... za ono rezervisanje - cuo sam da si udata... trach ili istina...?
ako si udata... moze 8-) ...

P.S.
a koji sam... pa eno ti slika u profilu... doduse od prosle godine...sad sam se osisao i malo pustio bradu od 3 dana... ali to sam ja.
 
commodore:
hehehe... gigulence... srculence... za ono rezervisanje - cuo sam da si udata... trach ili istina...?
ako si udata... moze 8-) ...

P.S.
a koji sam... pa eno ti slika u profilu... doduse od prosle godine...sad sam se osisao i malo pustio bradu od 3 dana... ali to sam ja.
e alo dečko... šalimo se malo
inače i ja sam se šišala i pustila bradu od tri dana... eto ko bi reko u životu ništa nije slučajno ... :lol:
e šala...
 
gigule:
joj a koji si ti?
da te rezervišem oma :mrgreen:

ondaK žene žele muškarce .. mnogo raznih muškaraca?
a jel može nekako da se postigne kao muškarac mulitpraktik... 3-u-1 ?

e šalim se


hehehe, zar ondaK? :P :P :P
eee..ondaK može 3 in 1 - uvek :D
(ako je baraba oriđinale, može i 100 in 1 ali to nije dobro...mada je zabavno...idem da popijem ginka, sve sam pozaboravljala :lol: )
 
Betty:
hehehe, zar ondaK? :P :P :P
eee..ondaK može 3 in 1 - uvek :D
(ako je baraba oriđinale, može i 100 in 1 ali to nije dobro...mada je zabavno...idem da popijem ginka, sve sam pozaboravljala :lol: )

hello devojke.
Ne moze mulitipraktik na zalost... I takodje mi je zao sto niste gledale tu emisiju. Human behaviour... tako nekako. BBC. Vodio John Cleeze ili tako neki glimac.... Vrhunski...
Ali, recite mi - kako komentarisete ovo istrazivanje? Jel znate da je uzorak bio preko 500 devojaka u prvoj turi sa istom slikom...
NI JEDNA NIJE NAPRAVILA IZUZETAK.
znaci da vam je urodjeno...
kod vas - ljubav traje 10 dana. hehe:wink:
 
oby wan kenoby:
Šta mislite šta na muškarcu privlači današnje žene?
Da li je to osmeh? Oči? Telo?
Ili možda intelekt?
Da li je danas ženama važno da je muškarac dobro građen?
Ili duhovit?
Dakle, šta je uopšte današnjim ženama privlačno na muškarcu?

Stav!!!!!!!!!!
Stabilan, zastitnicki, kavaljerski.. mmmmm......
 
oby wan kenoby:
Šta mislite šta na muškarcu privlači današnje žene?
Da li je to osmeh? Oči? Telo?
Ili možda intelekt?
Da li je danas ženama važno da je muškarac dobro građen?
Ili duhovit?
Dakle, šta je uopšte današnjim ženama privlačno na muškarcu?


eh bre zna se to odma, strucnjaci kazu prve 4 sekunde su najvaznije, nema tu neka odluka vazna, srce i oci odlucuju, ako mi se on dopada ja odmah to osetim po svojim lepim vrucim leptiricima, a tek ako ga osmotrim i drugi put, znaci "moj je" nema tu sta da se misli dalje.........maaa bre zna se to odmah.......:)))
 
feromoni
hmm.gif
 
oby wan kenoby:
Šta mislite šta na muškarcu privlači današnje žene?
Da li je to osmeh? Oči? Telo?
Ili možda intelekt?
Da li je danas ženama važno da je muškarac dobro građen?
Ili duhovit?
Dakle, šta je uopšte današnjim ženama privlačno na muškarcu?

svakome se razlicito, nesto drugo svidja u pripadadnicima suprotnog pola pa zato trebas imati sve odjednom i biti savrsen da bi se u globalu zenama svideo
 
Mrzelo me da citam sve, samo sam par zadnjih postova procitala. Evo ja sam zensko i mene privlace pametni, duhoviti a samim tim i sarmantni muskarci. Ne moraju da budu lepi, ni preterano zgodi, naravno, nek izgledaju normalno, ali, dragi moji muskarci, budite duhoviti, zanimljivi i sarmantni!!! Mislim da je kod 70% zena to jako bitna stavka. Ja bih se sa Dragoljuba Ljubicica udala ovog sekunda samo kad bi me hteo... Mickoooooooooooooooooooo ozeni meeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! :D
 
commodore:
I kad ja onda kazem da je to isto kao u coporu lavova gde se dva lava kolju naocigled zenki iz copora, pa onaj koji pobedi moze odmah da ima lavice - jer je de facto ispoljio moc, na mene krene salva napada...:roll:
Kome pričaš !? Kad sam ja jednom napravio paralelu i pomenuo lavove i lavice, na mene je krenula bujica, kako to nije isto (kao da sam ja rekao da je isto !) pa su počele "duhovite" opaske o mravojedima, crvima i slično.
 
Suzo, zar cemo opet da se vratimo na pocetak?
Ljudi, naucno je dokazano i opste prihvatljivo da su ljudska ponasanja derivati primalnih odnosa kakvi postoje u coporu kao proto-zajedici... ****** ja se nadam da su ovde svi zavrsili bar srednju skolu i da ne moram da pisem kao da sam u 2. srednje.
Znaci, koreni svakog naseg drustvenog ponasanja se mogu naci u ponasanju ostalih sisara u coporu.
To je naucna istina.
Kad se lavovi kolju zbog lavica, to regulise ista matrica razmisljanja kao i kad muskarci pokazuju svoja kola i sat od 3000 evra... ili kucu koju su sazidali ili kako su lepi i jaki... isto... isti sektor mozga regulise.
poz
 

Back
Top