Šta privlači žene?

AntunTun:
nisam ovo vido do sad....al sad kontam tvoj trip sa religijom....da ja tako mislim....verovatno bi se okrenuo nekom utochishtu....mada ne znam dal bi to bila religija....al neshto bi vetj nasho....a el se ti lozhish na brza kola i motore?....kako mozhesh tako u dve rechenice da strpash sve u jedan kosh....a posle da pishesh o ne znam kakvoj religiji i chemu sve ne?....mislim gde je tu razumevanje?....generalishesh a shatro si duboko religiozan....pih....al valjda to i jeste neka pricha religije....tipa svi smo bozhija deca i te fore...pa kao sve su plitkoumne budale kojima ochi svetle na parfeme i shljokice....huh

KAKVA DEKONSTRUKCIJA!
Bravo!
french_blank.gif


Svako ima svoje pobude za verovanje,
nekome je to neuspeh i/ili strah od postojećeg
ojačani tanatos - ne vodi dobrom čak i kad je pod okriljem crkve.
REZON je važan, meni bar - ko nije logičan (ali slučajno, ne kao kad se igramo), ne ulazi mi u srce - nikako. Poštujete logiku, da bi logos poštovao Vas :)
 
Zao mi je, moze da bude harizmatican koliko god hoce ako je ...izvin'te na izrazu, ruzan. Ja sam esteta, mora pored duhovnog da me privuce i lepa fizicka spoljasnjost. A takvi, iskljucivo harizmaticni sa bogatim duhom, mogu mi biti prijatelji.
 
Nina2:
Zao mi je, moze da bude harizmatican koliko god hoce ako je ...izvin'te na izrazu, ruzan. Ja sam esteta, mora pored duhovnog da me privuce i lepa fizicka spoljasnjost. A takvi, iskljucivo harizmaticni sa bogatim duhom, mogu mi biti prijatelji.

A da li znas da harizmaticnost prevazilazi lepotu? Ili jos nisi upoznala nikoga ko je tako svojstven,tako unikatan da ne mozes prosto odrediti da li je lep ili ruzan.
 
Ma ja tebe totalno kapiram sta hoces da kazes. Ali ti ne mozes da prihvatis da se ljudi razlikuju po zeljama. Da, upoznala sam par zaista harizmaticnih ljudi, koji nikog nisu ostavili ravnodusnim, pa ni mene, ali iskljucivo u duhovnom smislu, dok su kod ostalih imali uspeha u svakom. Zao mi je, ali mene ruzni ljudi fizicki ne privlace bez obzira na harizmu . Mogu da im se divim, da ih obozavam kao prijatelje..ali to je najdalje sto mogu da idem.
 
probaj u anus....toplije je....a i ima vishe simbolike....i nekako je prisno...i intimno....i shta ja znam ima tu puno drugih otvora....il ipak nemoj....bleda si....bolesna mozhda...il samo folirash da se neko sazhali....mada ne verujem....proshlo je vreme patetike...ti nisi zgodna...chak naprotiv ako si ti ovo u avataru....skroz si gadna i imash ogromna usta...svi novosadjani su slichni...mada sad lupetam...dobro skoro svi su slichni....tihi dosadni mlaki ravni plitki....ti se kao koprcash...al sve shto postizhesh je neqltura...a ja sam dovoljno dokon da se cimam s tobom....nema jagodice jbga....i kako je kod tebe u svetu?....jel ti upada kosa u ochi dok jedesh supu?....mozhda koristish neq kremu sa zhivom...to nije zdravo odma da ti kazhem....pokojni toza je prava asocijacija....el radish u pekari?....vid skoro sam te sstigo u postovima...a 7 puta sam kratje ovde...nemash shta da pishesh?...ono kao chitash shta drugi pishu i onda i nekog tjoshka upadnesh s nekom mudrosti....nije ni to losh trip da se razumemo...mozhda se resetovo server pa se vratili postovi....il si navatala neq obavezu pa neko vreme nisi visila na forumu....znam te ja od ranije....ja sam klon onih 5 pre mene...ne shest...ja sam sin shestog sina....be aggressive....bole te jajnik...shta ima veze shto si gadna....ovo se i onako ne rachuna....el se sad rachuna da ja tebe prozivam?....osh se zhalish nekome?....el ja snosim posledice ako pishem neshto tipa ovo?....ma idi....i swallow....a ti?....malo su ti vedje krupne...nekako ih ne chupash dovoljno....il je to onaj klasik luk....kao vid me mamo al sam jaka u obrve...il neshto....el to neki obichaj iz ravnice?....el ste vi nomadi?....moji su stochari vekovima....al ja sam malo ispo iz tog fazona....zato aj sharulja....poteraj dalje
 
Dont_Break_The_Oath:
One koje vole i zive za to da trenutci provedeni sa mnom (ne mislim na sex) budu maksimalno opustajuci i da svaki minut se zaista osecaju zenom.

moram da pitam sta znaci "maximalno opustajuci"...
to deluje kao presing da se maximalno opustis a onda to tesko moze da bude opustanje :)

btw, da li ovde postoji jos neko ko ne voli kad mu se kaze "Dodji da se opustimo" pa da mi kaze zasto to mene toliko nervira :)

ajd malo na temu - tipovi koji ne forsiraju odredjena ponasanja ni kod sebe ni kod zena....tu spadaju i oni koji ne koriste klise recenice ovog tipa, pa jos tako ljigave...opustanje, mozes misliti...Ajd se yebemo je mnogo sarmantnije :)
znaci, nista preforsirano...ni poza ni preterana duhovitost ni "duboki pogledi" ni preterana romantika.....
meni se svidjaju direktni i nonsalantni tipovi....i aktivni, fizicki i mentalno....radoznali....duhoviti....sa jakim karakterom (ne, to ne znaci lupanje o sto nego neki osecaj poverenja u tu osobu...u ljigavca tesko da mozes da imas poverenja)...
jel dosta???
ah da...i da su u stanju da imaju normalne odnose sa zenama bez da im se svidjaju....da su u stanju da budu pravi ortaci....i da ne muvaju na jeftine fore koje su negde procitali tipa "sta zene zele, vole, kako je napaliti" i slicno....nego da su dovoljno sigurni u sebe i da su sposobni da izgrade odnos sa datom osobom u datom momentu a ne da idealizuju osobu i vezu i generalizuju.....(ovo je konfuzno...da)

tako jednostavno zvuci a takvi tipovi su najredji....
 
Šta privlači žene?
Ovo sam pitanje postavio zato što sam primetio da je ogromna gomila naše male populacije usamljena i da ima velikih problema da nađe "soul mate". Niko nema dečka i niko nema ribu. Niko se ne ženi i svi se razvode. Šta je u pitanju?
Da li mi muškarci više nemamo ono što je potrebno da bismo osvajali žene ili je problem u ženama?
Nemoguće je da danas niko nikom ne odgovara za zajednički život. Svi se nečega plaše. Baš iz tog razloga sam se upitao šta to privlači žene. Šta li je to što one tako dugo čekaju, a neke ni ne dočekaju?
28.gif
 
Dok smo bili u komunizmu pod Brozom bilo lepse :grin: Brakovi trajali, zabavljali se ljudi. Sad zene hoce emancipaciju, homosexualni pokreti divljaju, Zapad nam uvaljuje njihovu filozofiju "blagostanja" i niko ne moze da se pronadje. Ako mislite da je to pojava samo kod nas grdno se varate. Napolju je to jos drasticnije, samo tamo nisu ziveli pod stresom zadnjih petnaest godina kao mi, pa se i nadje neko normalan.
 
AntunTun:
probaj u anus....toplije je....a i ima vishe simbolike....i nekako je prisno...i intimno....i shta ja znam ima tu puno drugih otvora....il ipak nemoj....bleda si....bolesna mozhda...il samo folirash da se neko sazhali....mada ne verujem....proshlo je vreme patetike...ti nisi zgodna...chak naprotiv ako si ti ovo u avataru....skroz si gadna i imash ogromna usta...svi novosadjani su slichni...mada sad lupetam...dobro skoro svi su slichni....tihi dosadni mlaki ravni plitki....ti se kao koprcash...al sve shto postizhesh je neqltura...a ja sam dovoljno dokon da se cimam s tobom....nema jagodice jbga....i kako je kod tebe u svetu?....jel ti upada kosa u ochi dok jedesh supu?....mozhda koristish neq kremu sa zhivom...to nije zdravo odma da ti kazhem....pokojni toza je prava asocijacija....el radish u pekari?....vid skoro sam te sstigo u postovima...a 7 puta sam kratje ovde...nemash shta da pishesh?...ono kao chitash shta drugi pishu i onda i nekog tjoshka upadnesh s nekom mudrosti....nije ni to losh trip da se razumemo...mozhda se resetovo server pa se vratili postovi....il si navatala neq obavezu pa neko vreme nisi visila na forumu....znam te ja od ranije....ja sam klon onih 5 pre mene...ne shest...ja sam sin shestog sina....be aggressive....bole te jajnik...shta ima veze shto si gadna....ovo se i onako ne rachuna....el se sad rachuna da ja tebe prozivam?....osh se zhalish nekome?....el ja snosim posledice ako pishem neshto tipa ovo?....ma idi....i swallow....a ti?....malo su ti vedje krupne...nekako ih ne chupash dovoljno....il je to onaj klasik luk....kao vid me mamo al sam jaka u obrve...il neshto....el to neki obichaj iz ravnice?....el ste vi nomadi?....moji su stochari vekovima....al ja sam malo ispo iz tog fazona....zato aj sharulja....poteraj dalje

jesi duhovit ali baš si usro ovog puta ...
prozivati nekoga za to kako izgleda i odakle je... bljak
 
AntunTun:
probaj u anus....toplije je....a i ima vishe simbolike....i nekako je prisno...i intimno....i shta ja znam ima tu puno drugih otvora....il ipak nemoj....bleda si....bolesna mozhda...il samo folirash da se neko sazhali....mada ne verujem....proshlo je vreme patetike...ti nisi zgodna...chak naprotiv ako si ti ovo u avataru....skroz si gadna i imash ogromna usta...svi novosadjani su slichni...mada sad lupetam...dobro skoro svi su slichni....tihi dosadni mlaki ravni plitki....ti se kao koprcash...al sve shto postizhesh je neqltura...a ja sam dovoljno dokon da se cimam s tobom....nema jagodice jbga....i kako je kod tebe u svetu?....jel ti upada kosa u ochi dok jedesh supu?....mozhda koristish neq kremu sa zhivom...to nije zdravo odma da ti kazhem....pokojni toza je prava asocijacija....el radish u pekari?....vid skoro sam te sstigo u postovima...a 7 puta sam kratje ovde...nemash shta da pishesh?...ono kao chitash shta drugi pishu i onda i nekog tjoshka upadnesh s nekom mudrosti....nije ni to losh trip da se razumemo...mozhda se resetovo server pa se vratili postovi....il si navatala neq obavezu pa neko vreme nisi visila na forumu....znam te ja od ranije....ja sam klon onih 5 pre mene...ne shest...ja sam sin shestog sina....be aggressive....bole te jajnik...shta ima veze shto si gadna....ovo se i onako ne rachuna....el se sad rachuna da ja tebe prozivam?....osh se zhalish nekome?....el ja snosim posledice ako pishem neshto tipa ovo?....ma idi....i swallow....a ti?....malo su ti vedje krupne...nekako ih ne chupash dovoljno....il je to onaj klasik luk....kao vid me mamo al sam jaka u obrve...il neshto....el to neki obichaj iz ravnice?....el ste vi nomadi?....moji su stochari vekovima....al ja sam malo ispo iz tog fazona....zato aj sharulja....poteraj dalje
TEK SAD SHVATAM ,TI SI TOPLI BATA...
 
oby wan kenoby:
Nemoguće je da danas niko nikom ne odgovara za zajednički život. Svi se nečega plaše. Baš iz tog razloga sam se upitao šta to privlači žene. Šta li je to što one tako dugo čekaju, a neke ni ne dočekaju?
Nedostatak sigurnosti. Nije vezano isključivo za žene, već za pripadnike oba pola. Pre svega materijalna, ali se može posmatrati i kao apstraktni vid nepoverenja u odnose između ljudi.

Od malene nas uče da sami dolazimo do nečega, da se sa svojim zalaganjem izborimo za sopstvenu egzistenciju. Tako da nismo spremni ni za kakvi vid odnosa koji se ne zasniva na našoj predstavi o 'najboljem mogućem', gledajući na to kao na nagradu za sav trud koji mislimo da smo uložili. A nismo. Uglavnom niko nema ništa i nije spreman to da rizikuje.
 

Back
Top