Sta privlaci muskarca ka alfa zenki?

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.259
Sta je alfa zenka?

Prvi pogled
Sisata , pohotna, drska, nepomeriva, bez kompromisa, samoljubiva na neki nacin., ebe se pohotno , neki to zovu kao kobila...

Drugi pogled
Ima svoje planove, u kojima ti jasno nacrta gde je tvoj prostor i tajming, ako si zadovoljavajuc, dobijes i dodatne zadatke, ne umanjenje...Koga izabira, on dobija svojstvo kao imovine, bez promene odnosa ...

Treci pogled
Ne mora uopste da bude sposobnija od proseka, niti pametnija od proseka, njene sposobnosti su njena stvar i njeni problemi, svoje probleme ce resiti sama na svoj nacin, ako si izbor bices ponudjen da mozda resis njene probleme, bez neke posebne nagrade u vidu zahvalnosti , cisto zahvalnost kao postovanje za trud..


Namerno sam ovo nazvao alfa zenkom jer je ekvivalent onoga sto ljudi zovu alfa muskarcem, ali kod muskarca ovakav muskarac je obicno hijararhijska betica, a necu opisivati pravog alfa muskarca...
Ne znam da li kod zenki vazi isto , tj da je alfa zenka ustvari hijararhijska betica...
Osim tog ostrascenog prikaza i zahteva za ujednacenim i bez kompromisnim seksual uzivanje delom ostalo je bilo neseksualno i takodje alfa prikaz....

Namerno necu da opisujem muskarce koje sam vidjao u blizini alfa zenki, da se ne mesam u temu..
Simpaticno je kad pocne kao da glumi submisivu ali to radi samo kad je seksualna predigra u pitanju , i to vidim da izludjuje muskarce, ali je samo gluma submisive ili je tako muskarci shvataju , a ustvari je samo erotizovano naglasavanje uzbudjenja ili izbora..
 
To vi samo tako mislite :zper:
Znači, sve je suprotno od onoga što se čini?

Confused James Franco GIF
 
Zena koja ceka da je muskarac razume jednoznacno , ta se shebala za sva vremena..
Jer sigurno je imala trenutak pre i trenutak posle, kad nije htela, nije bila sigurna, nije znala i opet je slala signale tipa nisam sigurna, koji su jako slicni sa signalima nasluti u sta nisam sigurna a u sta jesam..

I to pricam o inteligentnom muskarcu , ali onaj koji nije od akcije, nego sa uvidjavnoscu i bez agresivnosti...

Ako ubacis agresivnost, to zena tumaci ili kao poznavanje zena ako je metoda uverljiva ili kao prepoznavanje signala...ili kao jasno pokazivanje namere , ubedljivost...sto takodje pije vodu...nekad se tumaci kao zelja....

E taj efekat dajem se onima koji me zele je ekstrem od onog zelim da me muskarac postuje, kod nekih zena....to muskarci zovu ne zna sta hoce...
A ustvari je samo trazenje odgovarajuceg kljuca u odgovarajucem trenutku...pri tome kljuc uopste ne treba da ima nareze, nego brate onaj starinski samo poluga koja se okrece u bravi , dovoljno je..
 

Back
Top