• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Šta osećate kad saznate da će žena abortirati vaše dete

littlefoot:
Ljubav ili ne-ljubav (nećemo sad o tome), uglavnom u vezi ste sa devojkom/ženom (nebitno) koja ,naravno, ima pravo odlučivanja šta će sa svojim telom i odluči da abortira vaše dete.

Kako bi reagovali, kako se osećali?

Прво јако :x , па јако :( , па онда мање :x , па мање :( , па у круг...
...или рецимо хоће да роди, а теби то није ни на крај памети, па те навуче (пилула и сл.)...баш није фер у оба случаја :(
 
devojcica_20:
Uh, ne podnosim muskarce koji ne prihvataju odgovornost za svoje postupke...... :evil:
Ako je zena pametna, i ukoliko ceni sebe nece ni dozvoliti da ostane trudna, da se nadje u takvoj dilemi...
A kada pozeli da ostane trudna, ostace... i nece traziti oca tog deteta da snosi odgovornost ili joj placa alimentaciju...
Ako mi, zene, znamo "kako se prave deca" i ako znamo da ce to dete biti u nasem stomaku onda treba da preuzmemo odgovornost za svoje postupke. Niko me ne cuva bolje od mene same. Tako da smatram da je sva odgovornost samo moja.
 
[quote="Tuzni_patak]Sta ja da radim u rudniku sa 30% zena , ili sa zenskom vatrogasnom brigadom kad se "sinhronizuju" , znate na sta mislim... Bilo bi Lepi gradovi , lepo gore......I prave zene to znaju , ali zakon ide na ruku izuzecima gusheci neizuzetke. Dobijamo nov pojam dominacija ugrozenih....[/quote]

he.....pa tako mozesh da ides dokle oces do svih mogucih zanimanja npr shta ce zeni da bude inzenjer (nit je prase nit je morsko :twisted: ) ali mislim da se to samo raspodeljuj, svako bira shta mu prija a treba da postoji sloboda izbora :I
 
Kelis:
devojcica_20:
Uh, ne podnosim muskarce koji ne prihvataju odgovornost za svoje postupke...... :evil:
Ako je zena pametna, i ukoliko ceni sebe nece ni dozvoliti da ostane trudna, da se nadje u takvoj dilemi...
A kada pozeli da ostane trudna, ostace... i nece traziti oca tog deteta da snosi odgovornost ili joj placa alimentaciju...
Ako mi, zene, znamo "kako se prave deca" i ako znamo da ce to dete biti u nasem stomaku onda treba da preuzmemo odgovornost za svoje postupke. Niko me ne cuva bolje od mene same. Tako da smatram da je sva odgovornost samo moja.

Da samo znas koliko sam puta cuo, slatko je, nemoj da vadis, ma nece , nije termin..... :oops:

Ali postoji receptura koja kaze , zeni u zanosu ne veruj ni A kad kaze, sve ce uciniti da dobije sto joj srcu drago.....
.....I deci se prave deca......
 
Tuzni_patak:
Da samo znas koliko sam puta cuo, slatko je, nemoj da vadis, ma nece , nije termin..... :oops:

Ali postoji receptura koja kaze , zeni u zanosu ne veruj ni A kad kaze, sve ce uciniti da dobije sto joj srcu drago.....
.....I deci se prave deca......
"slatko je nemoj da vadish".... :shock:
SLATKO JE???
asocijacije se samo redjaju...ali ni jedna nije vezana za sex :?
 
Tuzni_patak:
Kelis:
devojcica_20:
Uh, ne podnosim muskarce koji ne prihvataju odgovornost za svoje postupke...... :evil:
Ako je zena pametna, i ukoliko ceni sebe nece ni dozvoliti da ostane trudna, da se nadje u takvoj dilemi...
A kada pozeli da ostane trudna, ostace... i nece traziti oca tog deteta da snosi odgovornost ili joj placa alimentaciju...
Ako mi, zene, znamo "kako se prave deca" i ako znamo da ce to dete biti u nasem stomaku onda treba da preuzmemo odgovornost za svoje postupke. Niko me ne cuva bolje od mene same. Tako da smatram da je sva odgovornost samo moja.

Da samo znas koliko sam puta cuo, slatko je, nemoj da vadis, ma nece , nije termin..... :oops:

Ali postoji receptura koja kaze , zeni u zanosu ne veruj ni A kad kaze, sve ce uciniti da dobije sto joj srcu drago.....
.....I deci se prave deca......


To ti je to : mladost-ludost :wink:

Znam prilike kad se mozak isključuje, kad je uživanje jače od bilo čega, kad bude sve potaman, pažnja popušta, priroda nadvladala i .....


Posle ka*an*a, nema kajanja! :wink:
 
Kelis:
devojcica_20:
Uh, ne podnosim muskarce koji ne prihvataju odgovornost za svoje postupke...... :evil:
Ako je zena pametna, i ukoliko ceni sebe nece ni dozvoliti da ostane trudna, da se nadje u takvoj dilemi...
A kada pozeli da ostane trudna, ostace... i nece traziti oca tog deteta da snosi odgovornost ili joj placa alimentaciju...
Ako mi, zene, znamo "kako se prave deca" i ako znamo da ce to dete biti u nasem stomaku onda treba da preuzmemo odgovornost za svoje postupke. Niko me ne cuva bolje od mene same. Tako da smatram da je sva odgovornost samo moja.


Nažalost, ima i žena koje nisu toliko samostalne. Na njih deluje okolina i roditelji. Udaja neminovna. :wink:


blago meni što sam se poštedela toga :D

Još davno sam odlučila da neću abortirati nikada!
...i kad sam "nenadano" ostala trudna nije bilo nikakve dileme. Začelo se moje dete, bez ikakvog obzira na okolinu! :wink:
 
Tuzni_patak:
Da samo znas koliko sam puta cuo, slatko je, nemoj da vadis, ma nece , nije termin..... :oops:

Ali postoji receptura koja kaze , zeni u zanosu ne veruj ni A kad kaze, sve ce uciniti da dobije sto joj srcu drago.....
.....I deci se prave deca......
Chekaj patak jel se ti nama to promovishesh ovde kao dobar j***c ili govoris iskljucivo o neodgovornosti zena sa kojima si bio. :lol:
Ne sada ozbiljno... to mozda govori o tebi, da li si naletao na takve zene (slucajno) ili bas takve volis pa nesvesno takve i trazis to je drugo...
Ali za sve one koje kazu da im je bas najsladje ili nije im termin...ja sam za... ako im napravite decu i kada kazu "... pa nemoj sada da bezis od svoje obaveze..." vi im kazite... "...sorry nije mi slatko..."
 
Kelis:
Tuzni_patak:
Da samo znas koliko sam puta cuo, slatko je, nemoj da vadis, ma nece , nije termin..... :oops:

Ali postoji receptura koja kaze , zeni u zanosu ne veruj ni A kad kaze, sve ce uciniti da dobije sto joj srcu drago.....
.....I deci se prave deca......
Chekaj patak jel se ti nama to promovishesh ovde kao dobar j***c ili govoris iskljucivo o neodgovornosti zena sa kojima si bio. :lol:
Ne sada ozbiljno... to mozda govori o tebi, da li si naletao na takve zene (slucajno) ili bas takve volis pa nesvesno takve i trazis to je drugo...
Ali za sve one koje kazu da im je bas najsladje ili nije im termin...ja sam za... ako im napravite decu i kada kazu "... pa nemoj sada da bezis od svoje obaveze..." vi im kazite... "...sorry nije mi slatko..."
Cudo jedno kako sit gladnom ne veruje :twisted: A trudnoca preko spirale? Culi? Moguce je.Ko je kriv?
A trudnoca sesti dan menstruacije? Culi ? Moguce je.A nije slatko nimalo...Trudnoca kao i sve druge prirodne pojave nije nesto na sta mozemo 100%uticati, a postavljate stvari kao da samo treba odluciti da neces trudnocu i to je to. :shock: Makar da je tako jednostavno
 
SINDI:
Cudo jedno kako sit gladnom ne veruje :twisted: A trudnoca preko spirale? Culi? Moguce je.Ko je kriv?
A trudnoca sesti dan menstruacije? Culi ? Moguce je.A nije slatko nimalo...Trudnoca kao i sve druge prirodne pojave nije nesto na sta mozemo 100%uticati, a postavljate stvari kao da samo treba odluciti da neces trudnocu i to je to. :shock: Makar da je tako jednostavno

Jeste pa svi znamo za te fantomske trudnoce... :roll:
I sve bi bilo drugacije da je Pera stavio kondom... i kasnije proverio da li je taj kondom puk`o...
 
Kelis:
SINDI:
Cudo jedno kako sit gladnom ne veruje :twisted: A trudnoca preko spirale? Culi? Moguce je.Ko je kriv?
A trudnoca sesti dan menstruacije? Culi ? Moguce je.A nije slatko nimalo...Trudnoca kao i sve druge prirodne pojave nije nesto na sta mozemo 100%uticati, a postavljate stvari kao da samo treba odluciti da neces trudnocu i to je to. :shock: Makar da je tako jednostavno

Jeste pa svi znamo za te fantomske trudnoce... :roll:
I sve bi bilo drugacije da je Pera stavio kondom... i kasnije proverio da li je taj kondom puk`o...
POZDRAV PERI! MOZDA CE ON DA RODI BEBU(FANTOMSKU?) :roll: :D
 
Mislim da se nismo razumeli ... prvo ovojezemlj gde se resava pitanje nezeljene trudnoce tako sto zena ode da abortira ko to je ok pa izvinte a zasto niste koristili sretstva protiv zaceca a ako ste koristili a desilo se zar nemislite da je to dete zasluzilo da mu se da sansa (jedino ako su u pitanju hemijska sredstva onda bi se dooobro razmislio) znaci treba misliti pre a ne posle koliko zena znate koje su abortirale i posle nisu vise mogle da zatrudne koje su ili nadridoktori ili nazovi doktori osakatili i kojima su materice ko zguzvani rezanci a sa druge strane ima toliko ljudi koji bi sve dali za dete... mislim da je ovo tema u kojoj se ljudi dele na dve grupe one koji imaju neke moralne vrednosti i na one koji su bezskrupulozni ili bas i nemaju puno mozga ... nekazem da sad svi treba da imaju po 7-8 dece ( ja bi voleo) ali onda molicu treba da se vodi racuna da se gleda koji je dan da se urede ciklusi i da se brate vodi racuna :evil: :x :evil:
MISLIM DAS JE TO POGRESNO!!!
 
mishica:
random_cloud_form:
random_cloud_form:
If you knew a woman who was pregnant, who had 8 kids already, three who were deaf, two who were blind, one mentally retarded, and she had syphilis, would you recommend that she have an abortion?
samo da kazem,
ova zena je nekoliko meseci kasnije rodila Betovena...


Ma da... pitam se kako je njoj bilo sa tom decom.
Ok, covecanstvu bi nedostajao Betoven, ali kada malo razmislimo, ona nije ni imala izbora u to vreme, a ni znanja... apsolutno je neuporedivo sa danasnjom situacijom, pre svega, sifilis je danas izleciv!

Jos uvek mislim da je bolje abortirati nego roditi nezeljeno dete koje ce patiti a vama biti teret, ulazak u nezeljeni brak... pa kasnije rastava.
ne mogu da pitam sta bi onda uradila u kasnijem zivotu sa zdravim djetetom da se iznenada tesko razboli...eliminisala ga iz svog zivota kao smetnju...ili se borila i dala mu svu ljubav i molila se da ozdravi i pripremala se na ono najgore
 
inspirion:
littlefoot:
inspirion:
littlefoot:
Znači 1:0 je za prave muškarce vs pi*kica :wink:

Ma vazi. Samo ti sebe zabavljaj ovde po forumu sa svojim temema.

Muskarac je onaj ko obezbedi srecnu porodicu a ne brojcanu.


A šta reče? :shock:
:)

Znaci,sledece, malo moje slatko stopalo:

Pustio bi je da abortira.Radio bih na boljoj prilici za nase dete.Razumeo bih i njene ambicije.Sve je opusteno stvar dogovora.Tu ne sme biti greski.
Zamisli ako imas dijete koje danas pratis kako raste i postaje dio tvog zivota,nezamislivo ga je izgubiti.
Pretpostavi da je ta zenska upravo to tvoje danasnje dijete pobacila!!!
 
littlefoot:
Stigli smo u krajnost, dobro došli;)

Hajde sad , kao svi dobri dečaci i devojčice, da se lepo izljubimo , skinemo gaće , i mislimo na budućnost....

Život je prost kada ste mali , zato što su svi u vašem društvu istih shvatanja i potreba kao i vi...

Tako je i kad odrastete, život je prost i uživanje ako ste sa nekim ko ima ista shvatanja i potrebe kao i vi....

U protivnom je jedan od vas MAGARAC KOJI VUČE....

NAJTEŽE JE SAČUVATI NAS OD NAS SAMIH
--------T. Patak
 

Back
Top