Šta osećate kad saznate da će žena abortirati vaše dete

Tuzno ali istinito je sto muskarci postaju sve vece kukavice.Plase se obaveza,odgovornosti,vezivanja.Postaju sve veci sebicnjaci.Ej cuj ga,samo alimentaciju da ne placa.Kao da dete pravi jedna osoba a ne dve.

Tuzno je sto zene nemaju drugih kvaliteta, pa moraju da se sluze onim sto je priroda dala i mackama, koje ne traze alimentaciju.
 
Jujuju.
Koji bezobrazluk.Ne ocekuje se nista na silu,daleko od toga.Ali svako mora da snosi posledice za svoje postupke.Necete dete,to je ok.Necete materijalno da pomognete ? To vec nije ok.U tome nije ucestvovala jedna osoba vec dve.Najlakse je napumpati,okrenuti se i pobeci.Takve odluke se svakako donose zajedno.

Kad hoces dete onda se ti spremi na posledice, a ne da posledice toga sto ti zelis dete snosi neko koga si navatala u tunelu.
 
U tome i jeste stvar,nisam sebi rodila dete vec sam se odlucila na abortus.Kao sto i jeste to ovde tema.Medjutim kada je doslo do toga,muskarac je brze bolje pobegao umesto da bude uz devojku?
Po ovim ovde komentarima na pitanje Šta osećate kad saznate da će žena abortirati vaše dete odgovor bi bio otprilike boli me k . Jako bezobrazno

Andjo, priznajem gresku.

To nije u redu, samo sto ne razumem u cemu je tu problem? Sta ce tebi muskarac da bi pobacila? Da bude uz tebe?
 
Zato sto zenu u takvoj situaciji ne treba ostaviti samu,vec biti uz nju.Iz vaseg ugla je - a dobro abortirace i to je to.A nama ce milion stvari da prodje kroz glavu.Dal smo donele ispravnu odluku,sam strah od abortusa,sta ako nekad budemo htele dete a ne budemo mogle da zatrudnimo i sl. Ajmo muskarci malo saosecanja haha

Jasno, nego nije jasno zasto taj muskarac cije dete abortiras? Ti donosis odluku i ti se sa njom boris. Da je on trazio da abortiras, pa ti prihvatis onda bi bila u pravu, ovako, je nekorektno da trazis podrsku za nesto sto si sama odlucila iz, naravno, licnih razloga.
 
Eh sad.Kad zatrudnim i ako se odlucim na to javicu ti.
Pa ne znam,mozda ako je devojka mlada,ako ne moze novcano da izdrzava to dete,nema uslove.Ako decko ne zeli to dete pa bi morala da bude samohrana majka .

Ako analiziras te razloge svi su tvoji osim da decko ne zeli dete, a i taj je tvoj razlog. Komformisticki razlozi o kojimasi pisala govore u korist toga da on nije tu za stalno, decko, znaci koji bi bio razlog i da ostane? Da se oporavis i onda ti njega ostavis?
 
Pa jesu moji posto gledam iz svog ugla a ne njegovog.Ne znam koji bi bio razlog muskarca.To ti mozes da napises.
Ne mora da znaci,postoje ljudi i koji zive zajedno ili su u braku pa ne zele decu odmah ili ne zele uopste.Sa druge strane mozda nisu sigurni da su spremni na roditeljstvo i tu vrstu obaveze ili nisu sigurni da zele dete sa tom osobom.

O tome ti pricam, sta ce ti taj u koga nisi sigurna pred vratima?
Da se kazni sto ti imas problem? Da ti bude maska sto si odlucila da zatrudnis? Da te pokriva jer nisi to radila u vidu zanata, pa zaglavila.:)

Andjo, foliranje.
Naravno da te razumem, ali ako hoces da budes dzek i kresnes se za jednu noc, onda se kresni sama.
 
A on ce da peva omaklo mi se?

Moze da peva sta hoce. Svaka odluka nosi posledice, kako odlucis moras i da trpis.

Jesi li odbila trojicu pre njega? Recimo da jesi, a njega si jurila? Tvoja odluka i tvoja posledica. Sta njega briga za to?

- - - - - - - - - -

Mozes ti da se popnes na most i skocis ili da se popnes na ventilator, zbog njega? Treba li on da brine sta ce ti se desiti?

:)
 

Back
Top