Šta nosim danas - Vol. 2

Pa naravno.. ja sam se vise osvrnula na KILAZU .. osican se u bilim hlacama ka da sam gola, zato.. hahahaha
Imam tu neku fobiju od njih jos odavna, mora biti DOBAR DAN ZA MENE da bi ih navukla. Glupi kompexi, znan:D

Ah to mi je poznato, jer se i ja osjecam kao gola da sam kad ih obucem ili kao da imam ogromne butine, ali to je samo stvar navike, kad ih obuces par puta naviknes se :)))) Isto tako, moja kilaza nije idalna, samo sto se na ovoj slici ne vidi :)))
 
527848_3544636584226_1521853218_3094171_1097431627_n.jpg
 
uz tu kombinaciju sa patikama po meni ide neka torba sportskijeg izgleda,preko ramena
farmerke mi se bas svidjaju
(jesam li dobro napisala boldovano :D)

hehe, jesi dobro si napisala :) pa to si dobro rekla, mislila sam da uzmem malu bijelu, i probala je na kombinaciju, ali nekako mi se nije odvajalo od ove, jer u nju mogu staviti sve to mi je potrebnom, a manja, ne moze u nju da stane sve sto ja nosim, zato i jesam uzela ovu koja bas ne pristaje... :)
 
Baby girl, svidja mi se kombinacija gde imas sako, samo mi se patike ne svidjaju.

Majce, pa bas ti je moderna i neobicna uniforma. Uopste nije lose, pantalone su super. A jel i prsluk u skolopu uniforme? Ako jeste, mora da je tvoja idejaj:)
 
Baby girl, svidja mi se kombinacija gde imas sako, samo mi se patike ne svidjaju.

Majce, pa bas ti je moderna i neobicna uniforma. Uopste nije lose, pantalone su super. A jel i prsluk u skolopu uniforme? Ako jeste, mora da je tvoja idejaj:)

pantalone su moje:hvala:

prsluk jeste u sklopu iniforme, koleginica se oduševila
ja pomislila jao sašiću ti ja za 20 min tu, obična glinža da ne kažem krpa :lol:
msm lepo izgleda, a i prijatan je-pamuk neki, ali više kao trikotažica, mislim da imam sivi kardigan od sličnog materijala
 
e,ja imam neku malo belu torbicu od skaja,slicnog izgleda kao tvoja,iz new jorkera,al danas vidim jednu curu na ulici sa crnom,pa mi tako delovala jeftino.
a gledam stalno sopingholicarku,stalno forsiraju da tasna bude kvalitetna.
pa uopste ne znam gde da trazim malnje kozne tasne za leto,a da nisu preskupe
 
...lepo je imati tasnu koja ne izgleda jeftino, ali nije je lako naci....ja imam tasni i tasni, i opet nekad nema da uparim sa necim sto hocu da
obucem...muka ziva...a onda kupim ono sto mi se dopada, a da li nekom izgleda jefino ne obracam paznju, meni bitno da mi se dopada,
da sam ja zadovoljna....
 
...prosle godine sam kupila sebi u h&m-u jednu maslinsto zelenu u kombinaciji sa neki skajem u oker boji, i takve okre espadrile, obozavam ih,
moja deca kad su videla prvo je bilo, jesi luda to nisi nikad nosila, e neka nisam, svidja mi se, torba velika, svasta u nju stane...i uklapa mi se
uz mnogo toga...milina jedna, sve sam elegantne tasne odlozila...bice da sam siznula, pa mi lepse da se oblacim onako sto bi sad moderno
rekli kezual ili ti opusteno, nego da se kocim na stiklama i sa elegantnim tasnama....bice da sam usla u drugi pubertet:hahaha:
 

Back
Top