sta mislite o tome i da li je to toliko strasno

Aleksej_BASO:
Imo sam i ja takvu, sutni je sto pe jer ce se uvek gaditi toga i nadji neku normalnu okja to voli.

Ona se nece promeniti. to da znas!
Ne mora da znaci. Jedna devojka, sa kojom sam bio, najpre nije volela, pa kad se najzad odlucila (da vrati uslugu) nije umela (o, Boze, nema veze, ne moras... *moj komentar*, medjutim, s vremenom i uz neke moje smernice, koje su bile onako, uzgred dobacene, postala je sjajna...!
Probaj da i tvoju nateras da ti "vrati uslugu"... tj, sidji do luke... :D
 
Nema ovde razloga za prepirku, nego;
Momci uvek "stvar" držite u čistom stanju!
Mora se priznati da ima i ružnih "stvari" kao i "ribica"
Muškarci takođe to nevole podjednako da rade ženama, a mogu biti odlični u krevetu bez razlike na liz
Ja lično volim kada ona to voli i kada se to oseća, jer mu prilazi sa velikim oduševljenjem bez foliranja. Imao sam devojku koja ga nije vadila iz usta, volela ga ko rod rođeni, i nikada nije bilo prezasićenja.
Više volim na ovaj način nego da ga ****** reda radi, da mi izađe u susret. Foliranje se oseti, bar ja.
 
McMillan:
Ne mora da znaci. Jedna devojka, sa kojom sam bio, najpre nije volela, pa kad se najzad odlucila (da vrati uslugu) nije umela (o, Boze, nema veze, ne moras... *moj komentar*, medjutim, s vremenom i uz neke moje smernice, koje su bile onako, uzgred dobacene, postala je sjajna...!
Probaj da i tvoju nateras da ti "vrati uslugu"... tj, sidji do luke... :D

Ma to mi je bivsa, bili smo 3 godine zajedno, i to je do kraja bilo kao sto ti kazes, vracanje usluge.... Nije bas filing, znas i sam.

Posle smo raskinuli, nije bilo svrhe da ostajemo zajedno, ali to je druga prica.
 
Gazdarica:
Usluge i vracanje usluga...??? I vi TO zovete seksom...? :shock: :shock:
Jao, ma ne, u principu je poenta da se razbiju "okviri" o kome si pričala. Naravno, što se mene tiče nije morala ni da mi "vraća uslugu" - izvinjavam se što i u prethodnom postu to nisam stavio pod navodnike. To je ona osetila potrebu, meni nije tad ni bilo bitno. Baš to što ti kažeš, ako se oseti obavezna, onda i ne mora, ne želim da mi to radi reda radi.
Ono, kao, kad može on meni da oliže, mogu i ja njemu... Taj rad. Nisam ja ni tražio da mi ******, nego je ona to htela. Mada sam znao da joj je, kao, glupo.
Eto.
 
milanivk:
pitanje se prvenstveno odnosi na lepsi pol.da u toku vodjenja ljubavi se opustite i radite to na sta se odnosi pitanje a to je pusenje *urca.kako vi devojke gledate na to,sta mislite o tome,da li radite to sa partnerom,ako ne radite zasto,da li zbog nekog posebnog razloga,nevezano da li je u pitanju duga veza ili kres sema?misljenje moje cure je da je to u fazonu gadno i da se oseca kao ***** ako to radi,da li je to normalno razmisljane,nemojte zakljucati temu!?

I ti jos pitas da li je to strasno? Pa to je uzas!
 
milanivk:
pitanje se prvenstveno odnosi na lepsi pol.da u toku vodjenja ljubavi se opustite i radite to na sta se odnosi pitanje a to je pusenje *urca.kako vi devojke gledate na to,sta mislite o tome,da li radite to sa partnerom,ako ne radite zasto,da li zbog nekog posebnog razloga,nevezano da li je u pitanju duga veza ili kres sema?misljenje moje cure je da je to u fazonu gadno i da se oseca kao ***** ako to radi,da li je to normalno razmisljane,nemojte zakljucati temu!?


Evo šta je moja devojka rekla na toČ


Milanče, zašto si nekad tako neraspoložen kad te pitamda ti uradim oral? Ja to volim da radim j er je to za mene neki poseban oblik zblizavanja sa tobom, i kad posissam tovje sokice (laughs) imam utisak kao da sam dobila i nešto od tovje pameti. (?)

Koja budala. Oterao sam je sutradan.
 

Back
Top