Šta mislite o muškarcima koji ne znaju da kuhaju?

Dobro razmislite prije nego odgovorite!.......

Ne razmisljam o njima. A kad smo kod te teme, ja licno znam dosta toga da spremim. Uglavnom, jednostavna i konkretna jela. Ne volim mnogo da komplikujem. :mrgreen:

Inace, za mene svako ko sebi ne ume da skuva nesto da pojede je nesposobnjakovic teski. Tu ne pravim razliku izmedju muskog i zenskog. :cool:
 
A kad peru suđe zašto većina ne koristi deterdžent, ostave sve masno i čitav sudoper u haosu...a mašinu za pranje suđa ne žele ni da koriste jer se suđe treba pripremiti itd.......ako prigovoriš onda se još i ljute...kao prave ti uslugu što kuhaju i peru suđe......

Inače sviđaju mi se vaši odgovori,mnogo smo odmakli zadnjih 50 godina u odnosima među polovima....vidi se,,,,nema šta....
 
A kad peru suđe zašto većina ne koristi deterdžent, ostave sve masno i čitav sudoper u haosu...a mašinu za pranje suđa ne žele ni da koriste jer se suđe treba pripremiti itd.......ako prigovoriš onda se još i ljute...kao prave ti uslugu što kuhaju i peru suđe......

Inače sviđaju mi se vaši odgovori,mnogo smo odmakli zadnjih 50 godina u odnosima među polovima....vidi se,,,,nema šta....

A da, to je posebna priča:mrgreen:. Ostaviš i ne opereš za njim i moraće i tome da se nauči:zper:.
 
Dobro razmislite prije nego odgovorite!.......

Mene nervira da mi se on mota po kuhinji.Sve poremeti ,tako da mu tu ipak nije mesto,bar u mojoj porodici.
Konkretno, sta mislim o muskarcima koji ne znaju da kuvaju nisam sigurna jer o tome nikada nisam ni razmisljala.Imam dva sina i necu ih uciti da kuvaju.Ako ih to bude interesovalo pitace sami.
 
Dobro razmislite prije nego odgovorite!.......


Pa ako kao musko ne znas nista napraviti onda si idiot.

Muskarac mora znati peglati, kuhati, prati. Mora znati sve zenske poslove, jer nikad ne zna da li ce ceo zivot ostati sam. A kad ima zenu on to ne treba raditi, jer je to njen posao. Osim ako ona ne radi svaki dan po 10 sati i ima vecu platu od njega, onda mora. Jer ona nije duzna da bude njegov teklic.
 
kakvo pitanje! posto ne znamo procenat muskaraca koji znaju i procenat muskaraca koji ne znaju da kuvaju, neka bude recimo 50% - 50% (odnosi se na onu trecinu stanovnika sveta koja je cula za sporet). dakle, pola od trecine...recimo 1/6 muskaraca sirom sveta ne zna da kuva! Kako mogu da okarakterisem jednu sestinu od ukupnog broja muske populacije koja je nastanila ovu planetu bilo kako?!!!!!!!? Medju njima ima - lenjih dobrih losih impotentnih narkomana altruista ubica. Jaka stvar, ne zna da kuva!
 

Back
Top