Quantcast

Sta mislite o malom Sengenu?

XXXyyyXXX

Domaćin
Poruka
4.025
Građaninu Srbije će mnogo značit što će u Albaniju moći ići samo sa ličnom kartom. Ahaha. Da nema Kosova shvatio bi, ali Albanija sve čini da Kosovo i formalno i pravno postane dio Albanije. Vučić je genije u to ne treba sumnjati. Sve radi da uglibi Srbiju što više. Nije dovoljna najezda migranata, sada će krenut i Albanci. Ahaha koji lik Vučić ******

norge_srbin

Aktivan član
U karantinu
Poruka
1.530
У чланку који си цитирао, јасно се виде размере безобразлука власти када на најобичније питање новинара, зашто није као шеф посланичке групе СНС тражио да се на дневни ред стави завршни рачун буџета, он (Мартиновић) је рекао: “А шта сте Ви, БИА, ОЗНА, УДБА ... мислим не разумем. Какав је то тон и питање зашто нисте? А ко сте ви да ми постављате ова питања".
Pa ko su? Pa Martinovic ne poznaje svoje partijske drugove i nacional komjuniste sa kojima se qurva. Kao furundzija. Spin dostojan Martinoviceve mujmanske inteligencije.

Pa oni su CIA i MI6. Eto ko su oni. :kez:

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.487
ПС. немаш одговор за безобразлук под в)?
.
в) На основу којих одлука председник Србије узурпира послове владе Србије које је Влади доделио Устав Србије и увлачи земљу у некакав немушти савез који ће само да олакша промет норкотика (хоћу да кажем, парадајза) на овим просторима.
Па наравно да НЕМАМ ОДГОВОР - ко нормалан може имати одговор на тако нешто. :cool::cool::cool:

Poruka
23.129
Да Балкански Касапин није решио да изврши Геноцид у Вуковару него уместо да је узео 5 милијарди што му је нудио Ван Дер Брук сад би мали шенген био непотребан, јер би КРЈ (Конфедерална Република Југославија) била део ЕУ и ишли би на дочек у Њујорк без визе.

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
16.587
Дакле, јасно се види колико су они одлепљени од стварности и да им не допире до мозга да се ту ради о новцу грађана Србије који они троше, па се изненаде када их неко подсети на ЗАКОНСКУ ОБАВЕЗУ да поднесу о томе и рачун..
Ма, ту законску обавезу мало која власт у свету поштује, а и оне које поштују- само су вештије у "штеловању" тих извештаја о трошковима...
Али је твоја примедба сасвим основана у оба дела; наравно да треба да поднесу "трошковник" на увид, и наравно да је ту сакривено много аргумената за нападе опозиције на власт.
Но, наша "опозиција" има само један мотив напада на режим- то је онај Изногудов.
И то ову власт чини тако стабилном- непостојање озбиљне и праве опозиције, која би заступала народ, а не себе.

XXXyyyXXX

Domaćin
Poruka
4.025
Mini Sengen je EU projekat Vucic,Rama.Zajev i sad MIlo Djukanovic su njihovi igraci.
Da, to je očito. Čini se da je cilj EU stvaranje neke zajednice tzv. Zapadnog Balkana. To bi trebala biti baza, tj. sabirni centar za par miliona migranata koji se spremaju put Evrope. Zato i daju tih milijardu evra koje će političari razgrabit, a narod će dobit nove komšije dvoglave Arape. Vidim da sa Vučić sam ponudio Grcima da dio garavih prebace iz Grčke u Srbiju.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
30.275
Da, to je očito. Čini se da je cilj EU stvaranje neke zajednice tzv. Zapadnog Balkana. To bi trebala biti baza, tj. sabirni centar za par miliona migranata koji se spremaju put Evrope. Zato i daju tih milijardu evra koje će političari razgrabit, a narod će dobit nove komšije dvoglave Arape. Vidim da sa Vučić sam ponudio Grcima da dio garavih prebace iz Grčke u Srbiju.
To se zove vladanje narodima.

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.259
gost 23.07.2019

Ако сам те у нечему погрешно разумео- дозвољавам могућност грешке у процени.
Мораш да уважиш чињеницу да је у овом виду комуникације то могуће, због ограничења које овај начин разговора има.
Мени заиста није циљ да са са неким овде бесомучно вређам и расправљам уколико видим задртост са друге стране и неуважавање простих и непобитних чињеница, а тога је овде много; сврха мог учешћа у теми је изношење свог угла посматрања одређених појава без ма и најмање жеље за некаквим сукобима, али ми не пада на памет да будали дајем више простора него што га заслужује, и видим то као "санитарну обавезу"... :mrgreen:

Слажем се.
Но, ја говорим о овој екипи која се наставља као пантљичара последњих 20-ак година, која причу мења, али дело остаје исто; овде је неопходна нова политичка идеја, коју ће спровести нови људи, јер ову актуелну влас, опозицију и све "прирепке" не видим као способне да ишта од тога спроведу....
Такође се слажем и са тезом о васпитавању елите, и отуд и моја скепса по том питању; јер, овде се васпитавањем не баве квалитетни, него позиционирани...
Drago mi je da smo razjasnili nedoumice, s' tim sto je moje misljenje da je stvaranje promenljive vlasti za nas veliki napredak. Nemojmo se zanositi normalizacije drustva sa svojim segmentim zahteva dosta vremena koje se meri decenijama, svaki izgubljeni dan je ne bih rekao nenadonadiv, ali je veliki propust.
Vreme je luksuz koje sebi ne mozemo priustiti, promene su hitne i neminovne.

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
16.587
gost 23.07.2019
Drago mi je da smo razjasnili nedoumice, s' tim sto je moje misljenje da je stvaranje promenljive vlasti za nas veliki napredak.
Нисам баш сигуран колико је овај изборни систем то у пракси; ја имам велике сумње да се нама последњих 20 година "подмеће" свака "промена", врло контролисано и са скривеним намерама.
Наравно, евидентних доказа за то немам, али је уочљиво да је овде промена само на- исто... :lol:
Nemojmo se zanositi normalizacije drustva sa svojim segmentim zahteva dosta vremena koje se meri decenijama, svaki izgubljeni dan je ne bih rekao nenadonadiv, ali je veliki propust.
Потпуно сагласан, већ нас је двојица!
Да правимо странку?:lol:
Vreme je luksuz koje sebi ne mozemo priustiti, promene su hitne i neminovne.
Нама можда и јесу; ама, шта ћемо са њима?:roll:

Погледај колико је, само овде, на форуму, оних који све ово бране, сваки из својих разлога...

svakodnevnica

Aktivan član
Poruka
1.214
Čim EU daje 1.2 milijardi evra stimulacije za ovaj projekat znači da je ovo zapadni projekat. Medjutim postojanje auto puta Drač - Niš je svakako odogovor da li je i Kosovo ukljuceno u ovo. Pa jeste ali na drugi nacin.... Izracunali su da je najjeftinije i najbrze tom rutom trgovinski povezati Mediteran i brodove sa istocnom Evropom i Ukrajinom. Treba biti igrač. I Putin trgovinski saradjuje sa zapadom, sto ne bi i Srbija. Ovde je bitno ko ce koga vise da nadmaši. Zato kažem biti igrač, to je presudno. Nešto slično uradjeno je davno u doba SFRJ. Zapad je izracnao da je najjeftinija i najpovoljnija ruta pruga Bar Beograd pa je tim koridorom transportovana roba u istocnu Evropu.

Poslednja izmena:

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.259
gost 23.07.2019

Нисам баш сигуран колико је овај изборни систем то у пракси; ја имам велике сумње да се нама последњих 20 година "подмеће" свака "промена", врло контролисано и са скривеним намерама.
Наравно, евидентних доказа за то немам, али је уочљиво да је овде промена само на- исто... :lol:

Потпуно сагласан, већ нас је двојица!
Да правимо странку?:lol:

Нама можда и јесу; ама, шта ћемо са њима?:roll:

Погледај колико је, само овде, на форуму, оних који све ово бране, сваки из својих разлога...
Mozda sala leci, ali od zbilje necemo špobeci.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
30.275
Srbijanci ja vas posmatram sa strane pratim sta se desava i koliko ste zastranili... u zadnje vreme se pitam jeste li vi srbijanci srbi ili arnauti.Kako da razumem ideju ludog Vucica da vi idete u Albaniju da radite a vadili vam ljudske organe.Kako to samo neka mi neko objasni.Drugo, odlucuje li neko jos u Srbiji osim ludog Vucica, slusam ga daje izjavu u Albaniji ...Mislim da sam napravio dobru stvar, koju dobru stvar budalo jedna siptari ce tek sad da kupe pola Srbije.

svakodnevnica

Aktivan član
Poruka
1.214
Srbijanci ja vas posmatram sa strane pratim sta se desava i koliko ste zastranili... u zadnje vreme se pitam jeste li vi srbijanci srbi ili arnauti.Kako da razumem ideju ludog Vucica da vi idete u Albaniju da radite a vadili vam ljudske organe.Kako to samo neka mi neko objasni.Drugo, odlucuje li neko jos u Srbiji osim ludog Vucica, slusam ga daje izjavu u Albaniji ...Mislim da sam napravio dobru stvar, koju dobru stvar budalo jedna siptari ce tek sad da kupe pola Srbije.
Na koji nacin mislis da ce to da se desi ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.