Šta kuvamo danas six

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni sad zao sto ne napravih ciz il onaj sa kiselom pavlakom, vocem i piskotama.... Manje truda a ukus ok... Al dobro. Pojesce se. Samo fali mi onaj wow efekat pa mi zao zato. Razlike u merama od rcp do rcp su male .
Moram da probam jos onu marlenku i.prasko cudo . Tanke korice isto,mozda mi se to vise dopadne
 
Sofa, morala si da napraviš i probaš medovik kad kažeš da dugo imaš recept i da je čekao red. Sad znaš kakav je pa ćeš drugi put praviti šta više volite ili ti je lakše! Inače bi uvek razmišljala kakav li je.

I ja tako nekad nešto moram, makar samo jednom u životu da probam, pa da sam posle mirna. Tako sam želela da odem na more all inclusiv, pa kad sam to probala, vratila sam se u grčke apartmane. To mi ipak više odgovara. ;)
 
Evo jedem hehehehe. Uspavala decu. Popila tamno Leffe. Sad mi.je super :mrgreen:

- - - - - - - - - -

E bas to. Tava sam. Crkla bih da ne probam hehehe. Imam ja jos ohohoj rcp na listi na probu.
E ubedljivo najgora stvar je onaj kolac ko.krempita . Bilo je nesto umuti se pa pece...
To.kad sam.probala nike mi bilo jasno odakle.onoj zeni.onoliki hvalospevi za njega. A on se oseti na jaja da umres. A ja bas nemam problem s mirisom jaja. Al u tom kolacu je ubijalo. Pa jos onako sve gastonhehehehehe


Ovo ke kao sto rekoh lepo. Evo.jedem. Al nisam pala u nesvest
A znate da sam.ja jedan Bik. Ja hranu.dozivljavam orgazmicno
 
Žene, drugarice sa krstarice, napravila sam Medovnik
image.jpg


- - - - - - - - - -

image.jpg
 
Poslednja izmena:
ebala si mu sve po spisku :lol:

a dobarti i taj tanjur za posluzivanje
jbte, ja jos zvono nisam kupila
mrzi me da se odvucem do metroa
kupujem ga vec dva mjeseca, brat bratu

Imam onaj sa zvonom , ali mi je u podrumu ( mrzelo me niz uz stepenice), pa sam uzela ovaj tanjir koji je inače bozicni ( ima ispod bozicni motiv- nema veze baby Jesus će da mi oprosti za to :andjeo:) Inače prvo sam planirala cetvrtaste kore ali kad sam krenula da ih razvijam a one krenule da se lepe odustadoh. Nije loše za prvi put

image.jpg
 
Imam onaj sa zvonom , ali mi je u podrumu ( mrzelo me niz uz stepenice), pa sam uzela ovaj tanjir koji je inače bozicni ( ima ispod bozicni motiv- nema veze baby Jesus će da mi oprosti za to :andjeo:) Inače prvo sam planirala cetvrtaste kore ali kad sam krenula da ih razvijam a one krenule da se lepe odustadoh. Nije loše za prvi put

Pogledajte prilog 436793

ma super su
ja inace tu mjeru i pravim
nas je samo troje
tako da nam taj velicine torte bude dosta
a i vidjet ces prvo dal vam se svidja

moje sirnice konacno u rerni
lijepo su narasle
 
Evo jedem hehehehe. Uspavala decu. Popila tamno Leffe. Sad mi.je super :mrgreen:

- - - - - - - - - -

E bas to. Tava sam. Crkla bih da ne probam hehehe. Imam ja jos ohohoj rcp na listi na probu.
E ubedljivo najgora stvar je onaj kolac ko.krempita . Bilo je nesto umuti se pa pece...
To.kad sam.probala nike mi bilo jasno odakle.onoj zeni.onoliki hvalospevi za njega. A on se oseti na jaja da umres. A ja bas nemam problem s mirisom jaja. Al u tom kolacu je ubijalo. Pa jos onako sve gastonhehehehehe


Ovo ke kao sto rekoh lepo. Evo.jedem. Al nisam pala u nesvest
A znate da sam.ja jedan Bik. Ja hranu.dozivljavam orgazmicno

Bokice, ali tu unapred nema padanja u nesvest. To su medene korice sa pavlakom, samo to. :lol:
Ja sam isto iz radoznalosti napravila prvi put. Bila sam ubedjena da meni nece da se svidja (i sinu), jer ne jedemo ni cizkejkove, nista sto ima jogurt, pavlaku,sir...Ispade da se meni i njemu bas svidja ovaj spoj. A moja cerka, koja jede sve slatkise, nije mogla da ga jede. Probala i odlozila tanjiric. Njoj se svidja prasko cudo.

Žene, drugarice sa krstarice, napravila sam Medovnik

Ma bravo! :D :kolac:

Ciko, je l' ovaj lebac sav tvoj? :lol: Njammmm :)

- - - - - - - - - -

A dodjoh da prijavim da sam napravila Gretu, tortu...i tako je visoka, i previse kreme...ne smem da pomerim zvono, sve mi se cini da ce da krene u setnju po frizideru. :lol:
Ovaj put, cokoholicari nisu bili ni pitani sta zele, jer sam ja resila da napravim tortu sa orasima...orasi i u kori i u filu. Konacno prava pravcata torta, uzivancija. :kolac:
 
:zper:Kakva je ta Greta? Hoćemo sličicu

Ja imam zapisan recept iz sveske moje majke. I sad gledam na kulinarci, ne poklapa se recept u potpunosti. Kod mene i krema ima orahe (250gr), kod njih je bez. Nema peciva u kori, coko premaz je duplo, u mom receptu.

https://www.coolinarika.com/recept/greta/

- - - - - - - - - -

Inace ukusna torta, ko voli jace ukuse sa orasima, prava je.
 
Ja imam zapisan recept iz sveske moje majke. I sad gledam na kulinarci, ne poklapa se recept u potpunosti. Kod mene i krema ima orahe (250gr), kod njih je bez. Nema peciva u kori, coko premaz je duplo, u mom receptu.

https://www.coolinarika.com/recept/greta/

- - - - - - - - - -

Inace ukusna torta, ko voli jace ukuse sa orasima, prava je.

:lol: volimo orahe ali nas ebe onih 12 zumanaca u filu
 
E ta je po mom ukusu.napisi recept molim te
Ciz je super,ono sto se meni ne svidja je kora.meni je to ko blato,po meni treba da bude suvlja.

ne volim ni ja kad negde probam takvu..je l u koricu dodajes i mleko?
ja je pravim samo sa plazmom, puterom i dodam lomljene blansirane ispecene bademe..i onda bude suva, a negde negde naletis na krckavi badem kad jedes
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top