Šta kuvamo danas 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sad sam ljuta na tebe ...:ljutko:
sledeći put me obavezno zaskoči,jel jasno....:rtfm:
oki :mrgreen: zaskacem
a bio me blam, stvarno, znas ono kad prodjes kraj nekoga pa ti lici na nekog, pa odem svojim putem, pa se posle 15 metara okrenes i skontas
i gde onda da jurim ko manijak hehehehe
dok ja objasnim ko sam, zvao bi vec neko obezbedjenje da me sprovede napolje :mrgreen:

- - - - - - - - - -

a zamisli da cak i nisi bila ti, vec da sam istripovala
jel imas neki svetao ram ? belicast?
 
samo se vi zezajte,ali ovo su savrseni krekeri sa drozdinom :lol: moji su odusevljeni,a i meni se dopadaju jako
pekli su se samo 15 min,mislila sam da ce duze,na 170 stepeni,dosla da ih obidjem,oni vec potamneli
nista nisu narasli,ne znam sta ce im onda kvasac
 
samo se vi zezajte,ali ovo su savrseni krekeri sa drozdinom :lol: moji su odusevljeni,a i meni se dopadaju jako
pekli su se samo 15 min,mislila sam da ce duze,na 170 stepeni,dosla da ih obidjem,oni vec potamneli
nista nisu narasli,ne znam sta ce im onda kvasac

:zcepanje::mrgreen:
odradi taj kvasac svoje kad ih zamesis kako treba hehehe
samo ti njega stavi sledeci put kad budes mesila, jes cula :D

i ja volim svetlije pa vadim ranije obicno
 
oki :mrgreen: zaskacem
a bio me blam, stvarno, znas ono kad prodjes kraj nekoga pa ti lici na nekog, pa odem svojim putem, pa se posle 15 metara okrenes i skontas
i gde onda da jurim ko manijak hehehehe
dok ja objasnim ko sam, zvao bi vec neko obezbedjenje da me sprovede napolje :mrgreen:

- - - - - - - - - -

a zamisli da cak i nisi bila ti, vec da sam istripovala
jel imas neki svetao ram ? belicast?

imam..:rida:
i da znaš,ja ne zovem obezbeđenje,meni to ne treba...:hahaha:

sad mi baš krivo,bilo bi cool da si me zaskočila i da smo mogle da kafenišemo :zaljubljena:
 
a ne bi se to desilo , taj dan sam samo skoknula dok ih je cuvala moja bivsa sveki na kratko, d aja obavim kupovinu za dva, tri dana, jer je mali bio pod temperaturom
zato sam bila u letu

ma ok,al bi bilo super da smo se iscmakale bar...
inače ja sam taj dan nešto samo gledala kako da izbegnem sudare kolicima,jer je bila baš gužva...
a čini mi se da sam uvek išla u pogrešnom pravcu...suprtotno od svih ostalih...:think:
 
Supica sa rezancima, basmati pirinac+razno povrce i pohovani riblji fileti.
Od juce sam kod kuce. Treci put u ovoj sezoni da sam navatala neki virus. Pre toga godinama nista, a sad kao na takmicenju.
Juce ne mogu ni dete da poljubim za rodjendan. :sad2: Nos zapusen, nema spavanja, glava ubi.

A ovo je bila tortica. Nista specijalno. Slatka pavlaka sa nutelom. On to voli. Samo nek je cokolada i nutela.

AA15287C-8A9C-45A5-84F0-EB8D2FF3EC10.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top