Sta je Neda radila u Bodrumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali devocice ja stvarno ne znam ko je ta i kakve veze ima sa ovom????

Tek da se vidi ko je ko i sta je sta.
Neda je glumica, sta ste se ostrvili na zenu.
Ajde malo o gdjici generalicu sa cubom na glavi.
 

Prilozi

  • 031_mini.jpg
    031_mini.jpg
    2,8 KB · Pregleda: 35
A pa nisam video ovakve filmice z:mrgreen:

Cini mi se da je bila malo pristojinija.........ali gumica je glumica........a gluma i moda su samo modifikovana prostitucija.

Aууууууу човече, из ког си ти века?! Па зашто се онда за глумице, манекенке и балерине, отимају најбогатији
људи? Мислиш да су блесави?
 
Aууууууу човече, из ког си ти века?! Па зашто се онда за глумице, манекенке и балерине, отимају најбогатији
људи? Мислиш да су блесави?

Verovatno zato sto dobro izgledaju :mrgreen:

Ne ne ipak ti si u pravu ,to je zato sto su obrazovane,postene i fino vaspitane z:hm:

Mislim ovo pitanje nisam ocekivao od tebe............
 
Mi smo prvi zakazali skup, a logično je da incidente priželjkuje onaj ko zakazuje kontramiting u isto vreme, na istom mestu. Ako nije naredio Šešelj, onda je moguće da je Todorović zakazao skup i naredio napad na Vučića. Mada, moguće je da je to učinila i Elena Božić-Talijan. U novoj stranačkoj hijerarhiji ona je odmah posle predsednika. Mislim, ona je ispod njega!

Ovo su Nikoliceve reci. z:plez:

Опусти се, диши дубоко ... Најбоље би било да мало прилегнеш ...

Сад ће помоћ ...

Долазе чике, носе ти лепу белу кошуљицу ...
 
Verovatno zato sto dobro izgledaju :mrgreen:

Ne ne ipak ti si u pravu ,to je zato sto su obrazovane,postene i fino vaspitane z:hm:

Mislim ovo pitanje nisam ocekivao od tebe............

Не знам шта да ти кажем, ти очито имаш одређено мишљење, да не кажем предрасуде, кад су у питању нека занимања,
али ето ти богати из светског џет сета, траже баш такве, поштење их баш нешто не занима превише. А и то поштење ти је
растегљива категорија, имаш неких ружњикавих сељанчица, обучених ко монахиње, а овамо раде свашта, ал' делују барем
на први поглед к'о поштене жене. Знаш како се каже, иза Мире сто ђавола вире.
 
Не знам шта да ти кажем, ти очито имаш одређено мишљење, да не кажем предрасуде, кад су у питању нека занимања,
али ето ти богати из светског џет сета, траже баш такве, поштење их баш нешто не занима превише. А и то поштење ти је
растегљива категорија, имаш неких ружњикавих сељанчица, обучених ко монахиње, а овамо раде свашта, ал' делују барем
на први поглед к'о поштене жене. Знаш како се каже, иза Мире сто ђавола вире.

Ne pricvam ja o tome,i naravno da imam odredjeno misljenje a gluma nije zanimanje nego nesto drugo.

Kao 1-ja ovde pricam o ajde da kazemo postenju a to sto si neki dzet set nazvala postenim svetom da te ne znam rekao bih da to vema dovoljno govori o tebi.

Ovako-dzet set su ti mamini i tatini sinovi obicno narkomani.
glumice su ti prostitutke(cast izuzecima).........nesto nije jasno?

I ne pricam ja draga moja ko se kako oblaci itd,i ja se slazem da ima takvih koje se ko zna kako fino ponasaju itd.

ali ti izgleda ne prihvatas cinjenicu da je mnogo toga prostitucija,ili da kao 98% ljudi ni ne provaljuje sta je prostitucija.

Prostitucija je davanje tela za pare u bilo kojem obliku(dobra udaja,nalazenje bogatog decka,pa cak i nalazenje popularnog decka je prostitucija,kao i sa muske strane sve isto).......nije prostitucija samo kada ti neko ostavi 100 EU na stolu za taxi.......SKORO svako unovcavanje svog izgleda je prostitucija.

Tvoj odgovor mi je zaista konfuzan........ne znam kakve veze ima da li ih trazi neko iz dzet seta ili neke kafane.......
 
Ne pricvam ja o tome,i naravno da imam odredjeno misljenje a gluma nije zanimanje nego nesto drugo.

Добро, за глуму је одавно неко рекао, то није професија, већ дијагноза.

Kao 1-ja ovde pricam o ajde da kazemo postenju a to sto si neki dzet set nazvala postenim svetom da te ne znam rekao bih da to vema dovoljno govori o tebi.

Џет сет никада нисам назвала поштеним светом, већ богатим светом. (врати се на мој претходни пост)

Ovako-dzet set su ti mamini i tatini sinovi obicno narkomani.
glumice su ti prostitutke(cast izuzecima).........nesto nije jasno?

Џет сет тако можда изгледа у твојој перцепцији, али џет сет су познати људи, како из света шоу бизниса, тако и из света крупног капитала (Оназис рецимо). Јел јасно сада?
I ne pricam ja draga moja ko se kako oblaci itd,i ja se slazem da ima takvih koje se ko zna kako fino ponasaju itd
.
!!!!?????

ali ti izgleda ne prihvatas cinjenicu da je mnogo toga prostitucija,ili da kao 98% ljudi ni ne provaljuje sta je prostitucija.

Prostitucija je davanje tela za pare u bilo kojem obliku(dobra udaja,nalazenje bogatog decka,pa cak i nalazenje popularnog decka je prostitucija,kao i sa muske strane sve isto).......nije prostitucija samo kada ti neko ostavi 100 EU na stolu za taxi.......SKORO svako unovcavanje svog izgleda je prostitucija.

Ако сам добро разумела, по теби је проститука и нека сиромашна сељанчица, која се удала за официра или полицајца и дошла у град, у солитер, из неке вуко*ебине?

Tvoj odgovor mi je zaista konfuzan........ne znam kakve veze ima da li ih trazi neko iz dzet seta ili neke kafane.......

Има разлике у нивоима, а има разлике у томе, да ли их тражи за једну ноћ, или за брак.
 
decko ima pravo da se ta najstarija delatnost `malo` promenula

nisu vise sve trotoarke, npr sponzoruse, pa udate sponzoruse, koje inace sanjaju da postanu dzet set...

pa nvo organizacije, to je samo jedna bedna varijacija prodaje duse i tela za sica lovu, kad im vidim vodje, postene `delatnice` mu dodju ko suvo zlato
 
Добро, за глуму је одавно неко рекао, то није професија, већ дијагноза.



Џет сет никада нисам назвала поштеним светом, већ богатим светом. (врати се на мој претходни пост)



Џет сет тако можда изгледа у твојој перцепцији, али џет сет су познати људи, како из света шоу бизниса, тако и из света крупног капитала (Оназис рецимо). Јел јасно сада?
.
!!!!?????



Ако сам добро разумела, по теби је проститука и нека сиромашна сељанчица, која се удала за официра или полицајца и дошла у град, у солитер, из неке вуко*ебине?



Има разлике у нивоима, а има разлике у томе, да ли их тражи за једну ноћ, или за брак.

Nemoj da mi ubuduce razdvajas post-hvala.

Od pozadi da pocnem,najlakse je.z:mrgreen:

Prostituka je svaka(svaki) koji da ili unovci svoj izgled za novac tj. bilo koju korist(novac,drago kamenje,kilo krompira itd.)ovo vazi i za muskarce i za zene.

Dzet set je uglavnom svek ko i svaki obican samo sa vise para,m i t sinovi su zato sto se skoro niko nije obogatio a da je sam zaradio(o velikoj sumi para pricam).
Narkomani su jer se u dzet set ulazi po tome cija je kokainska orgija bila najzanimljivija z:mrgreen:

I naravno kakve veze ima dzet set sa tim sto traze glumice???
Ne znam sta si uopste htela da mi kazes time......

Uopste ne kapiram kako si ti htela da opovrgnes moju tvrdnju sa time sto ljudi iz dzet seta takve traze za zene?pa to je bas i vise dokaz da su prostitutke nego obratno ali nema veze i dalje ne kapiram sta si htela da kazes.............ne razumem a zeleo bi da mi pojasnis........
 
decko ima pravo da se ta najstarija delatnost `malo` promenula

nisu vise sve trotoarke, npr sponzoruse, pa udate sponzoruse, koje inace sanjaju da postanu dzet set...

pa nvo organizacije, to je samo jedna bedna varijacija prodaje duse i tela za sica lovu, kad im vidim vodje, postene `delatnice` mu dodju ko suvo zlato

Prostitucija je svaki vid unovcavanja svoga izgleda.........slikas se go i ta slika se prodaje.......zalim prostitutka si,ili kako se to vec zove u muskom rodu z:mrgreen:

a napr.ovaj film.....ccc klasicna prostitucija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top