Zapaljena kuća srpskog plaćenika: Nedavno je kritikovao ruske komandante, dom u Rusiji mu je izgoreo do temelja: "Pretnje su stalno stizale"

Зарковић је за мене бидалетина, али он безопасан. Пас који лаје не уједа. Е тај принцип.
Тако да Руси то очигледно знају, па нема шта да га дирају.

И ето, управо је то доказ да није баш тачно да свако ко каже нешто против Путина одмах буде ухапшен, ликвидиран или шта већ. ;)

mora da se salis
 
Nasi su to uradili,proverena informacija.
Zamerio se i mnoge prevario
Наши ?
Мислиш под нас Србе ?

Добро и та је могућност у оптицају. Па је скривао рецимо то тако што је неку кривицу преносио на руске команданте...
 
Наши ?
Мислиш под нас Србе ?

Добро и та је могућност у оптицају. Па је скривао рецимо то тако што је неку кривицу преносио на руске команданте...
Da,Ljosa je bio u kuci i probudilo ga pucanje stakala.
 
Nasi su to uradili,proverena informacija.
Zamerio se i mnoge prevario
Питање:
Он их јесте мало слагао обећавајући Им руски пасош који они нису добили.
Али није његова Кривица што је Русија у међувремену променила те неке Законе око стицања Држављанства тако да то више није било могуће
после 3 или 6 Месеци на фронту као до тада..
по Декијевим Речима..

Твоје Мишљење?
 
Питање:
Он их јесте мало слагао обећавајући Им руски пасош који они нису добили.
Али није његова Кривица што је Русија у међувремену променила те неке Законе око стицања Држављанства тако да то више није било могуће
после 3 или 6 Месеци на фронту као до тада..
по Декијевим Речима..

Твоје Мишљење?
Rusija se prema dobrovoljcima odnosila isto,ovaj im je uzimao pare,nije obezbedio prevoz sa aerodroma,dokumente,smestaj,sve sto je bilo obecano,dakle on je kocio a uzimao pare.
Cuces svakakve verzije u vezi njega sad,ovo sto ja pricam je informacija od njegovog bliskog drugara,bilo je pitanje vremena kad cega locirati.
 
Rusija se prema dobrovoljcima odnosila isto,ovaj im je uzimao pare,nije obezbedio prevoz sa aerodroma,dokumente,smestaj,sve sto je bilo obecano,dakle on je kocio a uzimao pare.
Cuces svakakve verzije u vezi njega sad,ovo sto ja pricam je informacija od njegovog bliskog drugara,bilo je pitanje vremena kad cega locirati.
Мало си ми конфузан:
-Које паре може Деки да узима од Добовољаца? Они се скрпили ваљда за карту у једном правцу намеравајући да у Русији узму и паре и пасош и Пребивалиште и све оно потребно да их Србија не би кривично гонила када се врате?

...
једино ако желиш да кажеш да је Деки од Руске федерације НАМЕЊЕНЕ ДОБРОВОЉЦИМА ..(које су евент. ишле преко њега),
ОН,...узимао ЗА СЕБЕ???
ОНДА је то озбиљан Преступ..
да их је ПЉАЧКАО??

Да ли то желиш да кажеш?
 
Мало си ми конфузан:
-Које паре може Деки да узима од Добовољаца? Они се скрпили ваљда за карту у једном правцу намеравајући да у Русији узму и паре и пасош и Пребивалиште и све оно потребно да их Србија не би кривично гонила када се врате?

...
једино ако желиш да кажеш да је Деки од Руске федерације НАМЕЊЕНЕ ДОБРОВОЉЦИМА ..(које су евент. ишле преко њега),
ОН,...узимао ЗА СЕБЕ???
ОНДА је то озбиљан Преступ..
да их је ПЉАЧКАО??

Да ли то желиш да кажеш?
To tek treba da se utvrdi.
 
A oni koji su i otisli na front nisu bili isplacivani,ispao je nekorektan,inace ima nanogicu,i preti mu robija za jos neke stvari,i tome se cuti.
ako jeste nije bez razloga. a i ratno izveštavanje ne bi smelo da se meša sa bilo čim drugim. uključujući "stručne" kritike koje dopiru do boraca i starešina.
 
Da,Ljosa je bio u kuci i probudilo ga pucanje stakala.
па добро , заиграо се деки... популарност га понела, па је замислио да је Богом дан за све... хтео се омасти човјек...

шта је радио са нашим борцима и муљао тако је и прошао... испливаће то све сигурно...

иначе знаш закон о забрани учествовања у рату ван територије србије је очито америчка патка.

руси су одувјек бранили добровољно српски народ па и током рата у БиХ и на Косову... Срамно је то што наши људи не могу да узврате исто а да их србија не осуди на казну робије...

рецимо хрвати и данас настављају традицију усташких предака да шаљу нацисте у украјину у борбу против русије...


и то ниеј проблем и тамо таквог закона наравно нема, као што нема ни закона за муџахедине базнијашке да трче у исили и широм света у џихад...

само србин да буде тобож ''исправан'', ма немој...
 
Mi smo zato napustili administraciju njegovog kanala mesec dana pre nego sto se ovo desilo jer je glavni admin znao da ce se desiti nesto lose i prepustili kanal nekim drugim likovima,pa nek oni vade oci i daju objasnjenja sta se desilo i zasto.
Ćuš napustili ste njegov kanal,ahahahaha......Takve kukavice kao što ste vi napustili su i Kosovo i Metohiju.
 
Мало си ми конфузан:
-Које паре може Деки да узима од Добовољаца? Они се скрпили ваљда за карту у једном правцу намеравајући да у Русији узму и паре и пасош и Пребивалиште и све оно потребно да их Србија не би кривично гонила када се врате?

...
једино ако желиш да кажеш да је Деки од Руске федерације НАМЕЊЕНЕ ДОБРОВОЉЦИМА ..(које су евент. ишле преко њега),
ОН,...узимао ЗА СЕБЕ???
ОНДА је то озбиљан Преступ..
да их је ПЉАЧКАО??

Да ли то желиш да кажеш?
Ma vidiš da je lik ucenjen od Srpski DB koji to isto radi Dekiju jer žele da spreče Srbe koji masovno pristupaju Ruskoj vojsci.
 
Питање:
Он их јесте мало слагао обећавајући Им руски пасош који они нису добили.
Али није његова Кривица што је Русија у међувремену променила те неке Законе око стицања Држављанства тако да то више није било могуће
после 3 или 6 Месеци на фронту као до тада..
по Декијевим Речима..

Твоје Мишљење?
Odbi od njega čovek je angažovan protiv Dekija da širi lažnu propagandu po društvenim mrežama.Motiv je da Vučić više ne dobija packe od NATO -a što Srbi idu da ratuju protiv Ukrajine.Tu je isto i Zarković po zadatku.Ima ih dosta po društvenim mrežama.
 
Ma vidiš da je lik ucenjen od Srpski DB koji to isto radi Dekiju jer žele da spreče Srbe koji masovno pristupaju Ruskoj vojsci.
Fantaziraj,zabole me za DB,tamo su mi radili pradeda,deda i cale,tako da mogu da me povuku za cilindar.
I to smem javno da kazem
 

Back
Top