Sta igrate trenutno?

ne trenutno nego vec par godina od beta testa...
 
Kad ugrabim slobodnog vremena volim da se opustim uz recimo GTA V, ponekad odigram i Coutner-Strike 1.6, medjutim slabo stizem da igram igrice, zbog poslovnih obaveza sa kojima se susrecem svakodnevno.
Volim i Far Cry serijale, Need For Speed, i tako te neke popularnije igrice, na telefonu igram poker i rulet.
 
Već mjesec dana igram Fallout 4. Oduševljen sam igricom. Karta je ofromna, toliko mnogo mogućnosti prolaziti kroz igru, toliko opcija, nemoguće je sve sam pohvatati, stalno čitam po forumima gdje, kuda, kako, zašto... Grafika odlična, priča, sve mi se sviđa...
 
Što se tiče igrica, Assasin's creed igrice su vrh vrhova. Sećam se PSPa koga sam imao pre par godina, na njemu sam igrao jednu od njegovih prvih verzija - Assassin's creed bloodlines. Dva-tri grada, misije protiv Templara, bile su dovoljne da me uvedu u asasine. I dalje igram cs 1.6, mada više volim da sa društvom odem u igraonicu kod Vuka, fina atmosfera tamo, naročito kad se igra LOL :D Inače provalio sam GTA SA na telefonu, nije loše, dok ne nabavim neku bolju verziju.
 

Back
Top