Sta igrate trenutno?


EU Nordic and East, ja bas sad odigro nakon duze pauze, syndra majka :lol: ne zaboravlja se, 7lvl, 18 8 12 protiv talona :cool:

veci deo gejma smo imali afk i pobeda :D


rsz_syndra_by_playsafe_by_playsafeee-d9ato26.jpg


:zaljubljena: :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam u ovom periodu ponovo u retro fazonu i igram stare igre, uglavnom sa PSX.

Crash Bandicoot


cover_large.jpg


Ovu legendarnu igru nikad nisam nešto intenzivno igrao, već samo povremeno tu i tamo poneki nivo. Sad sam rešio da to ispravim i odigram sve od početka do kraja.

Donald Duck: Goin' Quackers

disneys-donald-duck-goin-quackers-usa.jpg


Igra koja mi je oduvek bila simpatična, samo što je prekratka. Ipak, tu i tamo volim da je obrnem još po koji put... kad je se setim.

Driver 2

psx-1337702957.jpg


Ne igram misije, već multiplejer. Tata i ja najviše volimo da igramo Capture the Flag. I ranije smo se ganjali u okviru te igre (tamo negde oko 2008-2009), a sad smo opet malo počeli, na njegovu inicijativu. Nema lepšeg osećaja nego kad za dlaku izmakneš protivniku i postaviš zastavicu u bazu.

Mnoge stare CD-ove sa igrama za PSX iz moje zbirke čitač, nažalost, više neće da čita. Sreća pa na netu nije teško skinuti ISO fajl za gotovo svaku igru.
 

Prilozi

  • psx-1337702957.jpg
    psx-1337702957.jpg
    76,8 KB · Pregleda: 3
Stavio EvE Online malo da probam, jer su skoro krenuli sa besplatnim nalozima koji su ograniceni, ali dovoljni da se vidi kakvo je to ***** od igre. Znaci ebavas se sa moronskim interfejsom, prolaze sati ni ne osetis, a svi tutorijali su nenormalno smorni i konfuzni.

Uglavnom kad sam video koliko vremena proguta igra a da ni ne primetis, momentalno sam je skinuo sa kompa. Imam ja pametnije stvari da radim u zivotu.
 

Back
Top