Шта ћете са шенгенском визом.

Ako si ti dobro ziveo 90-tih godina, onda si jedan od malobrojnih. Ja nisam i znam ko je za TO kriv, a znam i da nisu ni demokrate, ni ******, ni NVO.

ako danas dobro zivis ti si jedna od malobrojnih

90tih se zivelo lose zbog sankcija zapada

danas se lose zivi zbog lopovluka tadiceve vlasti

U Srbiji je danas 600.000 ljudi gladno. Znaci nemaju ni za hleba. 90tih ako nista drugo nije bilo ovoliko gladnih.
 
Dakle, bolje se zivelo za vreme Milosevica, to hoces da kazes??? :eek::eek::eek:

Не, не, ни сличајно.
Ја сам један од тух који се борио против Милошевића до његовог пада и који је ту доброту јако добро осетио на својој кожи.
Као што ово написах, слободан сам исто тако рећи, да је
МИЛОШЕВИЋЕВ РЕЖИМ, БИО МАЛА МАЦА, НАСПРАМ ОВОГА ДАНАС,
да онда није било добро, али да је данас горе.
:dash:
 
Не, не, ни сличајно.
Ја сам један од тух који се борио против Милошевића до његовог пада и који је ту доброту јако добро осетио на својој кожи.
Као што ово написах, слободан сам исто тако рећи, да је
МИЛОШЕВИЋЕВ РЕЖИМ, БИО МАЛА МАЦА, НАСПРАМ ОВОГА ДАНАС,
да онда није било добро, али да је данас горе.
:dash:

Upravo tako. Dok je bio na vlasti, govorila sam kako gore od toga ne moze. A, gle cuda, ispostavilo se da je bilo maltene lepo, u poredjenju sa ovim sada.
I nek ovi nasi podrepasi pokusaju samo malo da urade po pitanju konkretnih interesa ove zemlje, opet cemo dobiti blokadu i bice jos gore.
 
Dakle, bolje se zivelo za vreme Milosevica, to hoces da kazes??? :eek::eek::eek:

sta smeta da se danas, 9 godina posle, dobro zivi?
da podsetim, kupovna moc gradjana slabija od 2000-e, industrijska proizvodnja za 20% manja od one iz 2000-e, korupcija udarila u plafon, 90 posto bruto nacionalnog dohotka - doznake iz inostranstva (koje vise nisu dovoljne), rast cena nekretnina (bio), racio uvoz/izvoz katastrofalan i neuporedivo losiji od onog od 2000-e i rasprodaja nacionalnih firmi cije je trziste jedino srbija (to se zove strana investicija) i gde se devize iznose napolje.

i ono najvaznije, raspodela dobara i bogatsva srbije je najnepravednija i najnesrazmernija u nasoj istoriji, gde 2 p[rocenata ljudi u BG drzi 90 posto nacionalnog bogatsva.

zar je moguce da je milosevic za ono malo sto je vladao bez sankcija imao toliko bolje rezultate?
 
Upravo tako. Dok je bio na vlasti, govorila sam kako gore od toga ne moze. A, gle cuda, ispostavilo se da je bilo maltene lepo, u poredjenju sa ovim sada.
I nek ovi nasi podrepasi pokusaju samo malo da urade po pitanju konkretnih interesa ove zemlje, opet cemo dobiti blokadu i bice jos gore.

:eek::eek::eek:
Jeste, ako si mazohista ili onaj seljacki fazon: samo nek' ona nema, pa ne moram ni ja...
Onda si bila zadovoljna sto si mogla da kupis nesto za klopu, racune nisi placala, konkurencija ti je bila u trenerkama i helankama, a sad treba uhvatiti korak sa boljim i sposobnijim. Ti si neka luzerka koja je izgubila posao u trafici ili na pijaci zbog Maxija, Delte, Mercatora... :roll:
 
:eek::eek::eek:
Jeste, ako si mazohista ili onaj seljacki fazon: samo nek' ona nema, pa ne moram ni ja...
Onda si bila zadovoljna sto si mogla da kupis nesto za klopu, racune nisi placala, konkurencija ti je bila u trenerkama i helankama, a sad treba uhvatiti korak sa boljim i sposobnijim. Ti si neka luzerka koja je izgubila posao u trafici ili na pijaci zbog Maxija, Delte, Mercatora... :roll:

zbog maksija, delte i merkatora, svi smo mi luzeri, cela nacija, ukljucujuci i tebe.
cene i izbor ti diktiraju par coveka, tvoja konzumerska prtava su svedena na ona koju ima sitna zivina koja moz da bira izmedju par koncentrata i koju na kraju krajeva ceka noz.
 
:eek::eek::eek:
Jeste, ako si mazohista ili onaj seljacki fazon: samo nek' ona nema, pa ne moram ni ja...
Onda si bila zadovoljna sto si mogla da kupis nesto za klopu, racune nisi placala, konkurencija ti je bila u trenerkama i helankama, a sad treba uhvatiti korak sa boljim i sposobnijim. Ti si neka luzerka koja je izgubila posao u trafici ili na pijaci zbog Maxija, Delte, Mercatora... :roll:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Ti o Srbiji pricas :hahaha::hahaha::hahaha:
 
zbog maksija, delte i merkatora, svi smo mi luzeri, cela nacija, ukljucujuci i tebe.
cene i izbor ti diktiraju par coveka, tvoja konzumerska prtava su svedena na ona koju ima sitna zivina koja moz da bira izmedju par koncentrata i koju na kraju krajeva ceka noz.

Ma sta ona ona zna. Kao predaje u nekoj selendri i ide na more u CG i Grcku za sta stedi 12 meseci u godini i misli da je u raju.
Zbog takvih pacenika u Srbiji se nikada i nece ziveti bolje. Porede go-vno sa g-ovnetom.

Zivelo se lose za vreme Slobe i zbog sankcija a i zbog unutrasnjeg faktora tj kradje i svega ostalog....posle Slobe stvar se mogla ispraviti...za ovih 9 godina sa pravim ljudima danas se moglo ziveti u Srbiji bar na nivou kako se zivelo pre raspada SFRJ. Na zalost g-ovno su zamenila jos veca g-ovna koja su unistili ovu drzavu za sva vremena i samo cudo je moze spasiti ali problem je sto se cuda desavaju samo u filmovima i bajkama.

Samo totalno retardirana osoba bez grama mozga moze da tvrdi da u zemlji gde je industrija totalno unistena,poljoprivreda takodje,ciju ekonomiju drze strane banke,cija preduzeca od nacionalnog znacaja drze strane drzave i firme,koja nema vojsku,u kojoj je korupcija i kriminal gde god se zagrebe,kojoj je 15% teritorije pod okupacijom a tim putem se ide i kad su jos neke oblasti ove drzave u pitanju....i neko moze da kaze bez blama da je u Srbiji dobro.
 
Poslednja izmena:
Ma sta ona ona zna. Kao predaje u nekoj selendri i ide na more u CG i Grcku za sta stedi 12 meseci u godini i misli da je u raju.

ma znam da valja floskule od pare recenica i da ne spada u nekog sa kim mozes da vodis neku normalnu debatu i to je normalno kod te dem-lib boranije.
nikad nista faktalno ne kaze, nego ono - ti meni? e sad cu i ja tebi pa da vish!

ali sto da im se cuti, dobro je odgovoriti im faktima, nista sladje.
 
Poslednja izmena:
Ma sta ona ona zna. Kao predaje u nekoj selendri i ide na more u CG i Grcku za sta stedi 12 meseci u godini i misli da je u raju.
Zbog takvih pacenika u Srbiji se nikada i nece ziveti bolje. Porede go-vno sa g-ovnetom.

Izgleda da si ove godine propustio vakcinu... :dash:
U raju nisam, ali se nadam boljem (kada udjemo u EU). Nisam bas neka stedljiva da bih zivotarila cele godine samo zbog Grcke, priustim ja sebi dosta toga i ne samo od svoje profesorske plate. Nisam tikva bez korena. Za razliku od tebe, bar se ne odusevljavam selendrama tipa Pefkohori... :whistling:
Znam da patis za onim godinama kad si prodavao benzin u flasama i sta ono jos bese, ko bi se secao sta ste valjali u to vreme.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da si ove godine propustio vakcinu... :dash:
U raju nisam, ali se nadam boljem (kada udjemo u EU). Nisam bas neka stedljiva da bih zivotarila cele godine samo zbog Grcke, priustim ja sebi dosta toga i ne samo od svoje profesorske plate. Nisam tikva bez korena. Za razliku od tebe, bar se ne odusevljavam selendrama tipa Pefkohori... :whistling:

pajzi joj odgovora..

nepatvorena malogradjanstina
 
Ma sta ona ona zna. Kao predaje u nekoj selendri i ide na more u CG i Grcku za sta stedi 12 meseci u godini i misli da je u raju.
Zbog takvih pacenika u Srbiji se nikada i nece ziveti bolje. Porede go-vno sa g-ovnetom.

Izgleda da si ove godine propustio vakcinu... :dash:
U raju nisam, ali se nadam boljem (kada udjemo u EU). Nisam bas neka stedljiva da bih zivotarila cele godine samo zbog Grcke, priustim ja sebi dosta toga i ne samo od svoje profesorske plate. Nisam tikva bez korena. Za razliku od tebe, bar se ne odusevljavam selendrama tipa Pefkohori... :whistling:

Hahahahah!!!! E nesretnice. Kad udjes u EU dobices kitu da izbijes oci isto kao sto je i sada dobijas.

Sto se odusevljenju Pefkohoriju tice...gde sam se ja to odusevljavao mestu u kom sam bio 2 dana.....a dala bi dupe da si ikada isla bar na pola mesta gde sam ja bio i gde mogu da idem. :D A ne da svrsavas na Herceg Novi.

Tikva bez korena??? A od cega to jos priustavas sebi sve i svasta?? Cime se to sa strane bavi jedna profesorka??? :D
 
ma znam da valja floskule od pare recenica i da ne spada u nekog sa kim mozes da vodis neku normalnu debatu i to je normalno kod te dem-lib boranije.
nikad nista fakutalno ne kaze, nego ono - ti meni? e sad cu i ja tebi pa da vish!

ali sto da im se cuti, dobro je odgovoriti im faktima, nista sladje.

U, j.ebo te, s tobom cu da vodim debate? :rotf::rotf::rotf:
Nije mi ovo radno mesto...
 
Poslednja izmena:
Hahahahah!!!! E nesretnice. Kad udjes u EU dobices kitu da izbijes oci isto kao sto je i sada dobijas.

Sto se odusevljenju Pefkohoriju tice...gde sam se ja to odusevljavao mestu u kom sam bio 2 dana.....a dala bi dupe da si ikada isla bar na pola mesta gde sam ja bio i gde mogu da idem. :D A ne da svrsavas na Herceg Novi.

Tikva bez korena??? A od cega to jos priustavas sebi sve i svasta?? Cime se to sa strane bavi jedna profesorka??? :D

Na Herceg Novi sam svrsavala zbog jednog zgodnog Dubrovcanina, a ne zbog betoniranih plaza, tek toliko da znas.
Profesorka ima i roditelje, pa joj se moze. A nisam bas ni toliko alava, takva su vremena.
 
Poslednja izmena:
ma znam da valja floskule od pare recenica i da ne spada u nekog sa kim mozes da vodis neku normalnu debatu i to je normalno kod te dem-lib boranije.
nikad nista fakutalno ne kaze, nego ono - ti meni? e sad cu i ja tebi pa da vish!

ali sto da im se cuti, dobro je odgovoriti im faktima, nista sladje.

Eto ti Tihog, Mite, Torrentea, Olimpijakosa, Pa Je i ostalih mudrosera, pa vodite konstruktivne debate. :hahaha:Dobro je za probavu. :whistling:
 
Poslednja izmena:

Back
Top