Шта ћете са шенгенском визом.

:eek::eek::eek:
Jeste, ako si mazohista ili onaj seljacki fazon: samo nek' ona nema, pa ne moram ni ja...
Onda si bila zadovoljna sto si mogla da kupis nesto za klopu, racune nisi placala, konkurencija ti je bila u trenerkama i helankama, a sad treba uhvatiti korak sa boljim i sposobnijim. Ti si neka luzerka koja je izgubila posao u trafici ili na pijaci zbog Maxija, Delte, Mercatora... :roll:

Retko odgovaram na ovako primitivne postove.
Sta reci - od osobe koja se i avatarom predstavlja kao neko sa psecim lancem, uznapredovala si od lajanja do kevkanja.
Curo, upisi opet osnovnu skolu, mozda te nauce bar nesto o ponasanju.
 
Krenula sam u Madjarsku i nisam mogla da udjem u zemlju. Imam zabranu za sve zemlje Sengena jer sam 1995. radila u Grckoj na crno, naravno, i tad su me deportovali iz Grcke. S` obzirom da je proslo dosta vremena, mislila sam da je zabrana ukinuta. Ako je neko imao isti problem neka napise sta treba dalje raditi?

promeni ime i prezime i izvadi novi pasos
 
:eek::eek::eek:
Jeste, ako si mazohista ili onaj seljacki fazon: samo nek' ona nema, pa ne moram ni ja...
Onda si bila zadovoljna sto si mogla da kupis nesto za klopu, racune nisi placala, konkurencija ti je bila u trenerkama i helankama, a sad treba uhvatiti korak sa boljim i sposobnijim. Ti si neka luzerka koja je izgubila posao u trafici ili na pijaci zbog Maxija, Delte, Mercatora... :roll:

Ne lupetaj i mani se politike.
 
Не, не, ни сличајно.
Ја сам један од тух који се борио против Милошевића до његовог пада и који је ту доброту јако добро осетио на својој кожи.
Као што ово написах, слободан сам исто тако рећи, да је
МИЛОШЕВИЋЕВ РЕЖИМ, БИО МАЛА МАЦА, НАСПРАМ ОВОГА ДАНАС,
да онда није било добро, али да је данас горе.
:dash:

Dobro, tada je malo zujilo oko usiju, stizale su crne kese, hiljade su begale svakodnevno iz zemlje ALI JE IPAK BILO BOLJE NEGO DANAS, zar ne Macak?

Pa da li smo Srbi ili nismo?

"Jesmo li ono veselo krdo, sto je na svome kad mu je tvrdo"?
 
Шта ће те са шенгенском визом?:dash:
Где прво путујете?:per:
Да ли вас можда чека посао негде у иностранству?
:whistling:

Ja bio na letovanju u Italiji.. Pre mesec dana kod drugara u Cirihu.. a sledece ce biti poseta Atini cim se tamo smire shitovi... Imam tamo rodjaka pa na desetak dana...

Sto se posla tice ne znam zasto bih isao tamo da radim kad sam u Srbiji gospodin covek od postenog rada...

Sengen je cool
 
...ma, šalila sam se...ne mrdam iz kuće...:lol:

Dobro, ti si naš idol. Ajd sad idi i uči...Da bi mogao jednog dana da putuješ!:mrgreen:


P.S. I OKUPAJ SE!!!!! Zato te drugari izbegavaju!

da uchim da putujem?
drugari me izbegavaju?

tz tz tz tz, coravost beogradskog trasha je nepreyebiva.

imam drzavljanstva tri drzave, a putovanje, pa putujem da uzivam ne da chergarim ko ti
 

Back
Top