Šta biste učinili da zateknete suprugu u krevetu s drugim?

Pa ima veze, moje iskustvo kaže. Ima i ljudi odavde iz bgda koji nose matrice iz neke patrijarhalne sredine. ZApravo su puni gradovi takvih. Moja baka tetka je u II sv rau pstala trudna sa nemačkim oficirem, ok neudata žena, ali da se to desilo negde dole južno da li bi preživeka. U zemunu je bila druga priča.. moja prababa je najviše volela to dete. Niko nije osuđivao. Jednostavno, sredina. Okruženje. Sredina nameće jedan način. Da ja opet nisam odrastala u rok kulturi u smislu zabole me šta kažete na moje pocepane farke ne bih bila ovo što sad jesam, već možda neka uplašena žena negde u domaćinstvu koja ima da pere i kuva, a ne da se bavi tamo nekom naukom. Možda sam preterala, ali namerno.
oma sam video da si iz rok miljea...najgori su oni koji su slusali folk, manje gori oni koji su mladost proveli po kafanama, bliski normalnosti oni koju su ljubitelji dobre i ozbiljne knjige, po mogustvu da nije beletristika... al rokeri...e to nema poredjenja... jos kad na to nakalemis mozak, duh, humor i neoptereconost licemerjem, malogradjanstinom, defetistickim strahom, ili pojavom koja ide ruku pod ruku sa sarkazmima...onda imas osobu kojoj nista nije strano ali osobom koja bolje od svih razume sta se oko nje desava.

problem je kad je zena pa je koci da sve pljune u lice :lol: al opet slatko je kad i to znas sta zaista misli :lol:
 
Sta bi ste ucinili da zateknete suprugu u krevetu s drugim muskarcem? Da li bi vas to pogodilo? Da li bi ste plakali i rezali sebi vene?

cheating-wife-signs.jpg
Pito bih jesu za trojke 🤣
 
Ima istine.
Zavisi i od tvog karaktera.
Nekada moramo da se odupremo matricama kojima nas društvo ili roditelji sputavaju i syebavaju.
Pa da
Te 80te su kod nas bile lepe godine, kada smo odrastali
Mene niko nije sputavao, imala sam uvek veliku slobodu da budem ko sam... jedino što sam se dugo pitala - ko sam :lol:
 
Pa ima veze, moje iskustvo kaže. Ima i ljudi odavde iz bgda koji nose matrice iz neke patrijarhalne sredine. ZApravo su puni gradovi takvih. Moja baka tetka je u II sv rau pstala trudna sa nemačkim oficirem, ok neudata žena, ali da se to desilo negde dole južno da li bi preživeka. U zemunu je bila druga priča.. moja prababa je najviše volela to dete. Niko nije osuđivao. Jednostavno, sredina. Okruženje. Sredina nameće jedan način. Da ja opet nisam odrastala u rok kulturi u smislu zabole me šta kažete na moje pocepane farke ne bih bila ovo što sad jesam, već možda neka uplašena žena negde u domaćinstvu koja ima da pere i kuva, a ne da se bavi tamo nekom naukom. Možda sam preterala, ali namerno.
Htela sam reci da su zrtve nasilja raznolike. Pa cak i i obrazovane itd itd
Nisu zrtve uvek samo domacice kraj smederevca.
Citan ranije. Nasilnik bira zrtvu, jer ima sposobnost da vidi njene pukotine…
 
samo ga modovi mogu videti jer nikad nece biti objavljen
na skupstinskoj kafani oko 2 nocas..nisam mogao da spavam pa reko da pokusam
jos jednom da doprem do dela razuma nekih sta su radili sve ovde i sta danas opet rade

necu da ti spamujem...cao...i hvala.:)
Ali znaš, ja sam mod samo na LjiSu i samo tu mogu videti izbrisane poruke, nigde drugde
na drugim forumima sam običan drug član, ili članica ;)
ajde ćao :)
 
Sta bi ste ucinili da zateknete suprugu u krevetu s drugim muskarcem? Da li bi vas to pogodilo? Da li bi ste plakali i rezali sebi vene?

cheating-wife-signs.jpg
njega polomim od batina sa šipkom da mu samo ruke polomim,izbacim ga u gacama,ona ce samo da dobije 10 šamara i napolje je isteram onako golu bacim joj gaće,čaršav i stvari ispred vrata.svi ostali koji su doživeli izdaju od dugogodišnje devojke/žene tako treba da joj se vrati.
 
verovatno bih upucao samo nju...njega bih pustio,zamolivši ga da mi ostavi adresu...
tako će i onaj šofer isto...
vidi ti njega kako ima različite aršine za istu situaciju
Meni se dopala jedna priča !?
Lik kada je zatekao suprugu sa drugim u krevetu , ostao je pribran
Pitao je čoveka koliko bi platio takvu usligu kod prostitutke ?
Ovaj rekao 50 evra
Ok ; Pusti ću te , ostavi 50 e na stočić
Lik je ostavio i brže bolje se pokupio iz kuće
Ovaj je uramio 50 evra i okačio na vidno mesto u dnevnoj sobi
Kad god bi neko dolazio u stan i pitao šta će mu uramljenih 5oe ovaj se hvalio da su mu to prve zaradjene pare od žene
Čuo sam da se ova posle ubila !
Baš surovo
Koji Piroćanac...ccc, da je meni ljubavnik ponudio 50 umesto 500 i ja bih se roknula
 

Back
Top