Srpska vraća svoju vojsku i pravosuđe: Banjaluka ide putem samostalnosti ako našem narodu na Ist Riveru nametnu žig genocidnog

Taj rad, kad se Srbin raduje demografskoj pobjedi :hahaha::hahaha::hahaha:
Pobeda nad zapadnjačkim smradovima,zapadnjačkoj žgadiji i ljubiteljima istih među Srbima a ne pobeda nad nama susednim narodima Hrvatima i Bošnjacima - Muslimanima.Nemam ja nikakvih neprijateljskih ni mrzilačkih osećanja prema drugim narodima.
 
Nemoj da si naivan.
Znaš i sam kakva ludnica je bio Bosanski građanski rat.
Časkom to može da krene, a da niko ne zna ni kako ni gde je počelo.
A onda bi NATO presekao, je li, kao što i jeste uradio 1995.god.
Građanski rat je bio u periodu 1992-1995.Novi eventulani sukob pravno ne bi imao karakter građanskog nego međunarodnog rata jer Aneks IV DMS (Ustav BiH) kao međunarodni ugovor granice RS i MHF definiše kao nepovredive to jeste kao granice međunarodno priznatih država.Prelaz oružanih snaga na teritoriju drugog entiteta predstavljao bi akt agresije.
 
Pobeda nad zapadnjačkim smradovima,zapadnjačkoj žgadiji i ljubiteljima istih među Srbima a ne pobeda nad nama susednim narodima Hrvatima i Bošnjacima - Muslimanima.Nemam ja nikakvih neprijateljskih ni mrzilačkih osećanja prema drugim narodima.
добар југословен :tambalamba:
 
Vi ste kao onaj drug sto dodje i ugasi muziku na zurkama i pocne da melje gluposti u vec vidno pijanom stanju.
Лол то је тај наратив.Ја све што пишем напишем аргументовано јер се позовем на извор.
А та лапрдања остављам вама клинцима да се кољете како ће овај прегазити Бања Луку или Сарајево.
Не, не и не то није више реално, 90-их скоро сваки град у БИХ је био толико измијешан да је настао хаос и грађански рат.
А данас имаш два хомогена готово чиста ентитета.Данас је та прича много много тежа вјеруј ми знам шта причам.
Данас ратовати и освајати територију, улазити у чисто непријатељско окружење је већ нека друга фела.
Све што ради РС ради политички ни једног тренутка нико није рекао да ће напасти некога.
РС жели да о својој судбини одлучује народ који живи у РС а не бег из Сарајева или бег из неке западне државе.
Врло једноставно.Могу и нацртати Гаврила како убија Фердинанда уље на платну. ;)
 
Лол то је тај наратив.Ја све што пишем напишем аргументовано јер се позовем на извор.
А та лапрдања остављам вама клинцима да се кољете како ће овај прегазити Бања Луку или Сарајево.
Не, не и не то није више реално, 90-их скоро сваки град у БИХ је био толико измијешан да је настао хаос и грађански рат.
А данас имаш два хомогена готово чиста ентитета.Данас је та прича много много тежа вјеруј ми знам шта причам.
Данас ратовати и освајати територију, улазити у чисто непријатељско окружење је већ нека друга фела.
Све што ради РС ради политички ни једног тренутка нико није рекао да ће напасти некога.
РС жели да о својој судбини одлучује народ који живи у РС а не бег из Сарајева или бег из неке западне државе.
Врло једноставно.Могу и нацртати Гаврила како убија Фердинанда уље на платну. ;)
Eto ja bih tako volio da proglasi PC nezavisnost...vjeruj mi, pun mi je moj dugi i debeli feslija vise vaseg prenemaganja i prijetnji otcjepljenjem...budite hrabri, otcijepite se!
 
Eto ja bih tako volio da proglasi PC nezavisnost...vjeruj mi, pun mi je moj dugi i debeli feslija vise vaseg prenemaganja i prijetnji otcjepljenjem...budite hrabri, otcijepite se!
Теби смета истина.РС и Федерација су два свијета невезано за историју ратовања.То је једина истина.Чак и у Федерацији дио гдје живе Хрвати нема везе са мозгом.Као у Хрватску да си ушао.То су факти.Не постоји босанска нација већ БИХ држава која је састављена од три нације једна доста млада па лута настала искључиво по религијској мухамеданској основи.Конташ, немамо ништа заједничко, ни историју ни кулутуру ни вјеру.Ништа.Како мислиш да градимо државу на таквим основама.Нормално да ће се БИХ пре или касније распасти.
 
Poslednja izmena:
Теби смета истина.РС и Федерација су два свијета не везано за историју ратовања.То је једина истина.Чак и у Федерацији дио гдје живе Хрвати нема везе са мозгом.Као у Хрватску да си ушао.То су факти.Не постоји босанска нација већ БИХ држава која је састављена од три нације једна доста млада па лута настала искључиво по религијској мухамеданској основи.Конташ, немамо ништа заједничко, ни историју ни кулутуру ни вјеру.Ништа.Како мислиш да градимо државу на таквим основама.Нормално да ће се БИХ пре или касније распасти.
Gdje sam napisao da mi smeta istina. Smeta mi samo kmecanje, prenemaganje i prijetnja otcjepljenjem po 347. put ove godine. Otcjepljuj se bre, sta cekas..pa kome opanci kome obojci...jesi li sad razumio sta mi smeta! A ako ces na subjektivni osjecaj ja kad odem u Novi Pazar kao da sam u Sarajevu, a u Tutinu kao u Tesnju...koga briga za nasa subjektivna osjecanja.
 
Opet ne mozemo stici razmjere izumiranja Srbalja, kao ni prosjecnu starost pripadnika nebesNog naroda.
Možete.Bošnjakinje se sve više emancipuju a u kombinaciji sa iseljevanjem stići ćete vi Srbe u pogledu prosečne starosti prilično brzo.
Missim mene bi bilo briga za bošnjačku demografiju koliko i za vremensku prognozu na Novom Zelendu da vam demografija nije bila oruđe politike.
 
Eto ja bih tako volio da proglasi PC nezavisnost...vjeruj mi, pun mi je moj dugi i debeli feslija vise vaseg prenemaganja i prijetnji otcjepljenjem...budite hrabri, otcijepite se!
Језик прегризао! Шта, треба да добијемо још 50 Батајница по Србији?
 
Језик прегризао! Шта, треба да добијемо још 50 Батајница по Србији?
Ma bez obzira na cijenu, otcjepljuj se bre..ne prijeti, ne kukaj, ne prenemazi se...skupi jaja u ruku kao Siptari ili Montenegrini i otcijepi se, ne pricaj o tome i ne maltretiraj nikog oko sebe tom pricom!
 
Gdje sam napisao da mi smeta istina. Smeta mi samo kmecanje, prenemaganje i prijetnja otcjepljenjem po 347. put ove godine. Otcjepljuj se bre, sta cekas..pa kome opanci kome obojci...jesi li sad razumio sta mi smeta! A ako ces na subjektivni osjecaj ja kad odem u Novi Pazar kao da sam u Sarajevu, a u Tutinu kao u Tesnju...koga briga za nasa subjektivna osjecanja.
Srpska politika je opredeljena na izvlačenje Srpske iz te nesretne asocijacije sa MHF po najeftinijoj ceni a to podrazumeva izbegavanje ishitrenih poteza.Nije mnogo izgledno da jedan protivnik povlači poteze po želji drugog.
Iseljevanje Bošnjaka i pad njihovog nataliteta je u celom mozaiku odlučujuća je okolnost jer je ideja o nekakvoj državi Bosni ili BiH kojom bi upravljali Bošnjaci ili Bošnjaci i Hrvati zasnovana na demografskim očekivanjima koja su se izjalovila.
 
Ma bez obzira na cijenu, otcjepljuj se bre..ne prijeti, ne kukaj, ne prenemazi se...skupi jaja u ruku kao Siptari ili Montenegrini i otcijepi se, ne pricaj o tome i ne maltretiraj nikog oko sebe tom pricom!
:lol: Једна од основних начела демократије је право на слободно мишљење и исказивање истог.Шта ти би те Османлијске методе вратио а? :per:
 
Gdje sam napisao da mi smeta istina. Smeta mi samo kmecanje, prenemaganje i prijetnja otcjepljenjem po 347. put ove godine. Otcjepljuj se bre, sta cekas..pa kome opanci kome obojci...jesi li sad razumio sta mi smeta! A ako ces na subjektivni osjecaj ja kad odem u Novi Pazar kao da sam u Sarajevu, a u Tutinu kao u Tesnju...koga briga za nasa subjektivna osjecanja.
Кмечите углавном ви ђеносајд.ба
Ми се боримо за своје без ВП и без бегова.Конташ?
Наше демократско право...
А то како ћемо и шта ћемо наш проблем.Наша политичка борба и реторика наш проблем.
 
Građanski rat je bio u periodu 1992-1995.Novi eventulani sukob pravno ne bi imao karakter građanskog nego međunarodnog rata jer Aneks IV DMS (Ustav BiH) kao međunarodni ugovor granice RS i MHF definiše kao nepovredive to jeste kao granice međunarodno priznatih država.Prelaz oružanih snaga na teritoriju drugog entiteta predstavljao bi akt agresije.

Ti i dalje verujes u MJP ?
 

Back
Top