Srbija i migranti iz ratom zahvaćenih i ostalih područja

a zašto bi neko, ko tu prolazi, pomogao sugradjaninu?
Za eventualne povrede morao bi nazad u svoj Leskovac, Valjevo, Banja Luku...
Pazi to se raščisti u glavi pre nego kreneš za Beograd uopšte...
Не би ме изненадило ни најмање да се појаве екипе вигиланата против миграната...
Док се неки пицхвајз не догоди- држава ће да се прави блесава...
 
a zašto bi neko, ko tu prolazi, pomogao sugradjaninu?
Za eventualne povrede morao bi nazad u svoj Leskovac, Valjevo, Banja Luku, Doboj, Novi Pazar...
Pazi to se raščisti u glavi pre nego kreneš za Beograd uopšte...
Mozda pored radnog staza mogu zaraditi i nesto nepozeljno po zdravlje, a onda im je svejedno da li su u Beogradu, ili u spomenutoj provinciji.
 
Србија никад не пада шапатом но јауком али душмани га надгласају па се не чује.

https://www.telegraf.rs/vesti/24115...flase-kojom-je-poceo-rat-na-kosovu-foto-video

E lepi...
Taj Martinović nije bio cvećka a i opisali su forumaši čime se bavio.
Ni italijanska mafija nije humanija a tek japanska...

E sad mene zanima, pošto je ovo Krstarica sa muljarama, dal je ovaj napadnuti u sremskoj zapravo hteo da opljačka migranta pa ga navatali i nalupali?

Ja sam jednom migrantu pomogao da vrati svoj koverat nazad, bio je potresen a kako i ne bi - u toj koverti mu ceo život.

Govnari sa Krstarice koriste posebne nickove i za namenu da se proseravaju.
Bosansko pandurski fazon.

Kad se utvrdi da je ovaj em Bosanac em 47 godina pa oće da ukrade pa ga stigla Božja Pravda e tad govna sa Krstarice puste temu niz vodu...
 
Mozda pored radnog staza mogu zaraditi i nesto nepozeljno po zdravlje, a onda im je svejedno da li su u Beogradu, ili u spomenutoj provinciji.
a pa to je sastavni deo laktaroške igranke - želje i odnos ostvarivosti prave strah a strah vodi do stresa a stres do ljutnje a ljutnja do dubiz a dubiz do tvinkiz... Mislim odu u kuratz prvo psihički a onda im opada imunitet a tad kreće rapsodija boleština.
 
E lepi...
Taj Martinović nije bio cvećka a i opisali su forumaši čime se bavio.
Ni italijanska mafija nije humanija a tek japanska...

E sad mene zanima, pošto je ovo Krstarica sa muljarama, dal je ovaj napadnuti u sremskoj zapravo hteo da opljačka migranta pa ga navatali i nalupali?

Ja sam jednom migrantu pomogao da vrati svoj koverat nazad, bio je potresen a kako i ne bi - u toj koverti mu ceo život.

Govnari sa Krstarice koriste posebne nickove i za namenu da se proseravaju.
Bosansko pandurski fazon.

Kad se utvrdi da je ovaj em Bosanac em 47 godina pa oće da ukrade pa ga stigla Božja Pravda e tad govna sa Krstarice puste temu niz vodu...
Чиме се бавио? Зар комунистичка штампа и политичари не би то искористили уместо
набеђивања јавности и саме жртве у самоповређивање приликом самопенетрације флаше
у сврху самозадовољавања?
Дај те доказе или си само још један прикривени мрзитељ истине.
 
Чиме се бавио? Зар комунистичка штампа и политичари не би то искористили уместо
набеђивања јавности и саме жртве у самоповређивање приликом самопенетрације флаше
у сврху самозадовољавања?
Дај те доказе или си само још један прикривени мрзитељ истине.
Duvaj bre
 
jes' ti gled'o film "Igmanski Marš"?
Kad jedan rikne uzmeš njegove čizme pa nastaviš dalje kroz Bosnu.
I tvoje će neko skine.
Mislim njegove al sad tvoje.
A odakle njemu, možda i on nekom skino?
A, ne, ne i ne gledam te gluposti, mislim bila je cista glupost i sa istorijske tacke barem iz ove perspektive. Sto se tice grabeza tokom vremena gubi se kolicina, kraj nastupa kad' tad', svaki parazit umire zajedno sa telom domacina poput laktarosa koje si spomenuo, tako da ce na kraju biti "dabe ste krecili".
 
Сплачино од човека упао си на мој пост који нема везе са тобом,
изнео тврдње без доказа, на упит о истим прелазиш на вређање.
Шта си ти мали несрећни гмазу, од којих си конвертита, нешколована
и неваспитана слино?

П.С. Немој случајно да неко ово обрише а да се не упути у развој
вербалног конфликта.
 
Сплачино од човека упао си на мој пост који нема везе са тобом,
изнео тврдње без доказа, на упит о истим прелазиш на вређање.
Шта си ти мали несрећни гмазу, од којих си конвертита, нешколована
и неваспитана слино?

Slušaj seratote, da si pomenuo silovanje srpkinja ili ubistvo dece na reci ili u kafiću, "A" ti ne bih tekao.
Dalje ide primitivizam da se silovana ne može uda jer joj "ovaj nije bio prvi".
A ti našao muljatora...
Pa pretpostavljam da te potreslo šta može da ti se desi ako radiš isto što i on?

A sve manje imam koga da žalim, svi raseljeni a svi na budžetu.
 
Како сазнајемо, једна се одиграла на углу Сремске и Кнез Михаилове. Према првим информацијама, мигранти су опљачкали 47-годишњег Србина. Шутирали су га услед чега је задобио повреду ноге.


Након што је превезен на ортопедију Ургентног центра, свестан је. Сумња се да су напад извршила тројица миграната.

https://srbin.info/drustvo/dve-krva...pljackali-i-sutirali-napadnuta-i-hitna-pomoc/
U clanku pise da su lica uhapsena

Zanimljiv detalj tukli se lopatom. U pola noci u parku.
Ko to seta okolo sa lopatom u pola noci
 

Back
Top