Srbija gubi svoju stratešku prednost ulaskom Albanije i Hrvatske u NATO

Kako ja znam parizki dogovor je bio strasno los za ruse.

I u srpskoj viki pise da Rusija nije pobedila.

http://sr.wikipedia.org/wiki/Кримск...0.D0.B0.D1.82.D0.B0_.D0.B8_.D0.BC.D0.B8.D1.80

poenta rata je bila ocistiti krim od tatara i otomanskog uticaja...to su i uspeli,iako su im pomagali saveznici...mislim turcima
englezi su prosli vrlo lose zbog nesposobne komande,a rusi su uspeli da ociste krim od turskog kako vojnog tako i kulturnog i ekonomskohg uticaja,ponajvise od samih stanovnika
zato su valjda i ratovali......koliko sam ja tu shvatio iz knjiga
 
Neznas??????
Uci!!!!:cool:

Ето, мене учили да се "Neznas" пише раздвојено ...
Па ме учили да је ћирилица службено писмо и да постоје и словне ознаке за "ћчшђжџ" ...

Катастрофа је шта нам је "информатички писмено" ...:dash:

Уме да "упали компјутер", чак и да се учлани у Форуме ... :dash::dash::dash:
 
Ето, мене учили да се "Neznas" пише раздвојено ...
Па ме учили да је ћирилица службено писмо и да постоје и словне ознаке за "ћчшђжџ" ...

Катастрофа је шта нам је "информатички писмено" ...:dash:

Уме да "упали компјутер", чак и да се учлани у Форуме ... :dash::dash::dash:

Nazad u skolu,sve te pogresno naucili,b..... a nisi svjestan,:cool:
 
Balkan se bez Srbije ne može kontrolisati.
A vlast Srbije, ako bude pametna,
može profitirati zahvaljujući svojoj geostrateškoj poziciji ...


Glupost:thumbdown:

Ovo je mozda nekada vazilo,
trenutno smo slepo crevo potpuno teritorijalno i geostrateski nebitno,
za bilo koju veliku silu.
Kao i sto se tice saobracajno-transportne komunikacije uveliko smo zaobidjeni.
 
Glupost:thumbdown:

Ovo je mozda nekada vazilo,
trenutno smo slepo crevo potpuno teritorijalno i geostrateski nebitno,
za bilo koju veliku silu.
Kao i sto se tice saobracajno-transportne komunikacije uveliko smo zaobidjeni.

Постоји ли ишта у овој земљи а да не кажеш да не ваља ...

Х*боте, па да неко напише :
- Данас је леп сунчан дан ...
Ти би рекао :
- Не ваља, треба да пада киша ...

Мислим стварно ... :bljak:
 
hrvatska kosovo makedonija slovenija crna gora....................u nato.
imal jos neko kome nije jasno zasto se jugoslavija raspala.
ajde gospodo hrvati muslimani slovenci siptari......da vas cujem

odmah nakon smrti Tita Srbija pocela slati signale....Jugoslavija - alias Srbija nece nikada u NATO
pa kazu oni u NATO-u...kad nece oni k nama, mi ce mo k njima
:hahaha::hahaha:
 

Ovo je izdanje SE Times znači za JI evropu oli ti za nas znači pišu neki papani odavde ,ne postoji više ni strateška a ni geostrateška prednost bilo gdje sem možda u Rusiji .Šta su to dobile Hrvatska i Albanija ulaskom u Nato pa ništa politički da, ali vojno :think: ratova ovde više neće biti to je jasno i vrapcima na grani barem za jedan duži period a možda i nikad više.Pošto već šalju vojnike u Avganistan jasno je o čemu se radi
 
belosvetska zavera protiv srbije

Није крват,
само будале верују у тако нешто ...

Једноставно смо се нашли као препрека на путу остваривања интереса неких већих, јачих ...

И није то први пут ...
А нажалост (нарочито Вас безнационалних), ни последњи ...

Само још једно од многих искушења ...
Пребродили смо их до сада све,
уз веће или мање жртве,
и остали смо своји,
пребродићемо и ово ...

Ви који никада нисте знали
и који никада нећете ни сазнати
да се свест о припадности нацији,
национални понос
не ствара преко лешева,
већ Вером и Љубављу,

Ако икада схватите да
"домољубље" није одлазак на Томпсонов концерт,
усташке пароле на стадионима,
возила са српским, словеначким, босанским таблицама у мору,
пљување и вређање на форуму ...
Можда и може нешто добро од Вас да испадне,
до сада није ...
 
odmah nakon smrti Tita Srbija pocela slati signale....Jugoslavija - alias Srbija nece nikada u NATO
pa kazu oni u NATO-u...kad nece oni k nama, mi ce mo k njima
:hahaha::hahaha:

srbija nece u nato. pa to nikada i niko nije rekao pre 1991. problem je bila jugoslavija i komunisti a ne srbija.
cak stavise srbija je oduvek bila protiv komunizam i uvek je saradjivala sa ameriku.
a zamislite kako bi bilo da je jugoslavija usla u nato 1990. kako bi rusi reagovali.ovako kad je rat u jugi nato je morao intervenisati.a rusi nisu imali nikakav argument da to sprece.

y.ebote dosadilo mi vec po milioniti put da pisem isto. pa jel moguce da ima jos neko na ovi beli svet da ne zna zasto su ameri izazvali rat u jugoslaviju.
a bre vama licno bush senior da dodje i da kaze da je on napravio rat u sfrj vi biste rekli jok nisi ti. hrvatska je tela rat smrt razaranja sopstvene teritorije a slovenija nije tela vise da ima tako veliko trziste ko sto je bila sfrj a muslimani su oduvek satro teli svoju drzavu i sanjali o krvoprolicu i zverstvima medju tri naroda u bosnu a mlogi siptari i danas nemaju pojma da imaju drzavu dok su makedonci prakticno isterani iz jugoslaviju a crnogorci su jedan od najmnogobrojnijih naroda u svet pa su logicno i oni teli svoju drzavu.
ma oma mi jasno da smo rat mi napravili. nemate pojma koliko sam se bio uzeleo da ubijam hrvatsku kosovsku i muslimansku decu i nemate pojma koliko sam te 1991 voleo da me najure u vukovar di cu mozda poginuti il postati invalid.
 
srbija nece u nato. pa to nikada i niko nije rekao pre 1991. problem je bila jugoslavija i komunisti a ne srbija.
cak stavise srbija je oduvek bila protiv komunizam i uvek je saradjivala sa ameriku.
a zamislite kako bi bilo da je jugoslavija usla u nato 1990. kako bi rusi reagovali.ovako kad je rat u jugi nato je morao intervenisati.a rusi nisu imali nikakav argument da to sprece.

y.ebote dosadilo mi vec po milioniti put da pisem isto. pa jel moguce da ima jos neko na ovi beli svet da ne zna zasto su ameri izazvali rat u jugoslaviju.
a bre vama licno bush senior da dodje i da kaze da je on napravio rat u sfrj vi biste rekli jok nisi ti. hrvatska je tela rat smrt razaranja sopstvene teritorije a slovenija nije tela vise da ima tako veliko trziste ko sto je bila sfrj a muslimani su oduvek satro teli svoju drzavu i sanjali o krvoprolicu i zverstvima medju tri naroda u bosnu a mlogi siptari i danas nemaju pojma da imaju drzavu dok su makedonci prakticno isterani iz jugoslaviju a crnogorci su jedan od najmnogobrojnijih naroda u svet pa su logicno i oni teli svoju drzavu.
ma oma mi jasno da smo rat mi napravili. nemate pojma koliko sam se bio uzeleo da ubijam hrvatsku kosovsku i muslimansku decu i nemate pojma koliko sam te 1991 voleo da me najure u vukovar di cu mozda poginuti il postati invalid.

i posle neko kaze gedza glup
da se vise slusao seljak,i deda miloje,u ono njegovo vreme di bi nam kraj bio
amin...sta drugo reci na ceo post
 

Back
Top