Ердоган губи: Опозиција води у Истанбулу, Анкари ...

Не знам да ли је Ердоган претрпео баш "тежак пораз".Пише да није успео да се врати на власт у већим градовима, али Турска није само Истанбул, Анкара и Измир.

Шта је са резултатима за целокупну Турску?

1711958969951.png

Istorijski poraz Erdogana na opštinskim izborima u Turskoj

Па наравно дуленце да није био "релевантан", јер су они недавачи Косова који су по логици ствари требали за њега да гласају били довољно глупи па су гласали за МИ-Глас из циркуса или за Zavijetnicu. Али они су се у међувремену "опаметили" услед спектакуларног распада МИ-Гласа из циркуса када је и задњем дебилу постало јасно да је то СНС-ов off-shoot и отвореног преласка Zavijetnicе код твог Вољеног, па ће сада њихови гласови да пређу код Немање Шаровића односно отићи ће удружењу грађана у припреми које ће сачињава осовина Шаровић-Шкоро-Паровић-Калајжић.

Ухватио си се сад за Шаровића ко пијан плота, сад кад је маргиналан. Све се за неке маргиналце хваташ.
Промене у држави могу само јаке личности и утицајни покрети да остварују. Твој Немања, од како је отишао из СРС то више није, али зато др. Нестор јесте. И то је очигледно.

На линку који дајеш пише "Boşnak Vatandaşlar Jutro Je".

Је ли Сенада Топчагић њихова или наша? :think:
Све су то Срби, на југословенским просторима и нема другог народа сем Срба. Није ваљда да то ниси знао?

Ма, знам бреј. Онај Милојевић писао да нас било и у Кини.
Није он ,,онај", већ један од највећих српских историчара икада.
А да, било нас је у Кини пре појаве народа Хан, од кога потичу данашњи Кинези.
Кинески археолози нашли су остатке тих староседеоца Кине и утврдили да они нису били азијског порекла. Тако да, то се јасно поклапа са истраживањима Милоша С. Милојевића.

Није он ,,онај", већ један од највећих српских историчара икада.
А да, било нас је у Кини пре појаве народа Хан, од кога потичу данашњи Кинези.
Кинески археолози нашли су остатке тих староседеоца Кине и утврдили да они нису били азијског порекла. Тако да, то се јасно поклапа са истраживањима Милоша С. Милојевића.

I to djeca uopšte ne uče po školama, a mora da znaju o tamo nekim grčkim pešovanima pre 2500 godina.

A ima da uče od Aljaske do Kejp Tauna,
Od Los Andjelesa do Vladivostoka,
da je Srbin prešo Kinu,
I uzeo ženu Arapinu.

Сјајно је што Султанова партија губи у културолошки нама блиској Турској. Време аутократизма на југоистоку Јевропе пролази! Слично чека и Чипуљчанина 2. јуна када ће победу опозицији на поновљеним београдским изборима да донесу политички субјекти као што су "Крени промени" са левице и коалиција Шаровић-Шкоро-Паровић-Калајжић са десне стране политичког спектра.
Па ту немаш једног Србијанца. 🤣 Боље немој да их спомињеш, да се брукаш.

Паровић, из Гацка, Херцеговина.

Шаровић Херцеговац као и онај твој Зеленовић.
Nemanja Šarović je rođen 1974. godine u Beogradu od oca Blaža i majke Vere (devojačko Đurić). Poreklom su iz Hercegovine.
Шкоро
, само презиме ти све говори да није србијанско, иначе Шкоре су из хрватске Херцеговине.

Калајжић, Босанци, има их и у Херцеговини.

Ердоганови противници баштине политичку заоставштину Кемала Ататурка, који није био неки велики демократа.Ататурк је устројио једнопартијску државу после 1920 године, у којој није постојала политичка опозиција.Следбеници Ататурка су после Другог светског рата, преко војних удара, преузимали власт 3 пута, а једном су и обесили дотадашњег премијера.

Izgleda da su velike podeljenosti u Turskoj ..

Jutros sam videla vest da je bilo incidenada na izborima i da je bilo čak i troje mrtvih

Back