Srbija da bi dobila vize mora bukvalno da se odrekne Kosova

A sta mi sad i odvajkada imamo od kosova osim sto saljemo tamo pare

Не разумем да ли си хтео да кажеш да од свега треба да имамо неке користи,а ако од нечега немамо користи то нам не треба и тога би требало да се одрекнемо у корист другог.
Ми Срби своју земљу не продајемо и не одричемо је се ! :rtfm:
 
Не разумем да ли си хтео да кажеш да од свега треба да имамо неке користи,а ако од нечега немамо користи то нам не треба и тога би требало да се одрекнемо у корист другог.
Ми Срби своју земљу не продајемо и не одричемо је се ! :rtfm:

Naravno da se mi Srbi ne odricemo kosova, ali da pitam ja tebe kad si tako pametan sta ti predlazes povodom istog? Odnosno po tvom misljenju sta vlast treba da uradi povodom kosova?
 
Kosovo je otislo jos u rambujeu...pomirite se tim...nazalost..ko nam **** mater..kada nismo imali lobi..adekvatan..umesto sto su trpali pare sebi u dzep...mogli su da odvoje malo kesa..od te privatizacije i da roknu amerima u bulju...i da ukljuce te nase ljude iz dijaspore da se bore...da se oraganizuju malo...no bole ih racku...s'toga...dota je bilo...mi smo idioti...albanci su posteno platili tu nezavisnost od sverca droge i oruzja...MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND!
 
Naravno da se mi Srbi ne odricemo kosova, ali da pitam ja tebe kad si tako pametan sta ti predlazes povodom istog? Odnosno po tvom misljenju sta vlast treba da uradi povodom kosova?

Питање је колико власт има воље да уопште нешто предузме.
По мом мишљењу прво што власт треба да уради је да обезбеди подршку страних сила.затим одсечном акцијом са простора јужне српске покрајне протера шиптаре.Ово ће можда многима звучати сурово и сулудо,али то је исто оно што су и шиптари урадили ! па ако је њима успело да нам на силу отргну парче територије наше је пуно право да исто тако на силу ту територију повратимо.
Поново напомињем да се без подршке страних сила мало шта може предузети.Те силе су сада наклоњене шиптарима и власт мора да предузме све што је у њеној моћи да те те силе придобије на своју страну.
 
Није то условљавање већ чисто уцењивање !


Како нам је било у периоду 2.светског рата - ИСТО ЈЕ ТАКО И САДА... "иста мета - исто одстојање"...

Ево једног плаката из тог времена:

plakat51.jpg
 

Back
Top