Србија би требало да се захвали Русији што 99-те нису слали оружје као сада Украјини НАТО и ЕУ

Ево где се разликујемо од Хрвата:

били су аустроугарски до 20 века
па их је Србија отела у Првом светском рату,
да би их изгубила од ЕУ крајем 20 века.

И чија је сад Хрватска ?
Па европска, просто !
 
Nemam šta da zamišljam. Nas je pre skoro četvrt veka napala druga supersila sa sličnim obrazloženjima s kojima sad Rusija napada Ukrajinu.


Stvarno?

Pogledajte prilog 1140207
Vjecnaja mu zaboravjat.
Jedan olos manje - kilo leba vise.

Bednici poput njega melju druge njima slicne i od toga prave cevape, u pauzi prodavanja droge. ;)
 
Videćemo na kraju ishod u Ukrajini sa ovim pumpanjem oružja. Mislim da će zato doći do nekog kompromisa kao što bi i mi imali na kraju bolji sporazum sa NATO od Kumanovskog vezano za Kosovo da smo bili bolje naoružani.
Da li je moguće da veruješ da su Rusi ginuli da bi pravili kompromise kao izdajnik Vučić?:hahaha::rtfm::hahaha:
 
То је зато што слабо читаш Нешкове ауторске теме.
Ne on čita ali ne razume.

Ево где се разликујемо од Хрвата:

били су аустроугарски до 20 века
па их је Србија отела у Првом светском рату,
да би их изгубила од ЕУ крајем 20 века.

И чија је сад Хрватска ?
Па европска, просто !
Od srca svima njima želim da im jednog dana osvane Ruski tenk ARMATA T14 pred kućnim pragom.
 
Они су тада хрвате третирали као бивше Србе па су их сматрали још њиховима.Али после протеривања Срба из Крајине више им нису слали.
Но кажи ти нама што су Вучићевци слали оружје у Украјину да убијају Русе?

hahahaha jadni Rusi nisu ynali da Hrvati nisu Srbi više, kako su oni samo naivni.. :D Pa, što bar neko oružje nije završilo u Srbiji, bar da im se omaklo? :D Nego Hrvati plaćali fino :D
 
' Украјинске цивиле , жене старце децу .. не убијају руси .. убијају АЗОВШЋИКИ АМЕРИЧКИМ И ЕУ ОРУЖЈЕМ ... Ми смо све снимили '

Велики брат са неба Си Жи ... за Ксин Хуа
ko su "azovsciki"?
jel mozes da objasnis, nisam najbolje ukapirao?
Ukrajinci ubijaju sami svoje civile da bi za to optuzili Ruse?
 
Pa Rusija ima i svedoke i dokaze za to.Samo polako.

ovo ko u Terminatoru 2 na kraju kad upadnu kod onog naucnika crnje na gajbu pa John Connor trazi od terminatora da ih izbavi iz policijske opsade ali bez zrtava! i naravno T-800 ih razjebe sve, ali samo ih izranjava, ne ubije ni jednog! :lol:

tako isto i Rusi... razjebali celu Ukrajinu, sravnili pola drzave sa zemljom, ali bez zrtava! Ukrajinci moraju sami svoje da ubijaju, da bi imali sta Rusima da zamere :dash:
 
ko su "azovsciki"?
jel mozes da objasnis, nisam najbolje ukapirao?
Ukrajinci ubijaju sami svoje civile da bi za to optuzili Ruse?

Да .

ovo ko u Terminatoru 2 na kraju kad upadnu kod onog naucnika crnje na gajbu pa John Connor trazi od terminatora da ih izbavi iz policijske opsade ali bez zrtava! i naravno T-800 ih razjebe sve, ali samo ih izranjava, ne ubije ni jednog! :lol:

tako isto i Rusi... razjebali celu Ukrajinu, sravnili pola drzave sa zemljom, ali bez zrtava! Ukrajinci moraju sami svoje da ubijaju, da bi imali sta Rusima da zamere

:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

Јаче удри ....
 
ko su "azovsciki"?
jel mozes da objasnis, nisam najbolje ukapirao?
Ukrajinci ubijaju sami svoje civile da bi za to optuzili Ruse?
Pa imas takvu analogiju na Balkanima:

Hrvati su pobili i proterali svoje sugradjane samo za to sto su po njihovom misljenju ovi odlazili u pogresnu crkvu.
Isto to imas i na Ukrajini, gde Rogulji ubijaju svoje sunarodnike samo zbog toga sto i ovi idu u pogresnu crkvu.

U tom poduhvatu i jedne i druge je pomagao NATO, dok su ovi bili samo njihova pesadija.

Kao rezultat i jedni i drugi ce ostati bez svoje imovine te napustiti zemlju koju su "oslobadjali" u potrazi za boljim zivotom.
 
ne znam sta drugo moze da bude reakcija na takve gluposti i ljude zaslepljene ljubavlju prema Rusiji pa u takvu debilnu rusku propagandu mogu da poveruju.
Ti si frustrirana osoba misliš da prodaješ tako komunikativno stečeno nevaspitanje?
Zato si sada vidim prešao i da me vređaš na drugim temama.
Ti si sine za lečenje a ne ja kako kažeš.
 
Ti si frustrirana osoba misliš da prodaješ tako komunikativno stečeno nevaspitanje?
Zato si sada vidim prešao i dame vređaš na drugim temama.
Ti si sine za lečenje a ne ja kako kažeš.

ja te ne vredjam, dajem ti samo konstruktivne i dobronamerne savete.
nego, daj ti "ćale" neki argument. pises o tome kako Ukrajinci sami ubijaju svoje civile, iza rata stoje EU, USA, nacisti, satanisti, mere protiv korone pripreme za rat, i slicne gluposti. a sa druge strane činjenice koje ne mozes da osporiš su da je:
Rusija je agresor.
Rusija usla na tudju teritoriju.
Rusija razrusila pola Ukrajine.

napisi i ti nesto sto potvrdjuje tvoje tvrdnje. daj neki link, video, dokument, svedocenje nekih ljudi ili sl.
ovo sto ti pricas je samo ruska propaganda jer se verovatno izvestavas iz nekih takvih opskurnih izvora.
 
ne znam sta drugo moze da bude reakcija na takve gluposti i ljude zaslepljene ljubavlju prema Rusiji pa u takvu debilnu rusku propagandu mogu da poveruju.

Љубав према Русији ?

Ваша слепоћа Вам штети .. то нас и не занима .. Али штети и нама ... Стога скините ТЕ наочаре .. па ставите бољу дијоптрију
 
Љубав према Русији ?

Ваша слепоћа Вам штети .. то нас и не занима .. Али штети и нама ... Стога скините ТЕ наочаре .. па ставите бољу дијоптрију
kao sto sam i tvom kolegi Nešici napisao, daj neki link, neki video, dokument, neke fotografije, izjave svedoka, bilo sto sto potvrdjuje rusofilske tvrdnje.
 
ne znam sta drugo moze da bude reakcija na takve gluposti i ljude zaslepljene ljubavlju prema Rusiji pa u takvu debilnu rusku propagandu mogu da poveruju.
kao sto sam i tvom kolegi Nešici napisao, daj neki link, neki video, dokument, neke fotografije, izjave svedoka, bilo sto sto potvrdjuje rusofilske tvrdnje.

Ти си конфузнији од Конфузика.

Ти кажеш да МИ 'волимо Русију'

Ми смо изнели свима само реално економско стање које доводи до сукоба и колико су СВЕ стране одговорне, какав им је циљ

Где ТИ видиш НАШУ 'љубав према ' ИКОМЕ сме НАМА је да дкажеш
 
Ми смо изнели свима само реално економско стање које доводи до сукоба и колико су СВЕ стране одговорне, какав им је циљ
daj ponovo, nisam video.
 
daj ponovo, nisam video.
ne znam sta drugo moze da bude reakcija na takve gluposti i ljude zaslepljene ljubavlju prema Rusiji pa u takvu debilnu rusku propagandu mogu da poveruju.

Сам си написао .. да су 'људи заслепљени љубављу према Русији' и да верују у 'дебилску руску пропаганду'
 
Сам си написао .. да су 'људи заслепљени љубављу према Русији' и да верују у 'дебилску руску пропаганду'
i na to si ti rekao da:

Ми смо изнели свима само реално економско стање које доводи до сукоба и колико су СВЕ стране одговорне, какав им је циљ

pa ja kazem:
daj ponovo, nisam video.

Dakle, daj ponovo ti analizu "realnog ekonomskog stanja koje dovodi do sukoba" jer je nisam video.
ne znam gde ste to izneli.
 
i na to si ti rekao da:



pa ja kazem:


Dakle, daj ponovo ti analizu "realnog ekonomskog stanja koje dovodi do sukoba" jer je nisam video.
ne znam gde ste to izneli.

Две задње деценије Украина 'минира' сав труд Европе и Русије да јефтинији гас дође до потрошачица/потрошача Европе.

Жеља Украине је да добије већи проценат за транзит

У европи оне и они који су плажени од УСА и ГБ им помажу .

Када је гасовод направљен около ...Украјинцима није остало ништа друго него да систематски деценију

дуго иживљавање над руској мањини ескалирају тражећи да Европске колеге пронађу начин за прекид гаса и штету Русији

Узгред речено да је велика вероватножа да су Украинци просто жртве целе те либералне пирамиде коју чини 'Запад' и 'Исток '

Потврда горње 'анализе 'је то да и са смањеном продукцијом и Запад УСА и Канада , велики извозник гаса у ЕУ

и Исток , Русија који сада гас извози у Кину

зарађују исто .

i na to si ti rekao da:



pa ja kazem:


Dakle, daj ponovo ti analizu "realnog ekonomskog stanja koje dovodi do sukoba" jer je nisam video.
ne znam gde ste to izneli.

Е сада ти кажи како је то неко 'заслепљен љубављу '.. и 'верује у дебилску пропаганду русије '
 
ovo ko u Terminatoru 2 na kraju kad upadnu kod onog naucnika crnje na gajbu pa John Connor trazi od terminatora da ih izbavi iz policijske opsade ali bez zrtava! i naravno T-800 ih razjebe sve, ali samo ih izranjava, ne ubije ni jednog! :lol:

tako isto i Rusi... razjebali celu Ukrajinu, sravnili pola drzave sa zemljom, ali bez zrtava! Ukrajinci moraju sami svoje da ubijaju, da bi imali sta Rusima da zamere :dash:
 
Две задње деценије Украина 'минира' сав труд Европе и Русије да јефтинији гас дође до потрошачица/потрошача Европе.

Жеља Украине је да добије већи проценат за транзит

У европи оне и они који су плажени од УСА и ГБ им помажу .

Када је гасовод направљен около ...Украјинцима није остало ништа друго него да систематски деценију

дуго иживљавање над руској мањини ескалирају тражећи да Европске колеге пронађу начин за прекид гаса и штету Русији

Узгред речено да је велика вероватножа да су Украинци просто жртве целе те либералне пирамиде коју чини 'Запад' и 'Исток '

Потврда горње 'анализе 'је то да и са смањеном продукцијом и Запад УСА и Канада , велики извозник гаса у ЕУ

и Исток , Русија који сада гас извози у Кину

зарађују исто .

znaci,
Ukrajinci uzimali visoke provizije za traznit gasa od Rusije ka Evropi.
Da ih Ukrajinci ne bi vise pljackali, ovi napravili gasovod koji obilazi Ukrajinu (verovatno mislis na Severni tok).
Kad su Ukrajinci videli da ih transport gasa obilazi, poceli da se izvivljavaju na Rusima u svojoj zemlji da bi doslo do sukoba izmedju Rusije i zapada i na taj naci sprece trgovinu.
Rusima prekurcilo i napali Ukraiju.
Zapada se pravi lud vezano za vojnu pomoc Ukrajini, Rusi smo preokrenuli izvoz gasa ka Kini.
Svima dobro, samo Ukrajinci najebali!

jel sam dobro protumacio?
 

Back
Top