Србија би требало да се захвали Русији што 99-те нису слали оружје као сада Украјини НАТО и ЕУ

nesko101

Elita
Poruka
18.170
АУТОРСКА
Сада сви паметни Срби виде да су нам Руси највећи пријатељи на овој планети јер да су тада слали оружје Србији као што то сада ради Запад Украинском народу не би прошли без милионског губитка становништва.
Тешко да би нас сада било милион живих.
Истребили би нас као индијанце што су.

Ако вишеструком јачем противнику пружиш жесток отпор онда страдају сви цивили од деце,жена па све до стараца.Русија нас је спасла геноцида над нама.Сада су они у истом положају али што и они могу да почине геноцид над читавом планетом ако је приморају.
 
Poslednja izmena:
АУТОРСКА
Сада сви паметни Срби виде да су нам Руси највећи пријатељи на овој планети јер да су тада слали оружје Србији као што то сада ради Запад Украинском народу не би прошли без милионског губитка становништва.
Тешко да би нас сада било милион живих.
Истребили би нас као индијанце што су.

Ако вишеструком јачем противнику пружиш жесток отпор онда страдају сви цивили од деце,жена па све до стараца.Русија нас је спасла геноцида над нама.Сада су они у истом положајуј али што и они могу да почине геноцид над читавом планетом ако је приморају.

' Украјинске цивиле , жене старце децу .. не убијају руси .. убијају АЗОВШЋИКИ АМЕРИЧКИМ И ЕУ ОРУЖЈЕМ ... Ми смо све снимили '

Велики брат са неба Си Жи ... за Ксин Хуа
 
' Украјинске цивиле , жене старце децу .. не убијају руси .. убијају АЗОВШЋИКИ АМЕРИЧКИМ И ЕУ ОРУЖЈЕМ ... Ми смо све снимили '

Велики брат са неба Си Жи ... за Ксин Хуа
Ја не кажем да их убијају намерно већ као таоце јер то Украјина намерно ради.

Zaboravio si da su '91 -'94. slali oružje Hrvatima. A '99 su trebali da šalju oružje nama ako su kao prijatelji, ali nisu.
Ево сада ти шаљу Кинези па што не пропагираш ослобођење Косова и Метохије?
Ајде не продаји овде памет када знам ко си.
РУСОФОБ.
 
Neško, zaboravio si da su '91 -'94. slali oružje Hrvatima. A '99 su trebali da šalju oružje nama ako su kao prijatelji, ali nisu.
Они су тада хрвате третирали као бивше Србе па су их сматрали још њиховима.Али после протеривања Срба из Крајине више им нису слали.
Но кажи ти нама што су Вучићевци слали оружје у Украјину да убијају Русе?
 
Ја не кажем да их убијају намерно већ као таоце јер то Украјина намерно ради.


Ево сада ти шаљу Кинези па што не пропагираш ослобођење Косова и Метохије?
Ајде не продаји овде памет када знам ко си.
РУСОФОБ.

' Ми тврдимо да је све снимљено и да АЗОВ подмеће злоћин .. као и Рачак као и Маркале '

Гвоздени велики брат са неба

'Ми Кинези се не Бојимо руса '

Neško, zaboravio si da su '91 -'94. slali oružje Hrvatima. A '99 su trebali da šalju oružje nama ako su kao prijatelji, ali nisu.

' Хрватима су слали Хебреји оружје из Русије '

@Mr.Infinity
 
АУТОРСКА
Сада сви паметни Срби виде да су нам Руси највећи пријатељи на овој планети јер да су тада слали оружје Србији као што то сада ради Запад Украинском народу не би прошли без милионског губитка становништва.
Тешко да би нас сада било милион живих.
Истребили би нас као индијанце што су.

Ако вишеструком јачем противнику пружиш жесток отпор онда страдају сви цивили од деце,жена па све до стараца.Русија нас је спасла геноцида над нама.Сада су они у истом положају али што и они могу да почине геноцид над читавом планетом ако је приморају.

Да ли си ти нормалан. Какво црно оружје су нам слали. Помогли су нам сателитским снимцима у пар наврата и то је то. Не само 1999. године, већ током читавих 90их Руси не само да нам нису слали оружје, већ су наоружавали хрвате.

Ми смо 90их били херметички затворени санкцијама, док је онај мали део мора док је ЦГ била у нашем саставу блокиран од стране америчке шесте флоте. Дакле од Руса смо добили кур.ац, јер нису ни могли да нам дају, нису имали начина да нам дотуре, све и да су хтели. Али зато су пре свега хрватима сва врата била отворена за наоружавање, па се они и данас захваљују Русима што су их наоружавали.

Све то не значи да мрзим Русију, напротив, желим што пре да победе у овом рату, по могућству са што мање цивилних жртава. Али да се не претварамо да су радили нешто што нису.
 
Нормално твоја Русофобија је крива за то.
Da su nam Rusi poslali nekoliko sistema S300 i pancira, da su padali više njihovi avioni, i da smo izdržali još neki mesec, bombardovanje bi prestalo.

Mi smo se borili na način ratovanja na koji nismo imali odgovor, i tako smo bili glineni golubovi.

I sad će neki prtko da mi objašnjava da mi je neko pomogao tako što me nije omogućio da se branim.

Uostalom, odluči se. Jel Srbija treba da brani KiM ili ne? I sada je nato stotinu puta jači, i sada ako ga branimo ima da izginemo, ali eto, ja smatram da od sukoba ne treba bežati.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Да ли си ти нормалан. Какво црно оружје су нам слали. Помогли су нам сателитским снимцима у пар наврата и то је то. Не само 1999. године, већ током читавих 90их Руси не само да нам нису слали оружје, већ су наоружавали хрвате.

Ми смо 90их били херметички затворени санкцијама, док је онај мали део мора док је ЦГ била у нашем саставу блокиран од стране америчке шесте флоте. Дакле од Руса смо добили кур.ац, јер нису ни могли да нам дају, нису имали начина да нам дотуре, све и да су хтели. Али зато су пре свега хрватима сва врата била отворена за наоружавање, па се они и данас захваљују Русима што су их наоружавали.

Све то не значи да мрзим Русију, напротив, желим што пре да победе у овом рату, по могућству са што мање цивилних жртава. Али да се не претварамо да су радили нешто што нису.
Pročitaj bolje šta piše. On kaže da je DOBRO što nam nisu slali oružje, jer bi se tada više borili i više izginuli.

:rotf:
 
Pročitaj bolje šta piše. On kaže da je DOBRO što nam nisu slali oružje, jer bi se tada više borili i više izginuli.

:rotf:
Сад сам добро прочитао, моја грешка. Чињеница остаје, РУси нама нису слали, јер нису могли. Не знам да ли на томе да им се захваљујемо јер се током бомбардовања народ ложио да само што нам није стигао С300. Тада јесам био млад и зелен али ми није било јасно како би нам они тако нешто доставили. То је било питање за бустовање морала код народа.

Исти као што је тужна чињеница да су Руси, заједно са другима, кршили ембарго на увоз оружја за све земље СФРЈ, када су наоружавали хрвате.
 
Сад сам добро прочитао, моја грешка. Чињеница остаје, РУси нама нису слали, јер нису могли. Не знам да ли на томе да им се захваљујемо јер се током бомбардовања народ ложио да само што нам није стигао С300. Тада јесам био млад и зелен али ми није било јасно како би нам они тако нешто доставили. То је било питање за бустовање морала код народа.

Исти као што је тужна чињеница да су Руси, заједно са другима, кршили ембарго на увоз оружја за све земље СФРЈ, када су наоружавали хрвате.
Problem kod tebe je što si ostao zelen a više nisi mlad.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A ja kažem boli K Srbe za RUSE pogotovo vučićevce.
A šta će biti sa Srbijom ako padne pravoslavlje u svetu?
Pravoslavlja nije bilo ni u doba komunizma, pa smo se izborili. To se ne može suzbiti tako lako. A kako će pravoslavlje pasti? Rusija neće izgubiti rat.
 
Pravoslavlja nije bilo ni u doba komunizma, pa smo se izborili. To se ne može suzbiti tako lako. A kako će pravoslavlje pasti? Rusija neće izgubiti rat.
KAŽEŠ RUSIJA NEĆE IZGUBITI RAT A MI PROTIV RUSIJE.
ŠTA TI TO GOVORI?

 
Poslednja izmena od moderatora:
Ево сада ти шаљу Кинези па што не пропагираш ослобођење Косова и Метохије?
Ајде не продаји овде памет када знам ко си.
РУСОФОБ.
Aha, ja sam kao vajni rusofob među retkima ako ne i jedini na forumu javno poželeo dobrodošlicu Rusima koji dolaze kod nas.
https://forum.krstarica.com/threads...sadu-i-drugim-gradovima.948436/#post-44541699

Znači nemam ništa protiv Rusa koji se normalno ponašaju, recimo dolaze ovde kao poslovni ljudi, turisti i slično. Međutim, ako bi ikad došli ovde s tenkovima i pričom kako je ovo veštačka i nepostojeća država, a mi smo ustvari Rusi, onda bi moj odgovor bio krajnje prostački srpski - Mr'š bre!
Ne znam kako se to kaže na ukrajinskom, ali izgleda da im je i tamo odgovoreno na sličan način.
 
Hahahah, šta sve rusofilski mozak može da natrabunja, to je neverovatno. Čuo sam do sada svašta... neposredno pred bombardovanje je vladalo opšte uverenje da S-300 i suhiji stižu sigurno, preko tvrdnji da to bombardovanje nije bio napad na SRJ nego na Rusiju, da bi Rusi mogli da nam dostavljaju oružje, hranu i ostale potrepštine vazduhom, da su ruske trupe tokom boravka na KiM uhvatile i pretukle Haradinaja itd. Ova Neškova ideja je samo logičan nastavak niza.

Srbija/SRJ je u vreme raspada Istočnog bloka napravila katastrofalnu grešku time što je za saveznika izabrala nekoga koji to nije ni hteo da bude a danas je koristi za guranje prsta u oko Zapadu. Političko rusofilstvo i ovakve fantazije su samo nusproizvod te greške.
 
Aha, ja sam kao vajni rusofob među retkima ako ne i jedini na forumu javno poželeo dobrodošlicu Rusima koji dolaze kod nas.
https://forum.krstarica.com/threads...sadu-i-drugim-gradovima.948436/#post-44541699

Znači nemam ništa protiv Rusa koji se normalno ponašaju, recimo dolaze ovde kao poslovni ljudi, turisti i slično. Međutim, ako bi ikad došli ovde s tenkovima i pričom kako je ovo veštačka i nepostojeća država, a mi smo ustvari Rusi, onda bi moj odgovor bio krajnje prostački srpski - Mr'š bre!
Ne znam kako se to kaže na ukrajinskom, ali izgleda da im je i tamo odgovoreno na sličan način.
Ako možeš da zamisliš Srbiju kao da je Ukrajina onda ti nemaš veze ni koja je ovo planeta.

Hahahah, šta sve rusofilski mozak može da natrabunja, to je neverovatno. Čuo sam do sada svašta... neposredno pred bombardovanje je vladalo opšte uverenje da S-300 i suhiji stižu sigurno, preko tvrdnji da to bombardovanje nije bio napad na SRJ nego na Rusiju, da bi Rusi mogli da nam dostavljaju oružje, hranu i ostale potrepštine vazduhom, da su ruske trupe tokom boravka na KiM uhvatile i pretukle Haradinaja itd. Ova Neškova ideja je samo logičan nastavak niza.

Srbija/SRJ je u vreme raspada Istočnog bloka napravila katastrofalnu grešku time što je za saveznika izabrala nekoga koji to nije ni hteo da bude a danas je koristi za guranje prsta u oko Zapadu. Političko rusofilstvo i ovakve fantazije su samo nusproizvod te greške.
RUSOFILSKI MOZAK ZA RAZLIKU OD VAŠEG RUSOFOBSKOG NIKADA NE MOŽE POSTATI FAŠISTIČKI.
 
Ako možeš da zamisliš Srbiju kao da je Ukrajina onda ti nemaš veze ni koja je ovo planeta.
Nemam šta da zamišljam. Nas je pre skoro četvrt veka napala druga supersila sa sličnim obrazloženjima s kojima sad Rusija napada Ukrajinu.

RUSOFILSKI MOZAK ZA RAZLIKU OD VAŠEG RUSOFOBSKOG NIKADA NE MOŽE POSTATI FAŠISTIČKI.
Stvarno?

davidovic zali 277769779_1564115490655320_6514674470566685547_n.jpg
 
... ako bi ikad došli ovde s tenkovima i pričom kako je ovo veštačka i nepostojeća država,...

Нико не може нама да пориче државност
јер смо је заиста сами стварали и сами бранили.

Ево један пример

Србија се скоро цео 19 век ослобађала Турске, почела 1804.
завршила 1876.

Грчка се ослободила 1830.
Како је бо те ?

Па тако што су је други ослободили
и сад је њихова !

Србија се сама ослободила и тад
и 1918
и 1945
и зато је сама.

Пардон, зато је слободна !!!

Хммм, шта је сама или слободна ?🙄

Шалим се наравно, само вам објашњавам зашто нам се ни подсвесно не иде у неко заједништво,
много је вредна наша државност,
много вреднија него што смо свесни !

Срећом осећамо то, ту унутрашњу снагу ❤️❤️❤️
 
Србија се скоро цео 19 век ослобађала Турске, почела 1804.
завршила 1876.
Србија се сама ослободила и тад
и 1918
и 1945
❤️❤️❤️
1804 Ruski car je drzao pomoc i diplomatski pritisak na Turke zbog Srba - e posle kad im je Napoleon usao u Moskvu nisu vise mogli jel su imali pozar u svom dvoristu zato je I ustanak ugusen

1914 Ruski car Romanov je usao u WWI zbog Srba pa je zapad poturio hazara Lenjina i unistio monarhiju

1918-1922-1940 Kraljevina Jugoslavija je slala pomoc belogardejcima u trupama + nije priznala boljskevicku vlast i drzavu SSSR sve do 1940-e

1944-1945 Rusi bi ocistili celu ondasnju Jugoslaviju od Nemaca sa partizanima ili bez njih ko sto su ocistili Bugarsku,Rumuniju,Poljsku,DDR..Zapad (EU/NATO) Rusima nikad nece oprostiti sto su cismom zgazili nacizam

E stvar krece da se lomi 1948 kad je Tito rekao Staljinu NE...Onda su Rusi presavili tabak i rekli mi vise zbog vas Srba nece da krvarimo gace.E sad sto je hrvat bravar uz pomoc srbijanskih podguznih muha unistio parlamentarnu monarhiju poubijao kamaru Srba (uz najvecu pomoc Hrvatskih komunista (ex-ustasa) i Crnogorskih komunista (ondasnji ********* tipa Jovo Kapicic) to je nas interni problem
 
Poslednja izmena:

Back
Top