Srbi podrzite Mila Djukanovica

Meni samo jedna stvar nije jasna?Cemu toliko pljuvanje po TV B92?Zar zbog toga sto objektivno izvestavaju i nisu pristrasni?Zar zbog toga sto su prikazivali stvari koje su i Srbi radili lose u proslosti?Ako je to problem,vi onda nadjite snimke milosevecevog RTS pa gledajte Komrakova i Spomenku Jovic!

Ma jok...stvar je u forsiranju a ne у libelisanom ili livelisanom izvestavanju.... ako je *pljuvanje* to je retroaktivno.........bote koji........:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
Ovi što su se raspisali o nekom velikom švercu i mafijaštvu u CG, mogli bi već jednom reći:
Posle 20 godina propagande i izmišljanja, ništa nam nije uspjelo dokazati.
A koliko se meni čini, sve je to izmišljeno.
Svi putevi vode u kabinet Koštunice.
Valjda će se i to jednom odkriti.
 
Ovi što su se raspisali o nekom velikom švercu i mafijaštvu u CG, mogli bi već jednom reći:
Posle 20 godina propagande i izmišljanja, ništa nam nije uspjelo dokazati.
A koliko se meni čini, sve je to izmišljeno.
Svi putevi vode u kabinet Koštunice.
Valjda će se i to jednom odkriti.


Ma sve si u pravu!!!:mrgreen:

Zikeee,mici ovog malog,nemo' da vas vise brani,tako ti boga!:mrgreen::hahaha::hahaha:
 

kad je vec formirao nacije po osnovu religije ili geografiskih odrednica cudim se kako mu nije na pamet palo da stvori Pravoslavnu naciju ili naprimjer Dalmatrinsku naciju ili Hercegovacku naciju itd

muslimani su ustavom iz 1972 postali Muslimani a crnogorci su postali Crnogorci 1945 proglasom u komunistickom listu borba kojeg je potpisao Milovan Djilas otac Crnogorske nacije.....
 

Back
Top