Srbi podrzite Mila Djukanovica

A ne pitaj nista... pricah ti sinoc o njoh. Mislio sam da ce jutro da donese nesto novo ali bez promjene. Ovo mi se nije desilo vec 15 i vise godina. Ja sam zaljubljive prirode.
I sto da recem zeni? :think: Da joj recem: "Zeno, ja se zaljubih?" :think:

Pa ne znam sto da ti kazem, posto si stariji i pametniji od mene, a ja sam za tebe jos klinac, mada i nijesam, posto se radi o djevojci koja je svega 2 godine starija od mene :lol:

No odosmo mi u off, i to uveliko :P
 
Pa ne znam sto da ti kazem, posto si stariji i pametniji od mene, a ja sam za tebe jos klinac, mada i nijesam, posto se radi o djevojci koja je svega 2 godine starija od mene :lol:

No odosmo mi u off, i to uveliko :P
Pa dobro... politika je takva da se mijenja i da se ljudi prilagodjavaju njoj. Iz dana u dan.

ps
Jesam stariji ali sigurno nisam pametniji. Ne bar u ovim trenucima. Sto bi rekli "zlo govedo - june do vijeka". Osjecam se kao da mi je 16 godina.
 
Pusti sad offtopic,vidis da je covek na muci!

Pa da, isto to moze snaci i nas dvojicu :lol:

Eto, to su zivotne teme. Jeste... politika je vazna ali od nje se ne zivi. Mnogo je lijepo kada se covjek malo zaljubi pa proradi ona hemija u njemu. Nego ne valja se ni zaljubljivati... ali to je jace od covjeka.
Sa crkvenog stanovista ni sam ne znam da li sam pocinio grijeh i to onaj - pozeli tudje? :think:
Mislim da nisam jer je ona bez momka... bar kako kaze.
 
Eto, to su zivotne teme. Jeste... politika je vazna ali od nje se ne zivi. Mnogo je lijepo kada se covjek malo zaljubi pa proradi ona hemija u njemu. Nego ne valja se ni zaljubljivati... ali to je jace od covjeka.
Sa crkvenog stanovista ni sam ne znam da li sam pocinio grijeh i to onaj - pozeli tudje? :think:
Mislim da nisam jer je ona bez momka... bar kako kaze.

E to mi je malo cudno, Podgoricanka, a bez momka. Sve one kazu da imaju momka, pa nije bitno da li ga one zaista imaju :lol:
 
E to mi je malo cudno, Podgoricanka, a bez momka. Sve one kazu da imaju momka, pa nije bitno da li ga one zaista imaju :lol:

Ma dobro one kazu da imaju momka onome ko im se ne dopada.
Ova je meni rekla da sam "njen lik" (ne tip). Kako imam lijepe oci. A bogami i taj fluid je bio obostran. Ja se nesto nijesam pretrgao u davanju komplimenata iz nekih razumljivih razloga.
Nekako mi se cini da su pogledi govorili vise od rijeci.
 
Ma dobro one kazu da imaju momka onome ko im se ne dopada.
Ova je meni rekla da sam "njen lik" (ne tip). Kako imam lijepe oci. A bogami i taj fluid je bio obostran. Ja se nesto nijesam pretrgao u davanju komplimenata iz nekih razumljivih razloga.
Nekako mi se cini da su pogledi govorili vise od rijeci.

To ja na osnovu mog iskustva, a ovo za pogled je tacno, on nikad ne laze, koliko god ti bio vjest u tome :)
 

Back
Top