Srbi podrzite Mila Djukanovica

Meni je ova moja rekla jos ranije: "Ti radi sto god 'oces. Imaj ih 300 ali da ja ne znam. Ako saznam ...." bolje da ne recem sto je rekla.
Valjda su takve sve zene... ko bi im znao cud.

Vidi,ja sam u daleko boljoj situaciji!

Prvo,ta s kojom sam u semi je udata zena,pa itekako vodi racuna,znaci nije osoba koja ce da napravi neki ispad!

Drugo,zivim u Beogradu,sirina brate,mnogo mala verovatnoca da cete neko videti,da ce zena saznati!

Mobilni telefoni samo u odredjeno vreme,poruke sto manje itd,itd!
 
Vidi,ja sam u daleko boljoj situaciji!

Prvo,ta s kojom sam u semi je udata zena,pa itekako vodi racuna,znaci nije osoba koja ce da napravi neki ispad!

Drugo,zivim u Beogradu,sirina brate,mnogo mala verovatnoca da cete neko videti,da ce zena saznati!

Mobilni telefoni samo u odredjeno vreme,poruke sto manje itd,itd!

A znam.
Kada je grad veliki - vece su i mogucnosti.
Ja sam recimo bio u drustvu prvo sa jednom nasom kolegicom forumasicom na 20 metara od kuce a u drugom slucaju, sa drugom forumasicom na 50 metara od kuce.
E mozes misliti kako mi je bio. Sve sam razmisljao sto ako naleti ova moja zena.
Neka to... nego sto su ove konobarice pa i konobari kasnije pred njom pitali za ove dvije?
A ja sto cu ... rekoh da su neke poslovne drugarice i da smo morali biti tu. Logicno.
 
Jel' vidis ''matori'' kako se okrece kolo!

Nego matori,kako ti se cini,jel duvandzija ispusio!


Nesto mi se cini,bice zahebancije!

Nadam se da jeste. Bicu prvi (poslije Zikea) koji ce mu poslat kutiju cigara na mardelju... :mrgreen:

Ako se neko u poredjeju sa Milom moze nazvati bagrom,onda je to mozda jedino Hitler.

A RSmusliman je normalan coek,ne ubija,ne prodaje drogu omladini,ne poziva na genocide itd.poput mila,i ko zna sta jos.

p.s-i nemoj sad da kmecis,sve mu dodjeeeee kraaaaaaaj.

Dje castis pice kad gospodar pane???
 
A znam.
Kada je grad veliki - vece su i mogucnosti.
Ja sam recimo bio u drustvu prvo sa jednom nasom kolegicom forumasicom na 20 metara od kuce a u drugom slucaju, sa drugom forumasicom na 50 metara od kuce.
E mozes misliti kako mi je bio. Sve sam razmisljao sto ako naleti ova moja zena.
Neka to... nego sto su ove konobarice pa i konobari kasnije pred njom pitali za ove dvije?
A ja sto cu ... rekoh da su neke poslovne drugarice i da smo morali biti tu. Logicno.

:mrgreen:...i opet ti poverovala :worth::lol:
 
Meni samo jedna stvar nije jasna?Cemu toliko pljuvanje po TV B92?Zar zbog toga sto objektivno izvestavaju i nisu pristrasni?Zar zbog toga sto su prikazivali stvari koje su i Srbi radili lose u proslosti?Ako je to problem,vi onda nadjite snimke milosevecevog RTS pa gledajte Komrakova i Spomenku Jovic!
 

Back
Top