СПРЕЧЕН атентат на државни врх

Да ли верујете у "причу" у вези атентата

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jel znas da ljudi bukvalno umiru od gladi po Srbiji, umiru i oni koji nemaju novac za lecenje, umiru i zrtve nasilja na ulicama...a onaj ko treba -to ne shvata ozbiljno, i uopste ne panici. Valjda je zivot svakog gradjanina jednako vredan?

E duso moja to da je zivot svakog gradjanina podjednako vredan vazilo je samo u socijalizmu.

U kapitalizmu to pravilo ne vazi.

U kapitalizmu zivot coveka je vredan tacno onoliko koliko imas para na tekucem racunu.

Ako mi ne verujes, proveri u privatnoj bolnici. (to si u tvom tekstu i sama primetila)
 
-Iza atentata na Djindjica stoji onaj ko je sat posle atentata obajvio SASVIM sigurno ko je atentat izvrsio, i dostavio slike medijima.
-Iza atentata stoji onaj ko je proglasio vanredno stanje u zemlji, sa obrazlozenjem zastite drzavnog poretka(u prevodu svojih fotelja).
-Iza atentata stoji onaj ko je od preko 10 000 ljudi uhapsenih u akciji"sablja" ubio SAMO dvojicu najvaznijih svedoka.
-Iza atentata stoji onaj ko je od te dvojice ubijenih podelio pare nadjene kod njih.
-Iza atentata stoji onaj ko je uticao da se u sudnici kao apsolutno nerelevantno odbace tvrdnje o trecem metku, i ko ima moc da stucnjacima iz Visbadena nalozi da smeju da odgovaraju samo na unapred postavljena pitanja.
-Iza atentata stoji onaj ko se najvise okoristio istim.
Odgovori na gore postavljena pitanja su veoma prosti, i samo cekaju dan kada ce istinski nezavisno sudstvo u ovoj zemlji, poceti sa odmotavanjem klupka.
Djindjic je bio veoma veoma los covek na mestu premijera Srbije.
Tragedija njegovog ubistva je u tome sto su njegovim ubistvom na politicku scenu stupili (ili na njoj ostali)JOS losiji od njega.

PS:Izvinjavam se na skretanju sa teme.

Bla, bla, bla, bla, bla, bla.......

IZA UBISTVA DJINDJICA STOJI HRVATSKI AGENT SESELJ!
 
Ma, kazi ti meni sta cemo sa ovom paranojom naseg drzavnog vrha?

Gde bi bilo najbolje da uputimo ljude na neki oporavak, strucnu negu...? :think:

Да закупимо неко острво у Пацифику на сто година......које није уцртано на карти (а има их)....и да их оставимо тамо да се опорављају.....до миле воље
 
Ma, kazi ti meni sta cemo sa ovom paranojom naseg drzavnog vrha?

Gde bi bilo najbolje da uputimo ljude na neki oporavak, strucnu negu...? :think:

Kada je samo pre par godina bio jedan atentat - nista nije paranoja!

Paranija je ne videti da Srbi kroz celu istoriju ubijaju svoje vodje i lidere (Car Dusan, Karadjordje, Djindjic...jesam li nekog zaboravio?)
 
Да закупимо неко острво у Пацифику на сто година......које није уцртано на карти (а има их)....и да их оставимо тамо да се опорављају.....до миле воље

Pa nemoj sad te egzoticne destinacije, njima treba nesto skromnije, da se ne uzbudjuju previse... neki tih, diskretan ambijent...pun pansion na nekoliko meseci... :mrgreen:

Bolnice-Laza-Lazarevic-foto.jpg
 
Да закупимо неко острво у Пацифику на сто година......које није уцртано на карти (а има их)....и да их оставимо тамо да се опорављају.....до миле воље

Mislim da bi to ostrvo, pa makar bilo i golo, za Srbiju bila izuzetno korisna investicija....:roll:
 
Kada je samo pre par godina bio jedan atentat - nista nije paranoja!

Paranija je ne videti da Srbi kroz celu istoriju ubijaju svoje vodje i lidere (Car Dusan, Karadjordje, Djindjic...jesam li nekog zaboravio?)

Bla, bla, bla...

Boris histerise ko neka paranoicna zena na svaka kola koja ga preteknu u saobracaju.

Ne moze Srbija vise da se opterecuje njegovim... vizijama. :kafa:
 
Jel znas da ljudi bukvalno umiru od gladi po Srbiji, umiru i oni koji nemaju novac za lecenje, umiru i zrtve nasilja na ulicama...a onaj ko treba -to ne shvata ozbiljno, i uopste ne panici. Valjda je zivot svakog gradjanina jednako vredan?

Bas tako, bravo za konstataciju, samo bih jos dodao, ne samo da ga nije briga nego on i njegova ekipa snose ako ne svu ali onda sigurno veliki deo odgovornosti za ovu sadasnju jad ii bedu sto haraju Srbijom i svakog dana sire se sve vise i vise!
 
Bla, bla, bla...

Boris histerise ko neka paranoicna zena na svaka kola koja ga preteknu u saobracaju.

Ne moze Srbija vise da se opterecuje njegovim... vizijama. :kafa:

Negativno, sefe!

Da je u nekoj drugoj drzavi samo pre desetak godina ubijen premijer ili predsednik, a politicka situacija rovita, pa jos da se pored puta gde ce proci Predsednik nadje oruzje - mere predostroznosti bi bile neuporedivo vece nego sto su danas u Srbiji.

Na Fidela Kastra je recimo oko 600 puta pokusan atentat, ali nikad nije uspeo zato sto je imao izvanredne telohranitelje.

Da li ti je poznato da se dobar telohranitelj placa 1000 dolara DNEVNO?
 
I naravno da ne verujem u price o atentatu... toliko puta su nas slagali da nemam ni jedan jedini razlog da poverujem u njih... toliko puta su nas slagali i sada neka sami snose posledice sto im ne verujemo cak i ako nekad kojim maloverovatnim slucajem kazu istinu... lazu nas od kad su osnovali svoje pisljive stranke da bi kroz njih ostvarivali iskljucivo svoje licne interese i ciljeve kao i interese i ciljeve njihovih mentora koji kao ni oni nikada nista dobro nisu zeleli srpskom narodu!
 
ma jok, zakopali ljudi, ostalo im posle rata pa hteli da se reše nekako, verovatno su bili mobilisani 99.
baš bi neko kalašima išao na kobre, to ni čečeni ne bi smeli, oni bi bar rb-ovima.
a žutaći se primaju kao saučešće na te priče posle onog sa đikijem, šta li će biti kad legija jednom odluči da pobegne iz zatvora ne smem ni da pomislim. ima svaka probušena guma da se proglašava za sabotažu. a pobeći će, siguran sam.
 
Negativno, sefe!

Da je u nekoj drugoj drzavi samo pre desetak godina ubijen premijer ili predsednik, a politicka situacija rovita, pa jos da se pored puta gde ce proci Predsednik nadje oruzje - mere predostroznosti bi bile neuporedivo vece nego sto su danas u Srbiji.

Na Fidela Kastra je recimo oko 600 puta pokusan atentat, ali nikad nije uspeo zato sto je imao izvanredne telohranitelje.

Da li ti je poznato da se dobar telohranitelj placa 1000 dolara DNEVNO?

Kakve veze imaju pravi atentati sa Borisovim histerisanjem?

Ako nije kadar da se nosi sa pritiskom i rizicima svog polozaja, nek' se povuce; i to je za ljude.

A narocito su mi zanimljivi atentati sa najavama, trejlerima, reklamama... :ceka:

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...i-13-04-2010/pretnje-tadicu-shvatiti-ozbiljno
 
Kakve veze imaju pravi atentati sa Borisovim histerisanjem?

Ako nije kadar da se nosi sa pritiskom i rizicima svog polozaja, nek' se povuce; i to je za ljude.

A narocito su mi zanimljivi atentati sa najavama, trejlerima, reklamama... :ceka:

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...i-13-04-2010/pretnje-tadicu-shvatiti-ozbiljno

A kako ti znas kada je nesto ozbiljno a kada nije?

Ja sam na jednom forumu, dve nedelje PRE ubistva Djindjica, ucestvovao na topiku "Atentat na Djindjica" i tada su se isto, kao i sada, svi ismejavali tvrdeci da je paranoja...

Takve stvari se u politici uzimaju ozbiljno.

Znas li ti bato moj da u Titovo vreme, dok je Tito prolazilo nekom ulicom sa svojom svitom u automobilima, nisi smeo drzati ruku u dzepu, jer je policija mogla da te ubije hladno i nikome ne odgovara za to, da si recimo hteo da izvadis maramicu, da obrises nos?
 
I jos nesto Borise Tadicu cak i kad bi te neku ubio...ja, a verujem i jos nekoliko miliona nas gradjana Srbije ne bi poverovali u pricu o atentatu vec bi pre poverovalo da se radi o medjusobnom obracunu kriminalaca, mafijasa i tajkuna zbog nerasciscenih racuna, obracunu kakvi se na beogradskim ulicama i sirom Srbije desavaju skoro svaki dan... to bi bilo ubistvo sa pozadinom vrlo slicnom ubistvu Zorana Djindjica... ubistvo, a ne atentat!
 
I jos nesto Borise Tadicu cak i kad bi te neku ubio...ja, a verujem i jos nekoliko miliona nas gradjana Srbije ne bi poverovali u pricu o atentatu vec bi pre poverovalo da se radi o medjusobnom obracunu kriminalaca, mafijasa i tajkuna zbog nerasciscenih racuna, obracunu kakvi se na beogradskim ulicama i sirom Srbije desavaju skoro svaki dan... to bi bilo ubistvo sa pozadinom vrlo slicnom ubistvu Zorana Djindjica... ubistvo, a ne atentat!

NIKADA, generacijo moja, kriminalci nisu mogli da ubiju politicare...Nigde u svetu...

Jedino ako to nisu drugi politicari tako namestili ili okrivili mafijase.

U takve stvari veruju samo naivni ljudi.


Evo ti primer: u Srbiji se verovalo da postoji opasna mafija: zemunski klanovi, reketasi, opasni tipovi kojima niko nista od vlasti ne moze....

A kada je Djindjic ubijen i prosla "Sablja" - da su hteli mogli su sve da ih pobiju, kao pacove...Da ni jedan "opasni" ne ostane...

A i Sablja je bila samo sa "pola gasa"..

Pa sad ti vidi ko je jaci...
 

Back
Top