Pad helikoptera sa iranskim predsednikom... - Atentat Mosada?!

Koja teorija vam je najverovatnija?

• Ukupno glasova
    45
Pa to mi je krvna linija, rodjen sam sa takvim genima i nasledjem

Moji pretci su ubijali Turke 400 godina po Crnoj Gori i Podrinju, dok se Golija Turcila

A forum je jedino mesto gde mogu na miru svojim jezikom da meljem, oko mene nema nasih, moram u Njujork da bih mogao da nazovem Pomoz Bog Braco Srbi kada udjem u kafanu

Onda narucim Red Bull pa me Srbende gledaju belo, jbga kad nikad nisam voleo pivo.
Значи твоје Србенде прешли Млечићима па се рачунаш ко јешоСрбин...

Суперишка, јер је крв тотално небитна у Христијанству, па можеш са тим дивљацима из Венеције у исту тикву да дуваш да си изванредан...

Значи твоје Србенде прешли Млечићима па се рачунаш ко јешоСрбин...

Суперишка, јер је крв тотално небитна у Христијанству, па можеш са тим дивљацима из Венеције у исту тикву да дуваш да си изванредан...
Ja tikve sadim samo sa Djavolom

Nikakvi Mletci, Venecijaneri i ostali fensi preprodavci svile i soli

Какве везе долар има са Европом ? А то шта ће бити и како ће бити у будућности, видећемо. Пекинг је већ прешишао неке западне градове, а опет неки други кинески градови су испод нашег београдског стандарда.
Најгоре је када крену да се ложе ови натофили, па им се придруже путинофили, па онда мисле да је свет њихова фантазија.
boze, ima li te?

Ми то мало пројектујемо због наше ситуације око КиМ, али нико више није доживео ту неправду осим нас и пар неевропских држава ... али ево имаш Украјину која је доживела сличну ситуацију, па не жале се на неправду од стране Америке.
Ми можемо да убеђујемо Украјинце да су им Американци то све напаковали, али они ни у лудилу неће прихватити то.

Једино да живимо у заблуди да ми знамо да је цео свет жртва америчког колонијализма, а да они (цео свет) то не знају. Ето ми смо посебни и паметни, они су глупи.
kad se skine americka propaganda sa ukrajine, ukrajinci ce i te kako prihvatiti cinjenicu da su ih amerikanci gurnuli u pakao zarad svoje koristi.

Ne,
Pitaj popa da ti objasni,
Reci ce ti bas ovo sto sam napisao

Vidis da nista nisi razumeo
Ko i sve ostalo
Pisao si da je Raisi letio u "ruskoj kanti od helikoptera" a zapravo je letio u američkom helikopteru. Druga dva koja su letjela u pratnji su bili ruski i oni su bezbjedno sletjeli.

Eto koliko si tupav i koliko ti je jezik brži od pameti. Treba te zbog ove gore tvrdnje samo ismijavati ubuduće.

Pisao si da je Raisi letio u "ruskoj kanti od helikoptera" a zapravo je letio u američkom helikopteru. Druga dva koja su letjela u pratnji su bili ruski i oni su bezbjedno sletjeli.

Eto koliko si tupav i koliko ti je jezik brži od pameti. Treba te zbog ove gore tvrdnje samo ismijavati ubuduće.
Cuj bukva, nisi citao sve. Al to je za tebe melem, za napacenu dusu.

Hazreti Raisi je bio Veliki Lider! Još jednom saučešće Iranskom Narodu zbog ubistva njihovog Predsednika od strane Mossada.

Da je on ostao, možda Iran ne bi glasao za sramnu rezoluciju. Pričao je Gospodin Vučić u emisiji pre neki dan o tome.
Ne dao Bog da se i Gospodaru tako nešto desi !!! ... mislim da to nebih preživeo!

Back