Pad helikoptera sa iranskim predsednikom... - Atentat Mosada?!

Koja teorija vam je najverovatnija?


  • Ukupno glasova
    45
Pa ko je bio Isusov otac, evo prosvjetli nas čiji je sin Isus Hristos presvijetla inteligencijo?

Hajde nama uBosni objasni ti izOdakle god bio.
Isus Hrist je sin Bogorodice Marije na koju se spustio Sveti Duh sa Bozijim blagoslovom da zatrudni.

Al ti si ustvari hteo pitati precizno samo za oca, al nisi to jasno napisao jer ko i uvek pises nejasne stvari, nejasne pitanja i nejasne odgovore, i ne znam zasto i dalje to radis, zasto ne pises tacno kako treba da pises umesto sto lupas naokolo

Ali reci cu ti jer ces morati da stavis podpitanje.
Zato sto se Sveti duh spustio sa nebesa na Mariju, u veri, metafizicki Isusa smatramo Bozijim sinom, a Josefa, oca, bioloskim ocem. Bilo bi glupo, cak i u slepoj veri, misliti da se Josif ozenio, a Marija udala, i da nisu konzumirali brak, jos prve noci.

Ali to je jako bitno tako reci zbog narativa, jer u Starom Zavetu u proracanstvima jasno pise da ce onaj ko ce unistiti Satanu kada dodje Sudnji dan, biti sin zene device, a ona ce biti direktan krvni potomak Eve, dakle linije Davidove, dakle mora biti Jevrejin po krvi. A kod Jevreja se poreklo racuna od Majke, a ne od oca.

Takodje, u Hriscanstvu, svi smo mi Bozija deca. Cak i ti Zmaju Dragone. Metafizicki, ne bioloski. Bioloski si od mame i cika Dragana, tvog starog komsije sto se odselio u Beograd pre nego si posao u skolu.
 
a zasto svi oce na zapad? Zato sto su tamo plate velike, standard veliki...............a zasto je sve na zapadu u superlativu?Pa upravo zato sto je do sada ceo svet radio za taj zapad. Sada toga vise nema pa ce i zelja za zapadom da nestane, jer ce standard i plate u oslobodjenom svetu biti veci pa nece imati potrebe da se ide na zapad radi boljeg standarda. Zapad je svoj standard podigao na osnovu dolara KOJI JE 90 POSTO PRECENJEN U ODNOSU NA OSTALE VALUTE, TO ZNACI DA KADA SE DOLAR OBORI NA REALNU VREDNOST, PLATE NA ZAPADU CE BITI BAR 5 PUTA MANJE NEGO SADA, TACNIJE, BICE ISTE KO I U SRBIJI...................sto je i logicno, jer iz kog razloga su radnici bolje placeni u Torinu ako prave potpuno isti auto ko i u Kragujevcu ?
Toga vise nece biti. Hirurg u Brazilu vredece koliko i u americi, holandiji................jer i obavlja isti posao sa istim rezultatima rada.........spasava ljudske zivote.
Какве везе долар има са Европом ? А то шта ће бити и како ће бити у будућности, видећемо. Пекинг је већ прешишао неке западне градове, а опет неки други кинески градови су испод нашег београдског стандарда.
Најгоре је када крену да се ложе ови натофили, па им се придруже путинофили, па онда мисле да је свет њихова фантазија.
 
Isus Hrist je sin Bogorodice Marije na koju se spustio Sveti Duh sa Bozijim blagoslovom da zatrudni.

Al ti si ustvari hteo pitati precizno samo za oca, al nisi to jasno napisao jer ko i uvek pises nejasne stvari, nejasne pitanja i nejasne odgovore, i ne znam zasto i dalje to radis, zasto ne pises tacno kako treba da pises umesto sto lupas naokolo

Ali reci cu ti jer ces morati da stavis podpitanje.
Zato sto se Sveti duh spustio sa nebesa na Mariju, u veri, metafizicki Isusa smatramo Bozijim sinom, a Josefa, oca, bioloskim ocem. Bilo bi glupo, cak i u slepoj veri, misliti da se Josif ozenio, a Marija udala, i da nisu konzumirali brak, jos prve noci.

Ali to je jako bitno tako reci zbog narativa, jer u Starom Zavetu u proracanstvima jasno pise da ce onaj ko ce unistiti Satanu kada dodje Sudnji dan, biti sin zene device, a ona ce biti direktan krvni potomak Eve, dakle linije Davidove, dakle mora biti Jevrejin po krvi. A kod Jevreja se poreklo racuna od Majke, a ne od oca.

Takodje, u Hriscanstvu, svi smo mi Bozija deca. Cak i ti Zmaju Dragone. Metafizicki, ne bioloski. Bioloski si od mame i cika Dragana, tvog starog komsije sto se odselio u Beograd pre nego si posao u skolu.
Hajde ne lupetaj, Josip nije ni biološki otac Isusa Hrista jer se Bog Novim Zavjetom rodio u čovječijem tijelu. Ako piše da je ovaploćen od Duha Svetoga to znači začet Duhom Svetim a ne čovjekom.
Osim toga, svi ljudi su potomci Adama i Eve kao prvih ljudi tako da ne znam šta bulazniš ti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ima li zemlje na svetu koja nije iskusila nepravdu od strane amerike...........sama evropa je zrtva americkog kolonijalizma.
Ми то мало пројектујемо због наше ситуације око КиМ, али нико више није доживео ту неправду осим нас и пар неевропских држава ... али ево имаш Украјину која је доживела сличну ситуацију, па не жале се на неправду од стране Америке.
Ми можемо да убеђујемо Украјинце да су им Американци то све напаковали, али они ни у лудилу неће прихватити то.

Једино да живимо у заблуди да ми знамо да је цео свет жртва америчког колонијализма, а да они (цео свет) то не знају. Ето ми смо посебни и паметни, они су глупи.
 
Isus Hrist je sin Bogorodice Marije na koju se spustio Sveti Duh sa Bozijim blagoslovom da zatrudni.

Al ti si ustvari hteo pitati precizno samo za oca, al nisi to jasno napisao jer ko i uvek pises nejasne stvari, nejasne pitanja i nejasne odgovore, i ne znam zasto i dalje to radis, zasto ne pises tacno kako treba da pises umesto sto lupas naokolo

Ali reci cu ti jer ces morati da stavis podpitanje.
Zato sto se Sveti duh spustio sa nebesa na Mariju, u veri, metafizicki Isusa smatramo Bozijim sinom, a Josefa, oca, bioloskim ocem. Bilo bi glupo, cak i u slepoj veri, misliti da se Josif ozenio, a Marija udala, i da nisu konzumirali brak, jos prve noci.

Ali to je jako bitno tako reci zbog narativa, jer u Starom Zavetu u proracanstvima jasno pise da ce onaj ko ce unistiti Satanu kada dodje Sudnji dan, biti sin zene device, a ona ce biti direktan krvni potomak Eve, dakle linije Davidove, dakle mora biti Jevrejin po krvi. A kod Jevreja se poreklo racuna od Majke, a ne od oca.

Takodje, u Hriscanstvu, svi smo mi Bozija deca. Cak i ti Zmaju Dragone. Metafizicki, ne bioloski. Bioloski si od mame i cika Dragana, tvog starog komsije sto se odselio u Beograd pre nego si posao u skolu.
Evo, je li ovo klasična Srpkinja onda ako je po tvojoj debilnoj logici?

Screenshot_2024-05-22-17-44-51-415_com.microsoft.emmx-edit.jpg


Vidi se odmah da je Srpkinja ali malo sutra. Doduše majka joj je Srpkinja pa bi trebala biti i ona po tvojoj debilnoj logici.
 
veza je u diktaturi i jednopartijskom sistemu.

Samo sto su se ovi zaodenuli verom. Kao sto oni kazu to je volja Alaha. U pa gde im je bio Alah da spase Raisija?
Ne razumes ti to, ocigledno. Teokratski sistem sasvim drugacije funkcionise.

To nije isto kao I sekularne diktatiru, poput Tita...
Za njih je sve, pa cak I Raisijeva smart, oderdjena voljom Allaha.
 
...


23.04.2024.

IRANSKI PREDSEDNIK OZBILJNO ZAPRETIO: Ako Izrael ponovo napadne, pitanje da li će od njega nešto ostati!​

https://www.kurir.rs/planeta/438267...apadne-pitanje-da-li-ce-od-njega-nesto-ostati

Manje od mesec dana posle, tj danas ide vest:

19.05.2024.

"ČULI SU SE VRISCI PRE PADA" Posada helikoptera iranskog predsednika zvala upomoć pre nesreće POJAVIO SE I SNIMAK IZ LETELICE​

https://www.kurir.rs/planeta/439276...m_medium=web_home&utm_campaign=adria_internal


Mossad atentirao Predsednika Irana sa sve Ministrom spoljnih poslova...
Da nema sumnje da je Mosad...govori to što je visoka delegacija Irana isla na neko otvaranje na granici sa Azerbejdzanom i kao u kooperaciji sa istim...

A znamo da je Azerbejdzan veliki saveznik Izraela...


...

ako se ja pitam, helikopter je daljinski oboren, američke je tj kanadske proizvodnje
i starost od 45 godine nije prepotopska istorija radio veza i daljinskog upravljanja
Tesla je pre 150 godina upravljao brodićem po jezeru
po meni, ameri su ovo uradili, oborili letilicu daljinski.
 
Hajde ne lupetaj, Josip nije ni biološki otac Isusa Hrista jer se Bog Novim Zavjetom rodio u čovječijem tijelu. Ako piše da je ovaploćen od Duha Svetoga to znači začet Duhom Svetim a ne čovjekom.
Osim toga, svi ljudi su potomci Adama i Eve kao prvih ljudi tako da ne znam šta bulazniš ti.
Ne,
Pitaj popa da ti objasni,
Reci ce ti bas ovo sto sam napisao

Vidis da nista nisi razumeo
Ko i sve ostalo
 
Taj kolega ima izopacene seksualne sklonosti, koje posebno projektuje na politicke licnosti..

Mene je otac pokojni ucio od malih nogu,

Uvek je govorio

"Sine, svim politicarima moras redovno JebatMajku i svu familiju, to je tvoja gradjanska duznost"


Tek kada sam porastao, negde u pubertetu, shvatio sam sta mu je znacilo ovo gradjanska duznost. A jebosamimmajku od malena, bez izuzetka.

Danas znam i razumem koliko je taj covek bio mudar i dalekovid, jer me poslao preko grane sa samo 16 godina
 
Ne,
Pitaj popa da ti objasni,
Reci ce ti bas ovo sto sam napisao

Vidis da nista nisi razumeo
Ko i sve ostalo
Па није Исус Јеврејин, већ Јудејац ( а и то од наводницима)...

Пусти теологију, мораш православац да будеш да се не олупаш главом о зид...

Код Јудејаца се првенац и свако дете рачуна по оцу, а пошто Христос Бог нема оца већ Оца, започиње нешто ново, што нема везе са крвљу и телом...

Лако је то теби сигурно да скапираш, оматорели у површности сигурно лако усвајају слојевита духовна знања...
 
Па није Исус Јеврејин, већ Јудејац ( а и то од наводницима)...

Пусти теологију, мораш православац да будеш да се не олупаш главом о зид...

Код Јудејаца се првенац и свако дете рачуна по оцу, а пошто Христос Бог нема оца већ Оца, започиње нешто ново, што нема везе са крвљу и телом...

Лако је то теби сигурно да скапираш, оматорели у површности сигурно лако усвајају слојевита духовна знања...

Ako pod slojevima mislis na 9 krugova Pakla

Onda da
 
Mene je otac pokojni ucio od malih nogu,

Uvek je govorio

"Sine, svim politicarima moras redovno JebatMajku i svu familiju, to je tvoja gradjanska duznost"


Tek kada sam porastao, negde u pubertetu, shvatio sam sta mu je znacilo ovo gradjanska duznost. A jebosamimmajku od malena, bez izuzetka.

Danas znam i razumem koliko je taj covek bio mudar i dalekovid, jer me poslao preko grane sa samo 16 godina
Ne, tvoji komentari nemaju veze sa savetom tvoga oca.

Nesto drugo je tu po sredi..
 
Bilo bi glupo, cak i u slepoj veri, misliti da se Josif ozenio, a Marija udala, i da nisu konzumirali brak, jos prve noci.
Глупо једино ако не знаш да је Марија узела завјет дјевичанства за цијели живот и остала Увијекдјева (аипартенос).
 
Мени идаље није јасно зашто је Христова етничка припадност јеврејском народу значајна.
Па тако му секуларизујеш дух, тј. упропастиш Га национализмом...

Причали смо већ да Христос није Јеврејин, већ Јудејац строгогледано, из племена које се није мешало и циганисало са осталим нејеврејима до сатанизма ко остала племена...

У том смислу он је чист и од најчистијих Јудеја изолованих од остатка јевреја, не само брачно, већ и безбрачно...

Пошто је секуларизација профанизација сакралног, свака секта својата онај део Христа Бога који јој иду у прилог...

Зато је добро рећи Јврејима да Христос није Јевреј, већ Чист - Јудејац (који је живео у најцрње расно помешаном Капернауму), а осталим Гојама да је Израиљац - тј. да се духовно помешао са свима и да није нацош ко Јудејци...
 
Mene je otac pokojni ucio od malih nogu,
Учио те да будеш револуционар, ко и сваки кошерињо

С тим што те није и живот научио да револуција једе своју децу, па си аванзово тако што са обичним плебсом кога нико ништа не пита дангубиш годинама по форуму...
 
Htio je da kaže kako bi mi kao Hrišćani trebali biti uz Jevreje koji čine genocid u Palestini jer je i "Hrist Jevrej"
Па ми Хришћани и јесмо за Јевреје и све обичне људе... уз људе треба бити, јер их СВЕ треба привести Богу Оцу кроз Христа

Ал увек нисмо за Бибија и сличне, који је ем шурово са Путином, ем држи цео Израел као таоце пропале нео-совјетске војне доктрине (милитаризација државе), која по ПРОФЕСИЈИ ИДЕОЛОГИЈЕ РАТА праве драму и ратове широм света, поготову са својим слабонаоружаним суседима...
 
Nije moj post...

"KC 135 snima 5000 km radijus u Persijskom zalivu 24h je dezuran (izvor https://globe.adsbexchange.com) - nema lazi nema prevare 🇺🇸 NECE da sheruju nikome nista!"
KC135 не може да сними ништа. Једино посада може да сними селфи поред њега на аеродрому, ако јој дозволе.
 
Учио те да будеш револуционар, ко и сваки кошерињо

С тим што те није и живот научио да револуција једе своју децу, па си аванзово тако што са обичним плебсом кога нико ништа не пита дангубиш годинама по форуму...
Pa to mi je krvna linija, rodjen sam sa takvim genima i nasledjem

Moji pretci su ubijali Turke 400 godina po Crnoj Gori i Podrinju, dok se Golija Turcila

A forum je jedino mesto gde mogu na miru svojim jezikom da meljem, oko mene nema nasih, moram u Njujork da bih mogao da nazovem Pomoz Bog Braco Srbi kada udjem u kafanu

Onda narucim Red Bull pa me Srbende gledaju belo, jbga kad nikad nisam voleo pivo.
 

Back
Top