Pad helikoptera sa iranskim predsednikom... - Atentat Mosada?!

Koja teorija vam je najverovatnija?


  • Ukupno glasova
    45
Још горе од тога. Не верујем да би ико од официра НАТО, укључујући и глупане из ове америчке администрације правио такву непримерену аналогију за једну древну цивилизацију и једну светску религију.

Жалим те.

Лажем.
 
Какав си ти примитивац, мало је рећи. Из примитивизма произилази твој про-НАТО, про-САД став.

moj stav je Pro Satanisticki

kakve bre NATO amateri te spopali, to je sitna boranija, sitne sluge visem cilju

a visi cilj je da uzdignemo Laznog Mahdija sa Istoka da vas sve poplasimo i nateramo na dobrovoljni pristanak, iznudjen, ali vi ce da kazete da je to bila vasa ideja od pocetka

dakle uvescemo CBDC, socijalni skor za svakoga, totalno nadgledanje etc i to je vec u toku, ali vi se zamajavate ratom, pa ne vidite sta se valja iza brda, dok ne bude prekasno za vas

a gle cuda, Kina je lider u tome, predvode svet, i to ovaj sirotinjski deo koji se obicno najvise i protivi uredjenom drustvu i vakcinaciji, jer je zemlja ravna ko tepsija, a pastom za zube vas truje proctor and gamble, Rotschildova kompanija, koju vode ljudi gusteri

u tu svrhu organizovana su 3 finalna sastanka pred invaziju i dogovoreni su detalji izmedju Putina i sledecih lica

1 sa Klausom, ucitelj i njegov najbolji ucenik
1 sa Trilateralnom Komisijom
1 sa bratom Ksijem Djinpingom

Ukrajina je pion koji se zrtvuje, Palestina kuce koje se sutira okolo dok levicari vriste djenosajd, mislim, jel razumes ti da su Saudijska Arabija i Egipat zabranili palestinsku zastavu, jel ti ne pali lampicu taj mali detalj uopste?

klausandputin.jpg
 
Last but not least, Шпанија, Ирска и Норвешка признале државу Палестину.
eto ti dokaza, sta reci dalje

vise se Hriscanska Evropa brine za pomoc Palestincima, dok "braca Arapi"

muslimani covece

zabranjuju Palestinsku zastavu, i to Kraljevina Saudijska Arabija, izvorni autoritet islama

alo, Srbija priznaje Palestince, Rijad ne

nemam sta da dodam na tvoje slepilo, pored ociju u glavi
 
Josif nije bio Isusov otac, vi strašila komunjarske zaostavštine veze nemate kao i obično.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


da na trenutak zanemarimo na sta sam replicirao, zabavi nas



daj nam izvode iz Biblijskih Jevandjelja, koja kao cestit Pravoslavac nikada nisi citao, sta pise tamo, ko je bio Isus, Jevrejin iz Vitlejema u Galileji
 
Иначе, горња мапа, мање-више одражава однос снага у свету, односно оне које прате агенду олигархије и заводе санкције Русији и оне које то не раде. Тако да синтагма о "глобалном југу" није адекватна, реч је о глобалној већини, апсолутној глобалној већини, која види да је лажни цар - го.
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


da na trenutak zanemarimo na sta sam replicirao, zabavi nas



daj nam izvode iz Biblijskih Jevandjelja, koja kao cestit Pravoslavac nikada nisi citao, sta pise tamo, ko je bio Isus, Jevrejin iz Vitlejema u Galileji
Sin Božiji tikvo komunistička, ovaploćen Svetim Duhom.
Što se petljaš u ono o čemu blage veze kao komunistički isprdak nemaš?
 
Не ласкај себи. Ти си само малограђанин и примитивац.


Palestine_recognition_only_-_updated_22_May_2024.svg



Ниси свесстан 👉 колико лупаш.


Ето ти по*рана Америка и НАТО, ниси за боље.
Wikipedija je izvor za idiote koji menja svaki idiot kako mu dune
To zadrzi za sebe


Ja se drzim onoga sto mislim, Evrope i US.

Vi sanjate o Kini i Rusiju, ali racunate u eurima i dolarima, koristite Windows, Android i vozite, ako vozite, ako imate para, nemacka kola
 
Na osnovu cega tvrdis onda da se ceo zivot borio protiv religijskih lidera

Ako ne znas, a ne znam ni ja, niti iko to zna niti ima zapisa o tome, onda mu necemo pripisivati dela i izjave
На основу Његовог јавног дјеловања. Фарисеји су напаковали Христу оптужбе пред Пилатом и практично присилили Пилата да нареди Христово разапињање.
 
Wikipedija je izvor za idiote koji menja svaki idiot kako mu dune

Иначе, "Ријад није признао Палестину", осим на Википедији. Ха,ха. Какав си ти циркусант. Комуницирати са тобом је чисто губљење времена.
 
На основу Његовог јавног дјеловања. Фарисеји су напаковали Христу оптужбе пред Пилатом и практично присилили Пилата да нареди Христово разапињање.
Citao sam i ja da su se Rabiji osetili ugrozeni novom verom, pa su doticnog momka proterali da ga se rese. Medjutim posto je uzelo maha njegovo delovanje i van urbane sredine, na Gori, onda su odlucili da mu podmetnu i rese ga se, misleci da ce time da ugase tu famu oko njega.

Medjutim, siri splet okolnosti, generalno stanje nacije i zivot pod Rimskom okupacijom, svi ti faktori su doprineli da je to bio redak trenutak za meteorski uspon Hriscanstva, sto se pokazalo tokom naredna 4 veka, cak i pod svim pretnjama smrcu i pred svim ubijanjem ranih hriscana, ljudi nisu poklekli dok su ih jeli lavovi zive u arenama, dok su ih zive spaljivali u Neronovoj palati umesto sveca da svetle ko lampe svaku noc etc

Ono sto danas lako mozemo prepoznati

Potrebna je kriza da ljude nateras ili navedes na odricanje i zrtve, a represija nad vernicima stvara mucenike i vera postaje jaca i neunistiva

Zato su danas u 21 veku Hriscanstvo i Islam kurton od religija zajedno sa 99% vernika, zamisli jedan Dubai i jednu Ibicu pod Papom iz 10og veka i Ajatolasima, koja bi to inkvizicija bila
 
Иначе, "Ријад није признао Палестину", осим на Википедији. Ха,ха. Какав си ти циркусант. Комуницирати са тобом је чисто губљење времена.
Pa Rijad i Kairo su zabranili bilo kome da nosi Palestinsku zastavu a Saudi su zabranili i nosenje palestinskih marama, i hapse ljude za to

To je suva cinjenica to sam i napisao u prvom postu, a moram i malo da vas lozim, a to sto grizes bucku ko somic i nista ne razumes smisleno, sta ces
 

Back
Top