Quantcast

Споменик Дражи у Београду

ДА ЛИ НА МЕСТУ НА КОМЕ ЈЕ СТРЕЉАН ТРЕБА ПОДИЋИ СПОМЕНИК СРПСКОМ ЧИЧИ?

• Да

• Не

• Не знам

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

antoanko

Iskusan
Poruka
6.435
Sad ga bas pretera,prvo sam mislio da si samo ogorcen jer si izgubio posao a sad vidim da je stvar mnogo slozenija.
PS.Ne osecam se uopste kao ljubitelj djavola.

Samo je u komunizmu posao imao veze sa politikom....zato smo ostali u pretprošlom veku...fakulteti se završavali pomoću veza i vezica i partijske podobnosti....u fabriku kao ''stručnjaci'' dolazili ljudi koji o svom poslu ne znaju ništa..i naravno da ''rezultati'' takvog rada nisu izostali,vekovna zaostalost u odnosu na zapadni svet....kako možeš videti i sam u svakodnevnom životu tehnička kultura nam je na jakom niskom nivou...a i opšta...
Nisam ja ''izgubio posao'' ...zbunjuje te ovo što piše da sam ''nezaposlen'' ?Zvanično i nisam zaposlen nigde,radim povremeno honorarne poslove kad me angažuje neko kome je potreban ''majstor'' mog profila...Iskreno,nešto mi se i ne radi svaki dan,stariji sam čovek i volim da pecam...
I pre mnogo godina sam znao da čovek uvek može da opstane u bilo kom društvu samo zahvaljujući svom radu i znanju...znanje se usavršava i stiče godinama kroz rad a ne u ''partijskim školama'' kao što su mnogi ''drugovi'' postajali ''stručnjaci'' zbog priklanjanja đavolskoj ideologiji...vrbovali su me komunisti gde god sam radio jer bi im imponovalo da budem ''član'' ,obećavali koješta...ali sam uvek imao odgovor za njih:
Gospod je pastir moj,
ni u čemu ja ne oskudevam,.

....i nisu mogli da shvate kako ja ne posmatram svet kroz prizmu materijalizma kao oni....

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
14.005
Па, кољемо комунисте, нормално да смо фини. :) Чистимо планету од олоша. :)

Reče ljubitelj ustaškog sluge Alojzija Stepinca.

Koliko je nevinih ljudi ubila "sveta" rimokatolička crkva?

Koliko je lomača založila?

Sveti rimokatolički oci muče "jeretika":

Torture_Inquisition.jpg

Spaljivanje "jeretika" na lomači:

People_burned_as_heretics.jpg

Poslednja izmena:

menjam.se

Iskusan
Banovan
Poruka
5.943
Reče ljubitelj ustaškog sluge Alojzija Stepinca.

Блаженог Алојзија Степинца, који нити је био усташа, нити им је "служио". :heart:

Koliko je nevinih ljudi ubila "sveta" rimokatolička crkva?

Koliko je lomača založila?

Да кренемо од ломача: ниједну. ;)

Sveti rimokatolički oci muče "jeretika":

А то везе са спомеником нашем Чича Дражи има... какве? :)

Или се теби мало ћаска о мени и мом приватном животу... Пошто користиш ствари које сам открио о себи на неким ранијим темама које са овом немају никакве везе. За такве ствари постоје приватне поруке и упознавање форумаша на кафи, пићу... тучи... :D Ово чиме се сад служиш је чист "аргументум ад хоминем". И то прилично неуспео. :)

menjam.se

Iskusan
Banovan
Poruka
5.943
Evo, dokaza koliko si ti relevantan sagovornik.:rtfm:

Теби релевантан јесам, јер памтиш детаље из моје биографије и шта пишем по темама и покушаваш да ме испровоцираш...

Да ти нисам релевантан, не би ме ни примећивао.

За ломаче провери и сам. ;) Мада већ осећам да ћеш се врло брзо јавити како "ниси тако мислио" и како "се зна" ко заправо стоји иза тога... иако је ломаче организовао неко сасвим други. ;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.