Spavati sa dve zene ... cudo od uzitka..!!!

vaseron:
Gazdarice..Vesela zeno..I Pipi...ja sam bas za salu i zezanje..ali kad je to u stilu frajerskom..a ne ja pisem o mom iskustvu i zeleo bih da cujem sta vi mislite,,a Pipi mi kaze ""i onda pustis DVD iz pocetka...zatim..Gazdarica pise da bi mozda probala u nekom njenom stilu..ja joj dam moje misljenje,,ona kaze da ona to nije trazila i da ne mislim da je ona ugrozena i.t.d....i.t.d...zatim Vesela zena ,, iskusna samo tako,,a ja kad je pitam nesto ona me napusi...Pa sts hocete vi bre...sta Vi znate o ljubavi bre...ja sam voleo i ja volim i na kraj sveta sam isao zbog ljubavi i radio ono sto samo vi u filmu mozete videti...i postujem zene samo tako..drage dame moje....A OVDE SE PRICA OTVORENO O SEXU..i ja sam iskren otvoren i direktan....i zato ako vam ne odgovara..izvolite postoje i druge teme za Vas kaluderice i crvenkapice...i ne pricaj te o meni kad me ne poznajete...jer ja nikada nisam rekao nesto o Vama,,u smislu kakve ste i ko ste..jer ste toliko hrabre i velike pa ni Avatar Vam nije Vas.....JESMO LI SE RAZUMELI SADA??? hvala..
ala se ti palis! na salu odgovaras prostaklucima, hvalises se,spominjes provinciju(valjda si ti kosmopolita)... bice da si ugrozen... i da stvarno ne postujes zene :roll:
ajd' sad da cujemo novi repertoar psovki i prostakluka. a mozda i neku novu informaciju koji se jos modernim sportovima bavis ;-)
 

Back
Top