Spavati sa dve zene ... cudo od uzitka..!!!

MarijA`:
znas sta gospodine posrces mi.... ne znam koji ti je qratc... lepo sam te pitala.... i ocekivala sam odgovor na pitanje... kakav god.... nema veze..... mozes da razmisljas do sutra.... ebo 20 min... sta je to... nista


Sta si ti ? Moj biograf? Ne kapiras, dete...Rekao sam da je JEDINO DOBRO kod doticne sto BAR priznaje da je uknjizila po neki corak. A kod tebe je dobro sto priznajes da bi rado i corak samo nek je ubod.
 
narog11:
pa sto da ne, ali covek mora biti veoma spreman, jer ako su jos malo iskusnije treba imati prava muda da se nebi obrukao, jednom sam probao mislim da nije bilo lose , nisu se zalile, ali one su odradile mnogo, znaju znanje,


E ovo svi kazu. Ispada da se jedino ja zalim kad imam razlog, dakako, i na licu mesta ga iznapushavam da mu se kita ne dize narednih mesec dana sto posto. E sad, zashto nezadovolj(e)ne zene cute nemam pojma. Da li misle da su one krive, ili zele da zadrze poziciju kod dotichnog, ili shta znam. Ipak se na forumu chuje poneka kritika, a da li je i 'njemu' to recheno ... pa da ne kaze posle 'nisu se zalile' ... :)

PS. narog11, tvoj post mi je posluzio samo kao shlagvort i nemoj da se osecash prozvanim.
 
Bolje jedan pre jedan popodne. To, u ovim godinama, dva tipa odjednom, ne bih podnela. A tek da stvari krenu naopako, pa njih dvojica pocnu da se maze, bio bi to krah mog dozivljaja sopstvene seksualnosti. Ne bih bila ni druga riba. To mi jadno. Al da bude neki fajt pa da pobednica dobije muskarca, to vec moze. On nek gleda i ceka.
 
A sto se tice teme,nisam probao sa dve cice,jos uvek,ali se ne bih bunio. Nedavno mi je ortak pricao svoj dozivljaj:On 26,ona srednjoskolka. Ona svratila kod njega pre skole, pa resili da se opale. Bude tu seksa i oni se naravno obuku. Pita ga ona:"Jel mogu da pozovem drugaricu da dodje pa cemo zajedno u skolu?", "Sto da ne", kaze on. Dodje drugarica i rese da jos malo iskuliraju, posto jos nije bilo vreme za skolu. Njih dvoje leskare u krevetu, a drugarica sedi u fotelji. Negova cica pazljivo pocinje da ga mazi po tuki, a njemu neprijatno do jaja, bar u pocetku. Mislim, prvi put vidi onu drugu malu. Mic po mic ova njegova pocela i da mu pusi. Ona sipu, a drugarica gleda. Posle kraceg vremena, pita drugaricu:"Hoces i ti malo?", na sta ova odgovara: "Mislila sam da nikada neces pitati?".I krenu i ona da "radi". Ne moram da vam pominjem kako se nastavilo i zavrsilo. Mislio sam da laze, a onda, DOKAZ. Snimak na mobu. Klinke puse kao da im je poslednje. Sada im se usladilo pa stalno uzivaju. :D A ko ne bi uzivao? Bas mu zavidim. :roll:
 
Vesela_zena_beogradska:
Shto se tiche kombinacije sa dva mushkarca, e, to cu kad tad da ostvarim, samo da nadjem dvojicu voljnih.

To je bar lako: uhvatiš prvu dvojicu koju sretneš za mudne kese, čvrsto stisneš i povedeš sa sobom. Ako počnu da vrdaju, samo pojačaš stisak. Kad muda pomodre, ima samo da cupkaju za tobom i da pitaju ima li još mnogo da se ide.

Naravno, da bi ovo ostvarila, moraš prvo da ojačaš šake, stiskajući gumene kolutove. Slučajno ih valjam. Možeš da mi se javiš na PP radi narudžbe.

I još jedan savet: nemoj mnogo da im uvrćeš mošnice jer, ako nešto pokidaš unutra - ništa od posla.
 
Pricao ja sa jednom "prijateljicom", onako telefonom. Bili smo dosta udaljeni, te poceli i da pricamo o nekim vrelim stvarima. Kaze mi kako se napalila i da joj je bas tesko iako se kresnula samo dan ranije. I kako bi me napastvovala. Prorade i meni unutrasnji nagoni pa rekoh da je pecnem. Pitam je da li bi htela se dogovorim sa ortakom, pa da je opalimo zajedno neki sledeci put. "Mmm", kaze ona, "dva qrca istovremeno, kakva uzivancija. Probala sam jednom pre nekoliko meseci ali mogla bih opet. Osecaj je super. Kao da se qurcevi dodiruju u tebi." Od tog dogovora kasnije nije nista bilo, ali ostao mi je taj razgovor u secanju, jer sam se uvek pitao kako to zene dozivljavaju kada prime dva istovremeno: u cicu i u guzu.
Hajde moje dame, da li ima takvih iskustava i da li neka od nasih forumasica moze da opise kakav je to osecaj slasti u tome. :confused:
 
NovaIsta:
grimizni, kad vec prepricavas sta DRUGI rade, mozda da ih zamolis da im se pridruzis. a ne bi me iznenadilo ni da nam pustis taj snimak,toliko si detaljan sa tudjim dozivljajima. kao da slusam tipicne lovacke price, ili pricice iz jeftinih erotskih casopisa.

Hehe. Kao prvo,to su jedine dve price za koje sam licno cuo. I kao drugo, nista ne izimisljam, a zaista deluju kao lovacke. Zar ti nikada nisi tako nesto cula od drugarica ili tako nesto. I ono najbitnije, naravno da sam pitao ortaka da mu se pridruzim, ali decko cuva sve za sebe. Ne krivim ga, i ja bih. A kada mi se licno desi tako nesto, podelicu to sa drustvom na forumu, obecavam. :)

PS. Ako mislis da je ono detaljisanje,debelo si se presla kako ja to inace mogu da opisem.Ha ha. Zato na dalje bez "lovackih pricica", bar sto se mene tice. Bice sigurno interesantnije. :mrgreen:
 

Back
Top