SNS osvaja najviše glasova, DSS traži premijersko mesto

Ta dva zajedno nisu dovoljna, potreban im je i SRS, ako uopste misle da... A SRS ce nevernog Tomu da podrzi malo morgen...
I jos treba da poverujem da Nikolic nece hteti da bude premijer... Predsednik skupstine je vec bio...

Kako god okrenes - vlast ce da ostane na vlasti, ma sta da opozicija prica z:D

Recimo da osvoje dovoljno, koštunica je već ispaljivao tomu da bi pravio vladu sa žutima.
Pitanje je za birače sns, da li bi progutali žabuz:lol:
 
Tema za razmišljanje, scenario moguć.

SNS osvaja najviše glasova, ali ne dovoljno, potreban im je DSS.

Koštunica, naravno, traži premijersko mesto, kao i uvek, jer njemu ništa manje od toga nije dovoljno.

SNS prihvata - odbacuje?

Birači sns bi prihvatili koštunicu za premijera?

Kostunica nikad ne bi u koaliciju sa SNS, a kamoli da od njih trazi premijersko mesto.
 
Tema za razmišljanje, scenario moguć.

SNS osvaja najviše glasova, ali ne dovoljno, potreban im je DSS.

Koštunica, naravno, traži premijersko mesto, kao i uvek, jer njemu ništa manje od toga nije dovoljno.

SNS prihvata - odbacuje?

Birači sns bi prihvatili koštunicu za premijera?

Ovako postavljena hipoteza zasniva se na stranackom pokusaju uticaja na birace posle Nikolicevog stava iznetog u Blicu.
Mislim da je procena autora teme zasnovana na pogresnim pretpostavkama o glasacima SNS. Onaj ko malo bolje prati njihove reakcije (npr. na Fokus radiju) moze da vidi da bas najveci broj njih insistira na koaliciji SNS-DSS.
O Kostunici koga "interesuje samo premijersko mesto" pisu oni koji ne ulaze u sustinu njegovog politickog delovanja. Da ga samo to interesuje ne bi dva puta silazio sa vlasti vlastitim odlukama. To mogu da vide samo stranacki neostrasceni. Ne morate deliti njegove politicke stavove ali ovako nesto ne vide samo politicki slepi.
 
Па, не гласачи, може човек да гласа заиста из убеђења, а и обичан човек гласа са добрим намерама..
Шешељеви и Коштуиничини за сада нису уз ДС..
Kostunicini su citavu politicku karijeru bili uz DS, ako mislis da smo ludi i da ne pamtimo, eto pamtimo, zato ne verujem nista Kostunici. Sta to znaci?
Bio sam uvek, trenutno nisam- nisam nikad?
Sutra malo cemo da poverujemo!
 
Bice u najgoru ruku pat pozicija gde bi potrebni glasovi SRS-a za formiranje vlade.
Ponovljanje izbora ce ici na ruku manjim strankama, pa se prica moze vrteti u krug.
Nece biti kruga, videces, ovi ce i dalje vladati. Nema sanse da sidju s vlasti. Ministar poljoprivrede (pravnik) kaze da nece sa SNS, jer "nemaju dovoljno kapaciteta da zemlju uvedu u EU", a njih sutnuse k'o ono sto se zaobilazi sa zapusenim nosom!
Ali, kako bude drugima, bice i meni, ja sam vec sebe ubedila da ovi ostaju i mnogo manje se nerviram. Kad ne mogu promeniti necu im se ni pridruziti, jednostavno gledati da izvucem sto vise mogu od ovog i ovakvog zivota da mi ne prodje u cekanju dok ovi zive.
 
Tema za razmišljanje, scenario moguć.

SNS osvaja najviše glasova, ali ne dovoljno, potreban im je DSS.

Koštunica, naravno, traži premijersko mesto, kao i uvek, jer njemu ništa manje od toga nije dovoljno.

SNS prihvata - odbacuje?

Birači sns bi prihvatili koštunicu za premijera?

Koштуница је поштен човек,не би ми сметало да буде поново премијер! Кад је ЕУ тражила признање Косова отерао је у кхујац и расписао изборе,није се држао фотеље као ове црканице на влласти!
 
DS radi veoma pametno , objedinili su potpuno heterogene stranke bez dodirnih tacaka u cvrstu koaliciju i napravili odlicnu taktiku koju su i javno prezentovali .Rec je o tzv ''kolonama'' gde se napravi mix predizbornih koalicija koje ''prikupljaju'' efikasno birace i kasnije ulaze zajedno u postizbornu koaliciju . Ukoliko i ne oforme republicku vladu , drzace Vojvodinu,NS ,Bg a tamo su i najveci resursi za njihove stranke .Pored svega toga i SRS je iskazala sprtemnost da pomogne DS-u na lokalnom nivou sto ce biti presudno u slucaju Beograda dok za NS verovatno i nece biti potrebni Demokratama .
Tako se pokazalo da rezultati u politici i nisu vazni i da stranke i ne moraju mnogo da brinu o katastrofalnom stanju u drzavi jer se uvek medijskim spinovanjem kreira javno mnjenje . Veoma perfidnom igrom se SNS provlaci kroz blato i to mnogo vise nego DS , vrte se stalno price o navodnoj koaliciji sa DS kako bi se relativizovala politicka scena i demotivisali ljudi da izadju da glasaju .
 
Koштуница је поштен човек,не би ми сметало да буде поново премијер! Кад је ЕУ тражила признање Косова отерао је у кхујац и расписао изборе,није се држао фотеље као ове црканице на влласти!
Videli smo njegovo postenje na delu, gledamo ga i danas. Sedi i mirno ceka da mu funkcija padne u krilo ikao zna da nema podrsku naroda. Meni su uvek manje smetali i takvi koji koriste plodove tudjeg rada od onih koji im to dozvoljavaju. NIsam od tih i time se ponosim! Ne koristim druge a ne dam ni da mene koriste. Posteno!
 
Ovako postavljena hipoteza zasniva se na stranackom pokusaju uticaja na birace posle Nikolicevog stava iznetog u Blicu.
Mislim da je procena autora teme zasnovana na pogresnim pretpostavkama o glasacima SNS. Onaj ko malo bolje prati njihove reakcije (npr. na Fokus radiju) moze da vidi da bas najveci broj njih insistira na koaliciji SNS-DSS.
O Kostunici koga "interesuje samo premijersko mesto" pisu oni koji ne ulaze u sustinu njegovog politickog delovanja. Da ga samo to interesuje ne bi dva puta silazio sa vlasti vlastitim odlukama. To mogu da vide samo stranacki neostrasceni. Ne morate deliti njegove politicke stavove ali ovako nesto ne vide samo politicki slepi.

Ma ok je koalicija i ok je sto je biraci sns podrzavaju. Oni drugog izbora i nemaju.
Pitanje je da li ce dozvoliti kostunici, koji donosi manje od 10% da bude premijer.

Nije kostunica "silazio sa vlasti" zbog svog postenja vec su ga ubedili da je do jaja, pravi momenat, sad ce da ih oduva na izborima..... i prodje kako je prosao.
Ako nije shvatio da se zahebao - njegov problem
 

Back
Top