Da li je Drazi mesto na fresci?

Znam ali ja to tako gledam
Nemam problem ko god da kaže šta god da kaže ali ja lično mislim da njemu nije mesto tu.
На фрескама су насликани, рецимо фреска спаљивања моштију Светог Саве, и Турци Синан Паше, па не значи да су они ,,Свеци", Боже ми опрости.

Значи, дефинитивно погрешно гледаш на то.
 
На фрескама су насликани, рецимо фреска спаљивања моштију Светог Саве, и Турци Синан Паше, па не значи да су они ,,Свеци", Боже ми опрости.

Значи, дефинитивно погрешно гледаш на то.
Nisam ja rekao da sam u pravu ... ja samo kažem svoje mišljenje na temu a to je da Draži nije mesto na freskama
 
Па? Иначе, имаш на линку и злочине по Србији, и масовне гробнице и све.
Али коме то објаснити, веома си пун незнања.
I pored toga što su tvoji bili saradnici okupatora ipak ste pošteđeni i preživeli ste, partizani su imali milosti i nisu vam se osvetili, a da su kojim slučajem pobedili četnici oni bi zaklali celo moje selo i pola Leskovca i ja danas ne bih pisao ovde.
 
Na kraju dana ako se dozvoli jednom Draži, treba li sutra da očekujemo i npr. Radovana Karadžića ili Ratka Mladića ili ... Bog zna koga ?
O tome ja pričam
Опет те враћам да човек који је на фресци не значи да је обавезно Светац. Капираш? Ако могу Турци Синан Паше да буду на фресци, што не би могао и Дража? Или Радован, или Ратко? Ионако су то све Позитивне Личности.
 
Опет те враћам да човек који је на фресци не значи да је обавезно Светац. Капираш? Ако могу Турци Синан Паше да буду на фресци, што не би могао и Дража? Или Радован, или Ратко? Ионако су то све Позитивне Личности.
Opet kažem, svako ima svoje mišljenje
 
Океј је, али мораш знати како функционише Црква, имаш право на мишљење, али црквени устрој не може да се мења.
Samo one propale crkve koje dozvoljavaju gej brakove će u istoriji ostati upamćene kao smešnije od SPC koja je napravila parodiju od svega što postoji. Crkva u kojoj naslikaju Dražu Mihailovića nije ni crkva, to nije verski objekat nego spomen soba zločina.
 
Samo one propale crkve koje dozvoljavaju gej brakove će u istoriji ostati upamćene kao smešnije od SPC koja je napravila parodiju od svega što postoji. Crkva u kojoj naslikaju Dražu Mihailovića nije ni crkva, to nije verski objekat nego spomen soba zločina.
Да, да. Али Срби, после Војске, највише верују Цркви.
 
Dok mu nad narodom vrše genocid u Jasenovcu, žive spaljuju po crkvama, odvode na prinudni rad u Francusku i Nemačku za to vreme se Maneken sa Ravne Gore manekeniše na Zlatiboru, slavi slavu sa po 200 gostiju i kumuje na krštenjima nepoznatim ulizicama
1001617-10151775675300337-93526708-n.jpg
IMG-1230c42282d35c484e4229c093594eba-V.jpg
 
Wtf? Ne znam nijednog Srbina koji veruje vojsci a još manje crkvi. Uglavnom se u narodu govori da su popovi lopovi i pedofili. Srbija nema religioznu populaciju kao islamske zemlje.
Опет ти кажем, ти и твоје село нису центар универзума, и ако у твом селу не верују Цркви и Војсци, не значи да је у целој Србији и међу свим Србима тако. Ето, ја верујем и Цркви и Војсци. И Србин сам.
Ето, сад знаш једног. :)
 
Опет ти кажем, ти и твоје село нису центар универзума, и ако у твом селу не верују Цркви и Војсци, не значи да је у целој Србији и међу свим Србима тако. Ето, ја верујем и Цркви и Војсци. И Србин сам.
Ето, сад знаш једног. :)
Jes, veruješ malo sutra. Deklarativno jer je to in, nisi dobar četnik ako se ne deklariš kao turbo vernik. Kažeš da si ateista automatski nisi ni Srbin.
 

Back
Top