Slike i opisi automobila posetilaca foruma

Trosi kao tenk od 4,5 pa do svih 7,5L u gradskoj voznji.
Ako si ti naucio na manje onda tebi trosi kao tenk ali ovo je realna i normalna potrosnja tog motora.
Jedini 1,9TDI koji je znao da potrosi vise je u Pasatu B5.5 i to onaj sa 130ks koji je isao i do 8,5L.
Ako si se uhvatio za taj das vise trosi onda ok.
 
Skupa siva metalik boja nije bela pandurska :mrgreen:

Nemam nijednu drugu sem ove iz neke vukojebbine sa zimskim cipelicama


IMG_20210207_210722.jpg
 
Ne,nego tvoj um vidi na mojim kolima ono sto niko drugi ne vidi.
Nijedan od toliko nisi pohvalio i rekao da je auto i svi su ti krsevi.....e pa eto vidis i ovaj tvoj je za mene krsina jer kako da ti mi verujemo kad si slikao kola u mraku i iz daljine.
I zao mi tog sedista jer sad sigurno ima rupu tamo gde si se uprdeo.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisi ukapirao da mene baš briga šta ti misliš dok se ja jeftino vozim i uživam :mrgreen: usput inkasiram neku hiljadarku evra kada me neka budala sa poluispravnim autom kupljenim na placu udari. Kroz malu potrošnju i nikakve popravke (u odnosu na nemački auto koji sam pre ovoga vozio) plus naplata štete mogu opet da kupim nov. Jedini problem je što mi se ne sviđa novi i20 a na enterijer tek povraćam.
Moram uskoro neki kabriolet da pazarim znaš ono, vetar u kosi, ako se sećaš šta je to :mrgreen:
 
Nisi ukapirao da mene baš briga šta ti misliš dok se ja jeftino vozim i uživam :mrgreen: usput inkasiram neku hiljadarku evra kada me neka budala sa poluispravnim autom kupljenim na placu udari. Kroz malu potrošnju i nikakve popravke (u odnosu na nemački auto koji sam pre ovoga vozio) plus naplata štete mogu opet da kupim nov. Jedini problem je što mi se ne sviđa novi i20 a na enterijer tek povraćam.
Moram uskoro neki kabriolet da pazarim znaš ono, vetar u kosi, ako se sećaš šta je to :mrgreen:
Јефтино... :roll:

Ако је неудобно, ако је премали гепек, ако ауто није леп а није баш ни брз - нема везе. Али јефтино!

Истина, постоје многи људи који код нас возе мање аутомобиле, али немају закуцан осмех, него не постижу за боље.
 
Mene interesuje samo nov automobil bez ikakvih kvarova sa minimalnim održavanjem i potrošnjom goriva. Automobil tj oblik biram nameni za koju ga koristim a to je b segment za po gradu i eventualno neki put. Zato što živim u centru ne interesuju me limuzine, kamioni, kombiji i džipovi niti šta neko drugi vozi ili jede a to je vidim oduvek bio srpski specijalitet kuće - viriti u tuđe dvorište i silno se sekirati :lol:
 
Ti se sam hvališ da držiš automobile u blatu i pereš motore i felne sonom kiselinom a sada se praviš blesav? Krševi iz uvoza ne mogu da sastave ni 5.000 km bez neke veće i skuplje havarije od minimum 500 evra jer u suprotnom nebi bili ni doterani kod nas.

Tebi posao toliko dobro ide pa nemaš ni svoj auto nego voziš ženin. Sad mi je jasno što nemaš za kamion tucanika.

Nije za svakoga nov auto, znam dosta ljudi koji plaču kada treba ulje da menjaju.
 
Poslednja izmena:
Krševi iz uvoza ne mogu da sastave ni 5.000 km bez neke veće i skuplje havarije od minimum 500 evra jer u suprotnom nebi bili ni doterani kod nas.
Da,ali krsevi a ne kola koja ja prodajem jer to je velika razlika.
Kapito?
Jel sad vidis sta radis a ovamo pricas price o srbima?
Bolestan si covece i idi se leci jer ja mesecno zaradim sigurno bar 3-4 puta vise od tebe a ko si i sta si pokazuje cinjenica da gasis auto na nizbrdici i kupujes najjeftinije primerke nekog brenda a kukas kako ti je skup servis u Srbiji na autu u koji ide tri litre ulja?
Daj ,smesan si za medalju.:hahaha:
 
Da bi nešto pričao morao bi bolje da upoznaš italiju i njenu kulturu, temperament i životni stil a to se sigurno ne uklapa u redovan servis, veliki servis, čuvanje auta itd. Nemaš ti leba da jedeš zato i radiš tako taj posao ljudi vide na kilometar kako stoje stvari. Čak se iz SVEMIRA vidi kolika si STIPSA! :lol:
 

Back
Top