Slike i opisi automobila posetilaca foruma

Kypck

Zainteresovan član
Poruka
357
Како вам се свиђа идеја да свако постави слику свог аутомобила?
Не мора да буде слика баш свог аутомобила, него може да се пронађе и слика слишног, рецимо на сајту mobile.de
 
mfo8ua.jpg

Ovo je original slika mercedesa kojeg vozimo ja i moj otac...

Ascona_16S_Excl_v88.jpg

Ovo nije original slika licno moje Ascone,moj auto je boja bronze,inache ostatak je identichan.
 
HEMI 426:
samo kad bi uzeo truck...uzeo bih Ram Hemi....ipak....:wink:

2004-Dodge-Ram-15003.jpg

Kad sam kupovao Truck pre oko 2 meseca, Ram Hemi mi je bio jedan od opcija. Bio je $5,000 skuplji, ali je zato imao gomilu opcija na njemu, CD player, sve na power, Hemi, ali jednostavno Fordov izgled mi se daleko vise svidjao. Ne vidjam puno starijih Dodge Trucks na ulici, to je jedan od razloga zasto ga nisam zeleo. Na kraju je izbor pao na Chevrolet Silverado 4.8L V8 i na Ford F-150 4.6L V8. Odabrao sam Forda jer ima dosta bolju vucu (oko 7,200 pounda moze vuci, oko 1,600 pounda mozes voziti u prikolici) i zato sto je vec skoro 30 godina najprodavanije vozilo u Severnoj Americi. Taj mesec kad sam ga kupio, F-150 je oborio rekord sa najvise prodaje u jednom mesecu (126,000).
 
68Charger440:
Kad sam kupovao Truck pre oko 2 meseca, Ram Hemi mi je bio jedan od opcija. Bio je $5,000 skuplji, ali je zato imao gomilu opcija na njemu, CD player, sve na power, Hemi, ali jednostavno Fordov izgled mi se daleko vise svidjao. Ne vidjam puno starijih Dodge Trucks na ulici, to je jedan od razloga zasto ga nisam zeleo. Na kraju je izbor pao na Chevrolet Silverado 4.8L V8 i na Ford F-150 4.6L V8. Odabrao sam Forda jer ima dosta bolju vucu (oko 7,200 pounda moze vuci, oko 1,600 pounda mozes voziti u prikolici) i zato sto je vec skoro 30 godina najprodavanije vozilo u Severnoj Americi. Taj mesec kad sam ga kupio, F-150 je oborio rekord sa najvise prodaje u jednom mesecu (126,000).


a jesi li mu ugradio plin :-) :-) :-) :-)
 
@68Charger440
нисам схватио шта је као на жутом, а шта је као на сивом? Да ли имаш потребу за пикапом (нешто што неки СУВ или караван не би могао да заврши) или си га купио из "љубави"?
@Брера
лепо ти изгледа ауто, очувано. Слабо сам их виђао са оволиким натписом позади! Добра музика...
 
Kypck (ex evening):
@68Charger440
нисам схватио шта је као на жутом, а шта је као на сивом? Да ли имаш потребу за пикапом (нешто што неки СУВ или караван не би могао да заврши) или си га купио из "љубави"?
@Брера
лепо ти изгледа ауто, очувано. Слабо сам их виђао са оволиким натписом позади! Добра музика...

Vrata. Ako si primetio jedan ima polu-vrata, takozvana suicide doors, dok drugi ima prava vrata. Moj ima ta polu-vrata.
Prikolica. Ako si primetio jednom je prikolica veca jer pokriva i tockove, dok drugom ne pokriva tockove. Moj je taj sto pokriva tockove.
Evo malo bolje poredjenje i oblik prikolice. Moj ima prikolicu kao crni sa slike, ali ima zadnja vrata kao beli sa slike.

untitled16vb.jpg



Kupio sam ga i iz ljubavi a i zato sto se uvek nesto radi oko kuce i potrebno nam je vozilo sa prikolicom. Vozimo ga samo kad nam treba, nikad za daily driver.Plus zivim pored jezera i uskoro planiram kupiti camac pa ga moram sa necim vuci.
 

Back
Top